4

Tylko te madryckie. Bo nawet pilkarze PSG potrafia przyznac, ze bylismy duzo lepsi, zdominowalismy ich calkowicie i nie czepiaja sie sedziowania, ktore bylo nana wysokim poziomie.

0

Ja bym dorzucil jeszcze Marlona za Umtitiego, Alene za Busauetsa i Masipa za Ter Stegena

9

To Ronaldo nie przekroczyl 100 z Legia? A nie czekaj...

1

Daj spokoj, ogladalem cale studio po meczu i az noz sie w keiszeni otwieral. Mialem ochote wejsc tam i im wszyzstkim porzadnie przyp***ic. Wszyscy normalni komentatorzy i studia na calym swiecie skakali, oddawali swoj wielki podziw i zachwyt nad historycznym awansem, a C+ nic tylko kontrowersje i glosili swoje herezje. 0 emocji wszyscy siedzieli podlamani w studiu. Zenada, az mam ochote napisac petycje do Canal plus niech sobie dadza spokoj z LM bo to jest wstyd i zenada.

0

Tez nad tym myslalem. Na sucho wyglada to dobrze, ale chcialbym zobaczyc wiecej meczow w tej formacji. Na druzyny, ktore wychodza na camp nou aby sie bronic sie to sprawdza, ale czy sprawdzi sie z kims grajacym ofensywnie? Balbym sie tak grac z Bayernem :p ale moze toto wlasnie klucz trzeba poczekac I zibaczyc.

0

Ma ktos skrot albo gifa tej bomby Neymara z dystansu z pierwszej polowy co przeszlo centrymetry obok slupka?

0

Podrzuci ktos obrazek z Di Maria uciszajacym Camp Nou I 6:1?:p

0

Veratti klasa sama w sobie! Mam nadzieje, ze odechce mu sie po tym meczu zdobywania LM z PSG i sam zechce do nas dolaczyc.

2

Taka mala dygresja na temat sedziowiania, placzu I bolu czterech liter bialych. My wczoraj dominowalismy totalnie i stwarzalismy zagrozenie pod bramka PSG przez cale 90min, a nawet dluzej, natomiast sedziowie pomagaja Realowi nie wtedy gdy slusznie prowadza i wygrywaja, ale wtedy gdy graja totalna kaszane i sami nie potrafia stworzyc zagrozenia. Pomijam juz fakt, ze na nasza korzysc takie bledy sa sporadyczne, a na korzysc Realu juz o wiele czesciej co mozna poprzec statystykami z ofcijalnej strony referee. Oj boli historyczna remontada pseudo specjalistow od takich rzeczy, oj boli.

0

O jaka wypowiedz konkretnie chodzi?

3

Ja juz wstalem, a nadal do mnie nie dociera :D

0

Pytanie na szybko. Karny na Suarezie niesluszny? Czy mogl byc podyktowany I wszystko ok?

0

Sama UEFA dawala 0% szans^^ Mam nadzieje kolego, ze nabierzesz troche wiecej wiary i nie bedziesz opierac swoich opinii tylko na statystykach, bo one nie graja :) to tak a pro po twierdzenia, ze nie damy rady PSG oraz dyskusji z przed kilku miesiecy, ze Liga tez jest nie do odrobienia (wyciagales mi mnostwo statystyk, ze Real takiej przewagi nie przepusci :p), a tu tymczasem jestesmy nadal w grze o potrojna korone I wazystko zalezy tylko od nas :) wierzymy do konca! I oby wiecej takich chwil jak dzisiaj :D

5

Solidaryzujmy sie z Paryzem, trzeba ich wesprzec.
#PrayForParis.

3

Rozumiem, ze oceny za mecz same 10 I Neymar Man of The Match :D

2

Kiedys lubialem studiuo C+, teraz mnie smieszy. Zalosni sa. Gdyby taka remontade zrobil jakikolwiek inny zespol to bylyby ochy I achy, ze niewiarygodne cudowne zwyciestwo, a tu co? Rozmowy jedynie na temat ataku rozpaczy i dyskusje na temat nieslusznych karnych. Haha. Historyczny wyczyn ale co tam. CANAL PLUS MAMMAM NADZIEJE ZE TO CZYTACIE - ZENADA!

0

Wiecie co bylo najlepsze? To, ze ja przed tv w 87min poddalem sie, rozloziny na lopatki lezalem przybity przed tv, a pilkarze ciagle wierzyli I TAK GRALI DO KONCA! Chwala im za totaki! Kocham ten klub!

0

Przyznac sie teraz kto nie wierzyl :D

3

Dokladnie tak.

0

I ten hymn teraz. Cos pieknego. Mimo wszystko mozna sie wzruszyc. Dziekujemy za walke dzisiaj..

0

Ja tak samo.. ale bylo blisko tego domniemanego cudu I przejsc dodawno historii.. kurde to wyjscie Pique. Glupio stracony gol. Poza tym dalej przed oczami ten slupek Umtitiego z 1 meczu :(

9

Wszystko bylo poukladane, wygladalo pieknie. Po co tak wczesnie Pique wychylil sie przed szereg I poszedl do przodu..

0

Taki jest football. Gramy lepiej to cos wciskamy. Bramki PSG w pierwszym meczu tez wymagaly szczescia z ich strony. Z drugiej strony Neymarowi braklo cm do prawdziwego Golazo.

2

Najgorzej, ze nie mamy czym z lawki postraszyc. Nie wiem pewnie wejdzie Gomes, ale wolalbym raczej Turana za Rafinhie.

2

Ale teraz szkoda tego slupka Umtitiego w Paryzu..

0

Jasna sprawa :D

0

Serio wyprobuj Llorisa 100 razy lepszy od Cecha :)

0

W sumie nie gralem kilka tyg, ale polecam taki skladzik jak moj: lloris marcelo, ramos, koscielny, walker, modric, pogba, payet (sp - z sbc niebieska karta, ale moze byc kante za niego) ibra na spo, atak Ronaldo I Reus IF (darmowy z paczki za lige weekendeowa) fajnie sie pyka.

0

Neymar juz w ostatnim meczu czarowal az milo I co z tego wyszlo? A no nic, bo gral sam. Potrzebujemy wszystkich w najlepszej mozliwej wersji do zrealizowania rzeklbym 'cudu'.

0

Pierwszy sezon dobry i ciekawy, pozniej tylko gorzej. Osobiscie nie interesuje mnie kontynuacja jest mi obojetna, bo jest cale grono lepszych seriali w mojej skromnej opinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?