0

Dobry mecz? Hehe smiechlem. W dalszym ciagu najgorszy na boisku, ale w sumie to nie wyklucza tego, ze to jego najlepszy wystep w tym roku ;>

12

W meczu przeciwko nam to co Celta miala pol okazji to strzelala bramke. Tutaj wjezdzaja w pole karne w swietnej okazji i dostaja paralizu pod bramka Realu. Brakuje chlodnej glowy bo moglo byc spokojnie 0:2, a skończy sie zapewne 2:0 :p

1

Ronaldo po swojemu, ale co odwalil Aspas?! To byla bramka.

0

Poczekaj na to co bedzie pozniej jeśli studenckie zycie niszczy Cie psychicznie :D

0

Wg Ciebie Aleix to odpowiednik Luisa, a Sergi to Paco? :D nie popadajmy w skrajnosc. Mozna odbiesc wrazenje, ze Vidal zaczyna grac czesciej i byc może po ostatnim wystepie Lucho da mu wiecej szans, zobaczymy. Chodzi o to, ze nie ma co w tym momencie plakac i mazac sie, ze nie zostal powolany skoro dopiero co rozegral caly mecz. Trzymamy kciuki za niego i za to, zeby hipoteza odnośnie pupilkow Lucho byla bledna.

0

Byl ktos w kinie na Autopsji, albo Wielkim Murze i moze polecic? Bo mam zamiar sie dzisiaj wybrac na ktorys z nich.

1

Aleix gral ostatnio wiec teraz zmiana i gra Roberto to chyba oczywsite. Grany co 3 dni wiec trzeba roszad, zobaczymy co bedzie dalej, ostatnio Aleix zaczyna cos grac. I bez przesady znowu z tymtego gadaniem, ze w kazdym meczu należy sie munie 1 sklad. Zagral swietnie szczegolnie w ofensywie, alea w defensywie popelnil dwa duze bledy. Wierze, ze bedzie grac wiecej na przemiar z Sergim.

2

Spoko sa rozne okresy w karierze i sezonie danegoletnim zawodnika, ja sie tez lubialem posmiac jak Pique strzelal wiecej od Ronaldo.

1

A to sa juz takie porównania w necietym?:p

0

Misja afganistan to serial, ogladalem caly pierwszy sezonraz, byl niezly nie powiemm, ale mnie nie porwal widzialem wiecej lepszych seriali.

0

Seville w CdR przeszli gladko, wiec ja osobiscie zadnych szans nie daje Celcie. Real spokojnie awansuje dalej to samo Atletico i mam nadzieję, ze my rowniez. Pytanie kto na kogo trafi w kolejnej fazie.

0

Filma na faktach: Oszukana. Na pewno jest dobry, mi szybko zlecial, ale nie dzieje sie w nim jakos strasznie duzo. Duzo dzieje sie w thriller/horror Nieznajomi tez na faktach, ale jak dla mnie jednoczesnie sporo gorszy.

1

Popieram, Manolas bylby transferem w 10, a do tego Marlon plus PO Sidibe bylby idealny o ile daloby sie go wyciagnac i defensywa kompletna. Środek pola to jedynie Coutinho i nikogo wiecej nie trzeba mamy sporo perspektywistycznych graczy. Zostaje tylko sprawa napastnika, ale wydaje mi sie, ze Paco dostanie jeszcze szanse w przyszlym sezonie.

0

Jak dla mnie zjada go presja, ale jest tez inny problem. Malo ktory napastbik sprawdza sie na pozycji 9 w Barcelonie. Nie wiem jakczy scoutci wyszukuja nam 9, ale w kazdym innym klubie napastnicy maja wiecej miejsca i przestrzeni. My zawsze potrzebowalismy 9tki nietypowej, nieprzewidywalnej.

0

Ani slowa jeszcze nie slyszalem na temat Don Diablo, ktos sie wypowie? Ja go osobiscie uwielbiam bylem na nim dwa razy i klimat mega.
Wiekszosc setow na festiwalach i tak jest z gory wcześniej przygotowana i nagrana, a pozniej tylko puszczaja play i leci :D ale i tak szacun, bo trzeba miec sluch i to wszystko przygotowac, tak jak mowisz odpowiednie mixy i dropy, a nie jak prosto z radia. Osobiscie nie bylem ani na SHM ani na Skrillexie, ale sluchalem sporo i milo sie wspomina.

3

Swoja droga nierozumiem ludzi ktorzy marnotrawia czas na polskie serialu wlasnie typu m jak milosc, barwy szczescia, na wspolnej itd itp. Sa to dlugie tasiemce, tak beznadziejne, ze az szok, tyle swietnych seriali zagranicznych jest, a Polacy wybieraja taki szit tylko dlatego, ze leci w darmowej TV. Niesamowite.

0

Slucham, a kiedys duzo wiecej sluchalem takiej muzyki i zgadzam siesię Guetta jest swietny taka muzyke wlasnoe uwielbiam. Co do tomorrowlandu to zazdroszcze sam kiedys chcialbym sie wybrac, bo wiem jakie sa to koszta i to nie na moja kieszen takie zachcianki teraz. Mimo tej kasy to domyslam sie ze warto co? :p ja przez ostatnie pare lat jedynie Mayday.

10

Jako logo calkiem fajne. Jesli jest to natomiast zmiana herbu, to kibice Juve moga czuc zlosc, bo to zbyt drastyczna zmiana. Jak dla mnie herb to czesc tradycji, historii klubu i pewnego rodzaju swietosc, ktory niejednokrotnie jest calowany i uwielbiany przez fanow.

0

Nie twierdze, ze nie, bo bedzie cholernie ciezko, ale nie skreslabym niczego w tym momencie. Osobiscie jestem optymista i uwazam, ze szanse mamy. 8 czy 10pkt to nie to samo co 2 czy nawet 5. Tak samo historia czy statystyka niewiele ma do mowienia, bo duzo sie moze zdarzyc. Ja patrze na to tak, ze Realowi zostal trudny mecz u siebie z nami, a my musimy z nimi wygrac jesli chcemy powaznie myslec o tytule, a jestesmy do tego zdolni i obojetne czy jest toto CN czy SB to El Classico rzadzi sie swoimi prawami. Poza tym zapewne ktos potraci jeszcze pkt na latwiejszych przeciwnikach lekcewazac ich i wystawiajac slabszy sklad,, bo bedzie trzeba rotowac. Tu akurat przewage moze miec Real, bo ich lawka niezle sie prezentuje, ale jak mowilem ja wierze. Cos wiecej bedziemy mogli powiedziec jakos poczatkiem marca po wyjezdzie na Calderon.

2

Tak swoja droga pojawily sie takze oceny za mecz w obozie naszego rywala i tam mnostwo komentarzy typu:
''W tym momencie nie posiadamy gorszego zawodnika niz Ronaldo'', ''Mariano jest lepszy niz CR'', ''Od dawna powtarzam, ze Ronaldo sie juz skonczyl'', ''Cris to niestety cien samego siebie z dawnych lat'', ''Nie pamietam kiedy ostatni raz Ronaldo przedryblowal chociazby jednego przeciwnika, teraz ciagle sie tylko przewraca lub niecelnie podaje'',
''Gdy gramy z Ronaldo to tak jakbysmy grali w 10''
......... itp. itd.
Tych komentarzy po kazdym meczu jest multum, bo jak dobrze wiemy takie wystepy Ronaldo to juz od przeszlo roku norma. Ale zmierzam do tego, ze niezmiernie mnie bawi jak Ci sami ludzie i wiele innych osob twierdzi, ze bezapelacyjnie ZP nalezy sie Ronaldo hehe :D to jak jest w koncu The Best czy nie?^^

12

Jak dla mnie Gomes zasluzyl na wyzsza ocene, zagral świetnie, a rownoczesnie surowiej ocenilbym Rafe. Po pierwsze z tego powodu, ze gra u nas juz dluzej niz Andre, ktory powoli widac, ze lapie nasz styl. Rafinha w 1 polowie niewidoczny na tle takiego przeciwnika gral bardzo asekuracyjnie, a nie wylozenie pilki do Suareza bylo skandalem.

0

Z tego co pamietam toto w zeszlym roku my bilismy wazelkie rekordy bramkowe i meczowe wypracowujac sobie 10pkt przewage nad Realem po polmetku sezonu, by w ciagu jednego miesiaca zaprzepascic ja i zrobilo sie goraco. To bylo cos niemożliwego? Na ten moment sa jedynie 2pkt przewagi i bezposredni mecz przed nami, wiec sorry, ale troche smieszy mnie skreslanie ligi lub stwierdzanie w tym momencie, ze bedzie ona prawie niemożliwa do zdobycia w tymtym sezonie :D

1

Podejrzani (1995), labirynt.

0

Tez mam taka nadzieje, ale szczerze bedzie strasznie ciezko w tym roku. Real gra dobrym pressingiem i poukladani sa w obronie, a co so Sevilli to wydaje mi sie, ze spuchna i nie wytrzymaja, czesto beda gubic punkty na wyjazdach. Musimy cierpiec, bo Real sie jeszcze potknie, ale nie bedzie tego robil zbyt czesto co ograbicza nasz marginem bledu do minimum. Musimy wszystko wygrywac. Tyle dobrze, ze nasz termiarz jest teraz stosunkowo latwy.

0

Wlasnie jest dopiero albo juz polowa sezonu. Jesli Real wygralby wczoraj to na polmetku sezonu mialby nad nami 5 (8) pkt przewagi a to sa trzy mecze. Calkiem sporo, teraz zlapalismy kontakt ktorego potrzebowalismy, wiec jest sie z czego cieszyc.

6

A dlaczego nie? Sevilla dokonała swietnej remontady i zasluzyli na zwyciestwo. Gdyby Real wygral na tak trudnym terenie to dalsza walka moglaby byc bardzo ciezka, a tak porazka ktora moze znaczyc duzo wiecej w aspekcie psychinczym pilkarzy Realu jak i ich kolejnych przeciwników.

0

Nie mam nic do zartow na temat Barcelony o ile one rzeczywiście sa dobre. A ten? Hehe boki zrywac. Zna dwa jezyki swoich butow? Eeee? O co chodzi skislem xd

1

Ciekawe niedawno Neymar oburzony zachowaniem kibicow sam zrezygnowal z opaski kapitana, a teraz juz mu przeszlo? Byc moze Ney sie zmienia i dojrzal. Widac w tym sezonie, ze to inny czlowiek na boisku. Mniej dyskutuje, wiecej asystuje ogolnie gra bardziej pod zespol. Ostatnio nawet podal kilka razy do Dignie :p

0

To i tak chyba niezla sumka bedzie nie?

0

Przewaga 2pkt to nic jesli wciaz przed nami jest bezposredni mecz. Ciagle troche przezywam to, ze sprezentowalismy w koncowce Realowi bramke na Camp Nou. Bylby obecnie lider. No nic walczymy dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?