Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem czy remis. Mowisz tak, bo jestes kibicem Barcelony, a tymczasem Ronaldo zasadzil golazo z wolnego, a Messi ledwo z karnego hehe :D
17
Messi poza tym, ze jest najlepszym graczem to sprawia, ze inni czuja sie przy nim swietnie i sie rozwijaja, a to rownie wazny czynnik. Cos pieknego. D10S. Lepszego nie bedzie.
3
Polecam pokibicowac bialym. Tam mozesz nacieszyc sie Ramosem strzelajacym bramki, a nie marnym Umtitim podajacym do, bramkarza.
8
Umtiti to mi sie podoba. Gra czesto i rowno jakby byl z nami od wielu lat. Juz mozna mowic o swietnym transferze, kogos takiego potrzebowalismy. Niejeden topowy obronca nie poradzilby sobie w takim klubie jak Barca.
0
Jutro licze na Alaves, zeby duzo sil nie stracic. Celta czy Atletico to jeden pies, bo i tak bedziemy musieli obydwie druzyny pokonac w ostatecznym rozrachunku.
0
Cytujac klasyka 'Za wczas na czerwo' xd
4
Jeszcze co do naszego PO. Vidal jest swietny w ofensywie, ale w defensywie popelnia wielei bledow, natomiast Roberto daje spokoj z tylu, rzadko sie myli, ale do przodu sie tak nie pali. Ciekawe jak toto dalej bedzie wygladac. Polaczeniem ichich obu jest nasz Jordi :)
0
No dokladnie, tylko w rozrachunku koncowym nie ma mocnej i slabej zoltej :D ciezko powiedziec, kara nie powinna byc taka sama, ale oboje zasluzyli, aa czerwo byloby na wyrost :p cwane.
2
I znowu to samo. Jak mozna, ale sam porownujesz. Tak jak tysiace innych osob i stad wlasnie te porownania i sztuczne wbijanie CRka na piedestal.
1
No nic zabraklo mentalnosci The Best, trzeba bylo nurkowac toi by 11stka byla, a tak nasz Leo na upartego faulowany, szarpany a ten uparcie dalej stoi na nogach :/
0
Reka i ewidentny faul na Messim w polu karnym w jednej akcji. No penalty :d
5
Turan ladne wykonczenie. Niektorzy w lepszej sytuacji slupki obijaja ;>
1
Odgryzlismy sie na Realu za Danilo.
1
Cilessen po swietnej interwencji to jednak zachowal sie pozniej jak amator jak juz wyszedl to powinien isc do konca.
0
Ney y kurrr jak Cie kocham :D
1
Owszem, jest malo kreatywna, ale albo to wina zmiany systemu i taktyki, albo jednak brakuje rozgrywajacego. Ja osobiscie rowniez wieksze nadzieje pokladam w nim niz Rafie z, prostego powodu. Rafa gra juz u nas dlugo i ciagle nie mkze wbic sie na lepszy poziom. Z ocenami Gomesa i Denisa wstrzymam sie przynajmniej do konca sezonu.
2
Nie zebym bronil Gomesa, ale widze, ze przejmuje paleczke wsrodi użytkowników fcbarca na kolejnego kozla ofiarnego hehe. Denisa bronia jedynie dwie ostatnie bramki, bo poza nimi to albo teraz wszystko partoli, albo odgrywa do tylu, ale na to malo kto narzeka juz. Troche ogaru, oboje graja u nas krotko oboje sa mlodzi i potrzebuja czasu, a zaangazowania i umiejętności im nie brakuje.
0
Mecz meczowi nierowny :) do maja daleko krok po kroku realizujmy cele jakim jest kazdy kolejny mecz. Ja po cichu licze, ze juz za miesiac bedziemy w lepszej sytuacji w lidze.
0
Mimo wszystko chyba warto pierwsze kupic kolekcje i przejsc wczesniejsze czesci czy nie?
0
Ty za to wspominasz o tym jakbys byl tego pewny i stal tam obok nich. Skad wiesz, ze Vela nie krzyknal cos obrazliwego w strone Neya pierwsze? Jego faul od tylu to typowy objaw frustracji byl i wcale bym sie nie zdziwil jakby przy tym sprowokowal.
0
Rzeczywiscie jeszcze nie mialem, ale mam zamiar z czasem zakupic :) wylecial mi ten tytul slyszalem wiele opinii, ze rowniez bardzo dobra giera.
0
Co do Allegro to nie wiem, uzywki sam kupuje w sklepach typu xzone, czy powerplay (tanszy) sa gry sprawdzone w bardzo dobrym stanie i tansze od nowek. Co do tytulow to zalezy od gatunku, ale Wiedzmin 3 i The Last of Us to chyba najlepsze gry na ps4. Until Dawn jest fajny, ale krotka gra strasznie.
0
Dzisiaj trzeba awansowac, bo 1:0 to zadna zaliczka. Niech RSSS strzeli pierwsza bramkę i zrobi sie goraco. Przy tak dobrej druzynie niewiele trzeba, zeby sie pomylic. My musimy zdominowac spotkanie i strzelic bramke aby ich podlamac, a w tym Paco moze nam nie byc w stanie pomoc. Niech wejdzie w drugiej polowie jesli mecz bedzie pod kontrola.
2
A kogo to obchodzi xd rozumiem wchodzic tam dla wczesnego przegladu, ewentualnie raz do roku posmiac sie z komentarzy, ale zeby czytac i czepiac sie ich wewnetrznego wirtualnego swiata to juz cos nie tak :p
0
Z tym Paco to zaszalales.
2
Poczekalbym z tym do jutra na jego miejscu.
3
Przy tym calym wylewie frustracji pieknie siesie wkomponowal ten ''stary bezzebny kotelt'' haha leze.
5
Oczywiscie. Tak samo jak do wirtualnego triplete.
2
:D a tak na serio to samo to pisanie o Ronaldo i Messim w jednym komentarzu jest daremne i sami takim czyms nakrecacie CRkowi marke ;)
5
Ronaldo jest lepszy od Messiego. Heheheszki