- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1220 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1220 Culés
1
Nie podniecajcie się aż tak wszyscy tą przegraną Realu, bo mamy dopiero środek sezonu i wszystko się może jeszcze wydarzyć. Piszę to jako użytkownik mający w sercu Barcę i mocno wierzący w sukces Blaugrany we wszystkich rozgrywkach
18
@kubix05 ok
6
@kubix05 A dlaczego nie? Sevilla dokonała swietnej remontady i zasluzyli na zwyciestwo. Gdyby Real wygral na tak trudnym terenie to dalsza walka moglaby byc bardzo ciezka, a tak porazka ktora moze znaczyc duzo wiecej w aspekcie psychinczym pilkarzy Realu jak i ich kolejnych przeciwników.
0
@Toretto Ok, porażka Realu jest korzystna dla Barcy, ale doszliśmy dopiero do połowy sezonu i nie ma co na razie się tak eksajtować, jakbyśmy już byli na pierwszym miejscu i dalej wygrywali kolejne mecze do końca sezonu.
0
@kubix05 Wlasnie jest dopiero albo juz polowa sezonu. Jesli Real wygralby wczoraj to na polmetku sezonu mialby nad nami 5 (8) pkt przewagi a to sa trzy mecze. Calkiem sporo, teraz zlapalismy kontakt ktorego potrzebowalismy, wiec jest sie z czego cieszyc.
0
@Toretto Ja też się z tego cieszę że Real traci punkty, ale zachowajmy jeszcze ostroźność. Mam nadzieję że prędzej czy później Barca wyprzedzi Real i Sevillę(jeszcze o nich pamiętajmy) ,będzie na pierwszym miejscu i skończą ligę jako mistrzowie i wtedy będziemy mogli świętować sukces
0
@kubix05 Tez mam taka nadzieje, ale szczerze bedzie strasznie ciezko w tym roku. Real gra dobrym pressingiem i poukladani sa w obronie, a co so Sevilli to wydaje mi sie, ze spuchna i nie wytrzymaja, czesto beda gubic punkty na wyjazdach. Musimy cierpiec, bo Real sie jeszcze potknie, ale nie bedzie tego robil zbyt czesto co ograbicza nasz marginem bledu do minimum. Musimy wszystko wygrywac. Tyle dobrze, ze nasz termiarz jest teraz stosunkowo latwy.