Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Luisisto co Ty chlopie grasz! Najlepsza 9!
0
Mathieu niezly towar zjaral przed meczem..
0
A to o Alaves chodzilo? Bo z tego co ja widze to myslalem ze Real lige wygral.
0
O co Ci znowu chodzi? Zaczepki szukasz? Jak gdzie? Przeciez Barcelona jest zespolem XXI wieku i kazdy to wie.
0
Samsunga mam jakiegoś. Wybacz kolego, ale jestem na tyle leniwy i zmęczony, że nie chce mi się iść sprawdzać jaki to konkretny model, ;d no chyba, że bardzo Ci zależy i masz jakieś pytania jeszcze to ruszę swoje szanowne cztery litery.
0
Egri Bikawer (bycza krew) w kredensie krakowskim można dostać. Wg mnie najlepsze wino sklepowe w super cenie (około 40zl butelka). Autentyczne węgierskie, sprowadzane. Dla mnie lepsze są tylko wina własnej roboty (również węgierskie to mój top), ale te są oczywiście niedostępne w sprzedaży i do takich każdy ma własne dojścia.
0
Ameryki nie odkryles :D przestrzeganie nic nie da, bo kazdy o tym dobrze wie, ale dopoki samemu nie zmoczy dupy to nie uwierzy :d
0
Caly pokoj za 20€?:p chyba za osobe a to I tak daje rade. 20min do plazy mowisz, a blisko w miare La Rambli lub Camp Nou?
1
Darmowa nie ma szans. Na platnych sie nie znam, ale wykupilbym na Twoim miejscu tv na miesiacto, bo kwiecien jest swietny, albo jesli chodzi o samo el classico nie ryzykowalbym I poszedl do knajpy.
0
Mam takiego od 3 lat. Czasami uzywam, ale ogolnie nie polecam. Jest w miare dokladny, ale przez to rownie wolny. Niby cichy, ale dlugi czas pracy emituje dlugotrwaly dzwiek co mnie irytuje. Mozna co prawda puscic go I wyjsc. Niemniej jednak czasu wymaga samo przygotowanie i wytyczenie mu przestrzeni. Przewaznie jak mam cos do poodkurzania to szybko wyciagam zwykly odkurzacz raz dwa i po krzyku.
0
E36 juz dawno do gory leci. Gruza kupisz, pelno takich.
0
Slaby troll, ludzie glowkuja a to sciema. Nie ma odpowiedzi.
1
Serio tak ciezko to niektorym pojac? Zastanowcie sie ilu z nas klnie pod nosem pod czyims adresem, ale nigdy nie robi tego temu komus prosto w twarz, bo sie jest dobrze wychowanym I to nieuprzejme?
0
Popatrz sobie na fiata tipo lub jego konkurenta z marki peugeot, jezdzilem, calkiem fajne autka i klasa dosc spoko jak na nowe z takim budzetem,
1
"(...)Samo podejście pod naszą bramkę może okazać się dla was dużym wyzwaniem. (...)"
To najlepsze biorąc pod uwagę fakt, że spędziliśmy na ich połowie jakieś 90% meczu :D
0
100 za Pogbe, 100 za Griezmana 200 za Neymara, a co tam kto bogatemu zabroni :D
2
Aha no to dobre niech mi poda od razu liczby w lotka :D
0
Racja wiele nie gram, a jeszcze mniej handluje. W grudniu dorobilem sie skladu z pogba, ronaldo, ibra etc. Gra jest kiepska. Fut champions mimo swietnego pomyslu jest beznadziejne w rozgrywce, szkoda nerwow.
0
Jasna sprawa z rozpedzania tak napisalemn, a mialo byc stymulowany jest*
0
Przeciez Iniesta juz teraz gra ledwo co drugi mecz. Gramy co 3 dni i trzeba kogos do podstawy, a to ktory zagra w wazniejszych meczach byloby stymulowane przez obecna forme.
1
Ja nie wiem skad te ciagle pytania. Jesli ktos wiedzialby jak zachowa sie rynek w przyszlosci to bylby milionerem I nie tylko w fifie, ale i w zyciu. Nikt nie jest jasnowidzem, a rynek stymuluje popyt i podaz, a nie fakt czy zawodnik dostanie potm czy nie.
0
Słowo klucz? "plotki" nikt za nich w zyciu tyle nie da.
2
1. Kto daje 110 za Mbappe?
2. Kto 65 za Morate?xd
To tylko plotki, aczkolwiek cena Mbappe by mnie nie zdziwila. Gosc jest mega mlody,a ma ogromny talent , wykonczenie i latwosc mijania rywali.
0
Szkoda klawiatury, by komentowac to w dluzszy sposob.
0
0 stopni z rana i w nocy niezla wiosna... od kilku miesiecy to samo, a chcialoby sie cieplo juz.
0
Co to za beznadziejny komentarz? Gadaja jak przez zatkany nos. Wiecej emocji przekazuja komentatorzy w trakcie pokera.
0
Gdyby jeszcze dolozyc do tego krysztalowa kule ahh szkoda, bo bylo blisko, ale nie mozna miec wszystkiego.
1
Najgorsze, ze te programy ogladaja dzieci (mimo zakazu rodzicow, wiem z wlasnego doswiadczwnia), bo sa po prostu ciekawe jakie sytuacje spotykaja ich rowniesnikow w innych szkolach i jakie oni maja relacje, chociaz niby zdaja sobie sprawe, ze to sciema to I tak ich to ciekawi. Sami po sobie wiemy, ze okres dzieciecy i dojrzewania to wielka glupota i kazdy potrzebuje odpoiwedniego pokierowania przez opiekuna w tym okresie. TV sie tym nie przejmuje, bo to czysty biznes z ichza pkt widzenia, a prawnie sie wszystko zgadza.
7
Moze przyjsc druga, ale nie bedzie taka sama. Jesli trafisz na to cos wyjatkowego to poczujesz to. Ja to odczuwalem jako swoje wypelnienie, druga czesc duszy, ktora idealnie pasowala i rodzila silna wiez. Niestety utracilem to z wlasnej glupoty. Od tego czasu spotykalem sie z wieloma kobietami na roznych warunkach czy relacjach, ale nigdy juz nie poczulem chodzby w polowie tego co wtedy. Mam nadzieje, ze to nie byla ta jedna jedyna okazja zycia I jeszcze kiedys cos podobnego mi sie przytrafi. Takie tam rozmowy na poziomie po paru glebszych :D
0
ZP zgarnie najprawdopodobniej ten kto wygra LM. Jesli Barca to statystyki przemawiaja za Leo, a jak wiemy wiekszosc glosujacych bazuje na suchych statystykach. Poza tym jeszcze szmat czasu do konca roku, pilkarze maja wiele do udowodnienia. Jesli Ney opusci loty na jesien to nikt nie bedzie pamietac jego super wystepow z wiosny jesli nie byly one poparte statystykami. Wyjatkiem oczywiscie PSG, bo remontada bedzie w glowie na zawsze :D