Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko te madryckie. Bo nawet pilkarze PSG potrafia przyznac, ze bylismy duzo lepsi, zdominowalismy ich calkowicie i nie czepiaja sie sedziowania, ktore bylo nana wysokim poziomie.
0
Ja bym dorzucil jeszcze Marlona za Umtitiego, Alene za Busauetsa i Masipa za Ter Stegena
9
To Ronaldo nie przekroczyl 100 z Legia? A nie czekaj...
1
Daj spokoj, ogladalem cale studio po meczu i az noz sie w keiszeni otwieral. Mialem ochote wejsc tam i im wszyzstkim porzadnie przyp***ic. Wszyscy normalni komentatorzy i studia na calym swiecie skakali, oddawali swoj wielki podziw i zachwyt nad historycznym awansem, a C+ nic tylko kontrowersje i glosili swoje herezje. 0 emocji wszyscy siedzieli podlamani w studiu. Zenada, az mam ochote napisac petycje do Canal plus niech sobie dadza spokoj z LM bo to jest wstyd i zenada.
0
Tez nad tym myslalem. Na sucho wyglada to dobrze, ale chcialbym zobaczyc wiecej meczow w tej formacji. Na druzyny, ktore wychodza na camp nou aby sie bronic sie to sprawdza, ale czy sprawdzi sie z kims grajacym ofensywnie? Balbym sie tak grac z Bayernem :p ale moze toto wlasnie klucz trzeba poczekac I zibaczyc.
0
Ma ktos skrot albo gifa tej bomby Neymara z dystansu z pierwszej polowy co przeszlo centrymetry obok slupka?
0
Podrzuci ktos obrazek z Di Maria uciszajacym Camp Nou I 6:1?:p
0
Veratti klasa sama w sobie! Mam nadzieje, ze odechce mu sie po tym meczu zdobywania LM z PSG i sam zechce do nas dolaczyc.
2
Taka mala dygresja na temat sedziowiania, placzu I bolu czterech liter bialych. My wczoraj dominowalismy totalnie i stwarzalismy zagrozenie pod bramka PSG przez cale 90min, a nawet dluzej, natomiast sedziowie pomagaja Realowi nie wtedy gdy slusznie prowadza i wygrywaja, ale wtedy gdy graja totalna kaszane i sami nie potrafia stworzyc zagrozenia. Pomijam juz fakt, ze na nasza korzysc takie bledy sa sporadyczne, a na korzysc Realu juz o wiele czesciej co mozna poprzec statystykami z ofcijalnej strony referee. Oj boli historyczna remontada pseudo specjalistow od takich rzeczy, oj boli.
0
O jaka wypowiedz konkretnie chodzi?
3
Ja juz wstalem, a nadal do mnie nie dociera :D
0
Pytanie na szybko. Karny na Suarezie niesluszny? Czy mogl byc podyktowany I wszystko ok?
0
Sama UEFA dawala 0% szans^^ Mam nadzieje kolego, ze nabierzesz troche wiecej wiary i nie bedziesz opierac swoich opinii tylko na statystykach, bo one nie graja :) to tak a pro po twierdzenia, ze nie damy rady PSG oraz dyskusji z przed kilku miesiecy, ze Liga tez jest nie do odrobienia (wyciagales mi mnostwo statystyk, ze Real takiej przewagi nie przepusci :p), a tu tymczasem jestesmy nadal w grze o potrojna korone I wazystko zalezy tylko od nas :) wierzymy do konca! I oby wiecej takich chwil jak dzisiaj :D
5
Solidaryzujmy sie z Paryzem, trzeba ich wesprzec.
#PrayForParis.
3
Rozumiem, ze oceny za mecz same 10 I Neymar Man of The Match :D
2
Kiedys lubialem studiuo C+, teraz mnie smieszy. Zalosni sa. Gdyby taka remontade zrobil jakikolwiek inny zespol to bylyby ochy I achy, ze niewiarygodne cudowne zwyciestwo, a tu co? Rozmowy jedynie na temat ataku rozpaczy i dyskusje na temat nieslusznych karnych. Haha. Historyczny wyczyn ale co tam. CANAL PLUS MAMMAM NADZIEJE ZE TO CZYTACIE - ZENADA!
0
Wiecie co bylo najlepsze? To, ze ja przed tv w 87min poddalem sie, rozloziny na lopatki lezalem przybity przed tv, a pilkarze ciagle wierzyli I TAK GRALI DO KONCA! Chwala im za totaki! Kocham ten klub!
0
Przyznac sie teraz kto nie wierzyl :D
3
Dokladnie tak.
0
I ten hymn teraz. Cos pieknego. Mimo wszystko mozna sie wzruszyc. Dziekujemy za walke dzisiaj..
0
Ja tak samo.. ale bylo blisko tego domniemanego cudu I przejsc dodawno historii.. kurde to wyjscie Pique. Glupio stracony gol. Poza tym dalej przed oczami ten slupek Umtitiego z 1 meczu :(
9
Wszystko bylo poukladane, wygladalo pieknie. Po co tak wczesnie Pique wychylil sie przed szereg I poszedl do przodu..
0
Taki jest football. Gramy lepiej to cos wciskamy. Bramki PSG w pierwszym meczu tez wymagaly szczescia z ich strony. Z drugiej strony Neymarowi braklo cm do prawdziwego Golazo.
2
Najgorzej, ze nie mamy czym z lawki postraszyc. Nie wiem pewnie wejdzie Gomes, ale wolalbym raczej Turana za Rafinhie.
2
Ale teraz szkoda tego slupka Umtitiego w Paryzu..
0
Jasna sprawa :D
0
Serio wyprobuj Llorisa 100 razy lepszy od Cecha :)
0
W sumie nie gralem kilka tyg, ale polecam taki skladzik jak moj: lloris marcelo, ramos, koscielny, walker, modric, pogba, payet (sp - z sbc niebieska karta, ale moze byc kante za niego) ibra na spo, atak Ronaldo I Reus IF (darmowy z paczki za lige weekendeowa) fajnie sie pyka.
0
Neymar juz w ostatnim meczu czarowal az milo I co z tego wyszlo? A no nic, bo gral sam. Potrzebujemy wszystkich w najlepszej mozliwej wersji do zrealizowania rzeklbym 'cudu'.
0
Pierwszy sezon dobry i ciekawy, pozniej tylko gorzej. Osobiscie nie interesuje mnie kontynuacja jest mi obojetna, bo jest cale grono lepszych seriali w mojej skromnej opinii.