1

Zaden zespol nie rzuca rekawic tylko gryzie trawe i punktuje strzelajac bramki.. a my tak jak mowisz, najwieksi faworyci przy najlepszym potencjale w ataku na swoecie nie zdobylismy nic, i po 4:0 mozemy zwinac manatki z LM. Zenada.

8

Jak sobie tak patrze na pomocnikow topowych klubow np. Kevin de Bruyne i David Silva, Arturo Vidal i Thiago, Modric i Isco czy Kroos, Pjanic i Marchisio, Veratti i Matuidi i wielu wielu innych, a pozniej popatrze na Rakitic i Andre Gomes... no to z czym do ludzi :/ niestety braknie nam w rewanzu takich pomocnikow.

0

Jeśli sa zasluzone, a sa to bardzo dobrze. Neymara i Messiego kopia po 10 razy i wtedy kartek brakuje, dopiero gdy nasi nie wytrzymuja z tego powodu to kartki sie znajduja.

10

Rollercoster przezywaja Ci co postawili na remis :D

2

Bardziej od wysokiego wyniku zaskakuje mnie sedziowanie Lahoza i ogolnie hiszpanskich sedziow w LM. Nagle potrafia? Troche to dziwne.

0

Kurde, ale ten Mbappe to prze kocur. Jesli nie oleje sprawy to bedzie wielki.

1

No i zamiast wydawac sporo kasy na pojedynczych zawodnikow mozna bylo wydac raz a porzadnie tak jak za Neymara i Suareza - jak widac w tym przypadku bylo warto. Spokoj i najwyzsza polka na lata. Mam tu oczywiscie na mysli młode ogromne talenty typu Veratti czy Pogba.

0

Jesli kupuje komputer z windowsem (np. 10) to bede mial wgrany pakiet MS (excel, pp, word)?

0

Jak najlepiej zalatwic sobie teraz pakiet MS? Kupic oryginal czy da sie pobrac jakis nielegalny i czy sa jakies minusy w razie takiego pobrania?

3

Tak, czyli asekuruje tyly i ruszam sie jak po 30stce.

0

Nie od dzis MSN ciagnie wozek o nazwie Lucho. Strasznie razi po oczach brak taktyki. Miec najlepszych napastnikow na swiecie i bazowac tylko na ich indywidualnych umiejętnościach liczac na przeblysk geniuszu ktoregosi. Tragedia. Dziekuje Lucho za to co dla nas zrobil, ale uwazam, ze sie wypalilnie i licze na nowego trenera po zakonczeniu sezonu.

1

Najgorsze jest to, ze porobilismy sporo transferow w lecie i nasza kadra wygladala imponujaca i bardzo szeroko. Liczylem na podboj Europy, a tymczasem nie mozemy podbic beniaminkow wlasnej ligi..

0

Wiekszosc sie juz pogodzila, ze mamy nikle szanse z PSG. Jesli znowu przegramy wysoko to sie skompromitujemy. Ciekawe jak wiekszosc to znienie, a najlepsze bedzie jeszcze przed nami czyli El Classico. Zaczynam sie bac.

0

Przewazniw to az sie chcialo, zeby mecz sie jeszcze nie kończył, a show trwalo dalej. Teraz? Wszyscy wyczekuja ostatniego gwizdka..

0

Gomes tragedia, ale co wniosl jego zmiennik Denis? Tez poczarowal i zniknal?

9

Ktos zaczarowal Messiego i Ronaldo. Od dwoch meczów Ronaldo podaje, drybluje, a Messi notuje same starty, jest niewidoczny, a strzela na pusta i z karnego. xd

0

Jak zwykle Neymar ratuje dupe. Pytanie czy Messi przy swojej dyspozycji strzeli..

3

''Za chwile Andres Iniesta i Denis Suarez teoretycznie wzmocnia srodek pola Barcelony.., a teraz widzimy, ze praktycznie, bo Gomes opuszcza pole gry'' ^^

0

Kur%$*! Nie moge z ta pomoca i PO!

0

Coz. Ter Stegen wszystkiego nie obroni.

0

Co z tego, ze mamy najlepszy atak na swiecie jak to co bylo kiedys nasza wizytowka czyli srodek pola i boczni obroncy to obecnie dramat :/

8

Chyba nigdy nie widzialem Messiego notujacego tyle strat.

0

Zapewne rozchodzi sie o sama taktyke, bo pomocnicy umiejetnosci maja.

0

Ciagle jeszcze wierze w Gomesa, ale na prawde rzadko kiedy zawodnik dostaje tyle szans, gra w tylu waznych meczach i zeby mu tak malo wychodzilo. Nienajlepiej to wyglada, zawsze go bronilem, ale stopniowo sam zabiera mi wszystkie argumenty.

0

Na co obstawic? Lige wygra Bayern, lipsk bedzie walczyl o top3. Nie bawie w hazard.

13

Leganes. Tak wlasnie wygladalismy my w meczu z PSG.

1

Z jakiej racji niby?:p bo Lester bylo feonomenem i, niespodzianka, a Lipsk juz przed sezonem kazdy wiedzial, ze prawdopodobnie beda w czolowce.

2

Pora, aby oni przemowili? Co same MSN moze? Az mi ich szkoda, najlepsi napastnicy na swiecie, a na ich barkach spoczywa taki ciezar. Nasza taktyka zabija nam mecze. Klepanie obroncow z brankarzem wspierane przez linie pomocy, ktora powinna byc z przodu z msn przynajmniej czesciowo.

0

Wcale mnie to nie dziwi, typowo pechowo dla nas jak zwykle :p

0

Oczywiscie. Kibicuje Barcy ponad 10 lat i zdarzaly sie juz rozne wysokie porazki. Kazda z nich smucila, kazda na swoj sposob. Najlepszym lekarstwem po tak waznej porazce jest rozegranie kolejnego meczu, a tu ten czas sie dluzy strasznie, bo w miedzy czasie inne zespoly codziennie graja i z bolem sie patrzy jak inni kibice sie ciesza, świętują, a my ciagle w zalobie zyjemy ostatnim pojedynkiem :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?