Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Kazdy mecz jaki widze w tv po ostatnim wtorku powoduje u mnie jakies dziwne uczucia, jakby nie cieszyl mnie juz ten sport, cala rywalizacja w tym sezonie dobiegła konca, a przed oczami mam tylko 4:0. Przydałby sie mecz Barcy, zeby zamazac ten widok i zaczac cieszyc sie na nowo.
0
Dzieki za opinie :)
0
A wlasnie zapomnialem dodac, Asus. Mam jednego juz, ale staruszek, bo okolo 7 lat ma, a mimo to nic z nim sie nie dzialo dalej chodzi, wiec jakos tak chwale sobie ta firme. Modelu dokładnie nie pamietam teraz.
0
Pytanie do skomputeryzowanych. Jestem na kupnie laptopa. Mam na oku taki sprzet: intel i3, 8gb ram, nvidia 920, ssd 240gb w cenie 2250. Jest tez taki sam z procesorem i5 za 2700. Laptop ma 15,6 cala i ma mi sluzyc glownie do pracy i bede z nim czesto podrozowac. Jakies programy (wiem ogolnie, ale nie wiem dokladnie z jakimi bede mial stycznosc w niedalekiej przyszlosci), systemy, pakiety MS i takie tam. Czy taki laptop wystarczy? I czy warto doplacac w tym wypadku te 450zl i zamiast i3 miec i5? Czy moze w ogole rozgladac sie za czyms innym? Nie chce wydawac jakos duzo kasy na sprzet do pracy jesli nie jest to konieczne, gier zadnych na nim miec nie musze bo mam konsole.
6
Tak? A niby kto? Cala nasza pomoc przy obecnej taktyce jest daremna. Nie mowmy tu o Iniescie bo, to jeden z najlepszych pomocników na swiecie od wielu lat, a i tak w naszej ukladance wyglada nijak.
2
Mysle, ze Emery glupi nie jestma i zagra podobnie. Doskonale zdaje sobie sprawe, ze jedna bramka PSG nas podlamie i pograzy.
1
Wszystko ok. Zespol na lepsze niejutro zasluzyl, aczkolwiek ocena 5 przy Neymarze wyglada srednio, a nawet slabo, bo tyle razy co wychodzil z sytuacji 1vs3, albo i lepiej krecac obroncami jak chcial i jako jedyny tworzac sytuacje i strzelajac to glowa mala.
4
Tak, a bez Rakitica nie byloby LM dwa lata temu :)
0
Coz nie przepadam za Bayernem, ale bede chyba za nich trzymac kciuki glownie ze wzgledu na Lewego. Byc moze bedzie tryplet i ZP dla Lewego kto wie ;)
2
Niedawno wiekszosc smiala sie z Realu po dwumeczu z Celta, ze bey bye copa, triplete itd itp, zarowno zapewniajac, ze PSG to inna polka i jak zawsze sie po nich przejedziemy. Gdzie jestesmy dzisiaj? Przykro mowic, ale nie gramy kompletnie nic, wiekszosc ma z nas polewke za gwalt w, walentynki, a w naszym zasiegu zostal jedynie PK.. jak to szybko sie wszystko zmienia.
0
Jak to mowia najwazniejsza forma to ta na wiosne. Byc moze za miesiac bedziemy grac lepiej w co watpie uwazam, ze trzeba nowego pomyslu, nowej taktyki byc moze trenera, kto wie Lucho sam podkreslal juz w zeszlym roku, ze bycie trenerem Barcy to wielkie obciazenie, moze sie wypalil i nie daje rady. Tak czy siak najprawdopodobniej zostaje nam tylko liga w ktorej i tak jestesmy zalezni i to w duzym stopniu od Realu. Trudno bywaja i takie sezony, ale jesli tyle juz stracimy to powinnismy myslec o przyszlosci i jakiejkolwiek zmianie, bo w LM takiego czystego lomotu dawno nie dostalismy. Jedynie Bayern, ale to troche inna sprawa z racji Tito.
0
Dramat, dalej trzyma taki cholerny kac bolu i przykrosci.
0
No nie wiem, Arsenal ma bramke na wyjezdzie :)
0
Bale pol sezonu kontuzjowany. MSN zjada atak Realu, a przynajmniej tak bylo do tej pory. Koniec koncow taki, ze Real cisnie, a my dostajemy w co drugim meczu bencki.
0
A ja to bym chcial zobaczyc w koncu na prawde dobrydobrego futbol w naszym wykonaniu, bo od roku gramy totalna kaszane. Nawet ostatni pogrom z Alaves byl bez polotu, bez fajnych akcji i pomyslu.
2
ZP 2017 loading
3
W koncu mecze na poziomie LM. Wszysie zespoly graja na maxa i prezentuja odpowiedni dla tych rozgrywek poziom. To co gralismy my wczoraj to jakies nieporozumienie przeciez.
0
Takie rozmowy sa potrzebne. Jednoczesnie wcale sie nie dziwie, ze pilkarze mieli sporo do dodania od siebie.
1
Prosty wniosek dlaczego Emery zniszczyl taktycznie Lucho. Lucho jak sam mowi mysli tylko o kolejnym meczu, a tym czasem zakladam, ze Emery przygotował swoj zespol na to spotkanie juz od losowania czyli ponad 2 miesiecy. Moglo tak byc, a jesli to prawda to czarno widze 8 marca.
0
Skoro pilkarze byli bezradni, a PSG z racji 100 razy lepszej taktyki cisnelo ich caly czas to nic dziwnego, ze tracili pewnosc siebie i zalamywali sie.
0
Podobnie, bede wierzyc do konca. Najgorsze wczoraj było to, ze wierzylem, ze w drugiej polowie obraz sie zmieni inaczej bylo pewne, ze skonczy sie jeszcze gorzej. I tak tez bylo. Lucho w przerwie nie zmienil nic jak dla mnie to kryminal. Po wprowadzeniu zmian stwierdzil, ze zmienil 433 na 4231. Raz, ze za pozno, a dwa to nie zmiana taktyki, a formacji, ktora duzo wniesc nie mogla, bo pilkarze robili takie dziury w srodku pola, ze PSG mialo autostrade do naszej bramki.
4
Ja pierdziele nie moge z takimi komentarzami. To nie powinno nikogo obchodzić. Co za roznica dla nas czy wygra Real czy chodzby Napoli i tym bardziej w jakim stylu?
14
Tez bym go nie dojlejal, ale umowmy sie PSG stworzylo o wiele wiecej akcji po ktorych gdyby nie Marc mogla pasc bramka. Kilka groznych strzalow wybronil, a moglo skonczyc sie pogromem nawet 7-0.
1
Ciezko zasnac z bolem serca, a rano trzeba wstać do pracy. Odechciewa sie wszystkiego.
0
Styl w ktorym dziwnie zanika pomoc. Mamy z przodu 3 najlepszych napastnikow na swiecie i tylko na nich opiera sie nasza ofensywa. Sam bylem w szoku jak Neymar potrafil dzisiaj ciagnac gre do przodu bedac osaczonym przez 5 rywali nie majac alternatyw do kogo podac. To samo spoczywa na barkach Messiego i Suareza, albo nastapi przeblysk geniusz, albo nie ma nic. Nic dziwnego, ze ta trojka szuka tylko siebie nawzajem skoro nie ma do kogo podac w momencie wyprowadzenia kontry lub szybkiego ataku oczywiscie, bo w ataku pozycyjnym mozemy klepac do tylu.
1
Jest mi przykro, ale coz takie zycie kibica na dobre czy na zle. Sam juz zaczynam sie zastanawiac czy brakuje nam znowu jakosci w srodku pola czy może jednak to wina taktyki i odpowiedniego przygotowania? Bo jak mozna mówić o braku jakości majac Inieste i Busiego w drugiej lini :/
0
Veratti?
0
Wolalbym Rakitica gdyby gral Aleix, ale z racji, ze mamy defensywnego Roberto to wierze, ze Gomes przyda sie bardziej :)
3
Pewnie specjalnie :D ale nie widze w tym nic zlego, bo ma sie czymco chwalic, ladna dziewczyna i z charakteru tez musi byc swietna :)
0
Paczki mozna otwierac w nieskonczonosc. Kiedys robilem pack openinga za jakies 5mln coinsow i trafilem Tots Messiego, wiec tak na prawde siesie zwrocilo. Gdyby nie ten jeden traf to by nic niw bylo :p