0

Trudno, zeby sie nie prezentowal lepiej jak to wg mnie obok Andresa najlepszy ofensywny pomocnik obecnie na swiecie. Sterling czesto gra w kratke, ale w tym sezonie przy Guardioli gra razem z Kevinem pierwsze skrzypce w City.

0

Bo piękne jest życie niedzielnego Janusza :D

1

Chyba sie pospieszyles co do Sterlinga. Fantastyczna samodzielna akcja drybling i swietny strzal.

0

#GuardiolaSkonczony

0

W LaLiga wiekszosc zespolow sie muruje grajac z Barcelona, ktora gra widowiskowy football. Juz nawet Real wychodzi autobusem grajac z nami dlatego wyglada to jak wyglada. Sevilla teraz gra fajna ofensywna pilke. W lidze angielskiej rzadko kiedy mozna spotkac zespoly typu Atleti i to sie fajnie oglada, tam fani i kibice wymagają widowiska.

0

Od Moraty sto razy lepszy ben yeder. Mam sklad zna bpl z aguero, pogba etc, a w hiszpanskim nadal nen yeder smiga i jest kozacki nie gorzej mi sie nim gra niz aguero.

0

Z tych co wymieniles to zdecydowanie Remy.

0

Zalezy jakaile liga. W kazdej sa jakies, 'perelki' :p

0

Ogolnie to w koncu zaczeto je stosowac, a wielu osobom niewiadomo czemu to nagle nie pasuje i pojawily sie dyskusje.

0

Mam. Ogolnie nie widze wielu minusow, moge smialo polecic. Jesli masz jakies konkretne pytania chetnie odpowiem. Jak pisalem do kolegi wyzej. Uzywam go od roku, bez zadnych problenow chodzi caly czas tak samo. Z zewnatrz rowniez sie trzyma. Spadal na ziemie czesto, raz ze spora sila polecial o betonowa sciane i spadl na chodnik myslalem ze po nim, a tu ani ryski.

0

Nie slyszalem, w kazdym badz razie uzywam go juz prawie rok i nie przypominam sobie, zeby kiedys mi sie zwiesil. Caly czas chodzi bardzi plynnie jak nowka sztuka. Aparat bardzo dobry, ogolnie nie widze minusow, sam sie zdziwilem jakoscia Huaweii. A bylem juz wczesniej posiadaczen sony i samsunga z ktorymi po czasie zawsze byl jakis problem.

1

Przy faulach również nie widze problemu. Szybki przekaz do sedziego glownego info na temat czy byl ewidentny faul czy np proba wymuszenia/nurkowanie lub ewidentnie czyste wejscie. W sytuacji spornej przekazanie info o pozostawienie decyzji sedziemu.

0

Co znaczy slaby wydajnosciowo mozesz rozwinac ?

0

Swietny pod kazdym wzgledem.

0

Pytanie doczy tych co graja w fifa ultimate team. W zeszlej lidze weekendowej mialem rank gold3. Odebralem dzisiaj nagrody, ale pierwszy raz mam tak, ze nie zostalem zakwalifikowany do kolejnej ligi weekendowej, a zawsze zajmujac pozycje g3 lub wyzej z automatu mialem przepustke. Zmienili cos albo ktos wie o co chodzi?

50

Ogladam z mlodym United. Chodzi do podstawowki, ale cos tam sie pilka zaczyna interesowac i wiele klubow i pilkarzy zna. Po 20min stwierdzil, ze tu cytuje 'woli isc spac, bo zal. Nie idzie tego meczu ogladac, przyzwyczailem sie juz do Barcy, tam chociaz duzo fajnych akcji, a sam Messi niszczy wszystkich obroncow.' xd

0

Duzych partii raczej sie nie laczy. Ogolnie zakladam, ze jestes poczatkujacy skoro o takie rzeczy pytasz, a jesli tak to na poczatku jakis czas powinienes zaczac odod ogolnorozwojowki. Co do samegogrilla pytania to rob klatk i biceps, plecy i triceps, barki i nogi lub brzuch. Nie jest to przypadkowe oczywiscie, bo wykonujac cwiczebia na klatke pracuje rowniez glownie triceps a robiac plecy uzywaaz bicepsa dlatego nie laczy sie ze soba tych parti.

2

Bardzo dziwne, dorosly mezczyzna popycha 12latka, a ten sie przewraca. Jak taki 12latek w ogole ma czelnosc myslec, ze moze w przyszłości zostac obronca.

0

Ktos wrzucal niedawno tutaj zestawienie ostatnich 10/15 druzyn z jakimi w 1/8 lm mierzyla sie Barcelona i Real. Ktos ma info na ten temat lub wie gdzie moge to sprawdzic?

0

Napisales: 'Tak patrząc to obecna różnica w ZP Messiego i Ronaldo jest sprawiedliwa', wiec stad ta cala dyskusja chyba. Jesli chodzi o caloksztalt toto oczywiście Ronaldo jest wybitny, ale ten rok mial stosunkowo do siebie na prawde kiepski.

1

To czekaj mowimy w koncu o calej karierze czy obecnym roku kalendarzowym? Czy ktos tu odbiera Ronaldo jego wielkosc i wyczyny minionych sezonow? Rzuty wolne obecnie lepiej wykonuje obecnie moj kolega gracz z okregowki xd raz na piec przynajmniej trafi w swiatlo bramki, a Ronaldo w tym roku to 100pro skutecznosci strzalow albo, w mur albo w trybuny.

6

Jak dla mnie wcale to nie musi być oznaka bólu tylnej części ciała, a po prostu ciśnie beke jak wielu. Nie widze także co bylo w tym takiego, że musiał się na to odwazyc tym bardziej, że panuje chyba wolnosc slowa czy cos takiego. Malo tego jak dla mnie bardzo dobrze zrobil, jakby wiekszosc poszla w jegotym slady to moze nagroda stracilaby calkiem prestiz i przestala istniec, bo w to, ze zmienia zasady jej przyznawania to watpie.

0

Przeczytałem Twój wcześniejszy post, dobre i rzetelne podsumowanie nie można się nie zgodzic, bo takie są fakty. Niemniej jednak zastanawiam się nad istotą trofeów, a konkretnie pucharów, czyli nagród drużynowych. Czy puchar nieważne jaki czy to mistrzostwo kraju, Lm, mistrzostwo Europy to czy nie jest to nagroda sama w sobie przyznana dla calej druzyny? Wydaje mi się, że tak, a skoro tak to jaki jest sens, żeby była ona wyznacznikiem indywidualnej nagrody piłkarza globu? Oczywiście może to być ze sobą ściśle powiązane jeśli najlepszy piłkarz jest w druzynie, która zgarnęła najwięcej trofeów, ale na to nie ma reguły i nie jest powiedziane, że taki gracz musi się w tej druzynie znajdowac.

0

Haha cos o Tobie wiecej mowil? O co sie przyczepil niby? Smieszny czlowieczek.

0

Ile razy z tego nie liczac Atletico trafialismy na ówczesnego mistrza kraju?

0

Cos w tym jednak jest. Niby jakies 23% teoretycznych szansi na Bayern, a w praktyce co drugie losowanie takie wychodzi :p

0

Wiem wiem, ze nikogo nie interesuje moje losowanie w koncu sam zawsze bylem przekonany o 'cieplych klukach', ale na 5 razy w symulatorze 4 razy dolosowano mi Bayern. Szanse procentowe sa stosunkowo duze porownujac z innymi zespolami, ale mam nadzieje, ze jutro bedzie inaczej.

0

Mialem xpierie z1, nie polecam tych! Smartfonow. Obecnie mam huawei i jestem bardziej zadowolony. Godne polecenia sa samsungi i xiaomi.

0

Byc moze w koncu w reprezentacji Ramos razem z Pique na przemian strzelaja. Aczkolwiek nie obwinialbym w naszymtym przypadku az tak pomocnikow gdyz Ramos strzela po stalych fragmentach gry przewaznie.

23

Do wszystkich tutaj co twierdza, ze Real zawsze gra do konca i to dlatego. Przepraszam bardzo, a czy my nie gramy do konca? Bo nie strzelamy bramek z roznych w 90+? Brakuje naszym zawodnikom ambicji? Jak nam nie idzie to nasi rowniez gryza trawe i graja na 200% w koncowkach! Co innego, ze nam nie zawsze to wychodzi, a tu taki Ramos zawsze wpakuje po byle jednej ostatniej wrzutce. U nas Pique moze stac jako napastnik w polu karnyn rywala przez pol godziny, ale jemu pilka na glowe, spasc nie chce i to nie wina ambicji i tego, ze Real gra do konca, a my nie, wiec nie znosze takiego chrzanienia i zarzucania NASZYM zawodnikom, ze nie graja do konca, a biali to juz tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?