5

Jedne z lepszych jakie widzialem. Polecam zwiedzanie poznym wieczorem, robi wrazenie.

8

No sory, ale jeśli ktoś zdoby z takimi drużynami jak Inter czy Porto LM w czasach gdy te drużyny nie są w czołówce europejskich klubów to jak to inaczej nazwać? Nieważny jest tu styl czy to autobus czy nie, ale jest to najlepsze możliwe osiągnięcie dla trenera. Piłka nożna się zmienia, nie da się być cały czas na szczycie.

2

Szkoda Paco, ale śmieszny obrazek usmiechnietego Rafinhi na kolejną zmarnowana setke Paco. Mógłby sie uczyc do brazylijczyka, który ma 100% skuteczność w tym sezonie^^

0

Myślałem, że Digne będzie prawdziwą konkurencją dla Alby. Niestety póki co prezentuje daremny poziom. Cóż, szansę ciągle będzie miał może się opamieta i przestanie wszystkie piłki na ślepo zagrywac.

0

Wcale nie, uważam, że jest bardzo dobrym dryblerem i często potrafi zmylić i kiwnac obrońcę. Porównuje go oczywiście do zawodników jego pozycji środkowego napastnika, a nie do Neymara czy Messiego :)

6

Suarez prawdziwy geniusz, gra z pierwszej piłki, strzały z każdej pozycji, mocne rzuty wolne, świetny drybling, niekonwencjonalne zagrania i nieustanny nacisk na obrońców rywala. Napastnik kompletny.

Rafinhia udowadnia swoją wartość, kluczowy zmiennik, mam nadzieje, że wskoczy na jeszcze wyższy poziom. Rewelacyjna pierwsza połowa!

36

Tak zapewne chodziło mu o Kapustke, bo wywalczył.

0

Obu piłkarzom brakuje regularnek gry, są w kiepskiej formie po części właśnie przez to i mają małe szansę na.przebicie. O ile Krychowiak ma jeszczew wyrobiona marke i może zacząć grać, o tyle uważam, że Kapustka w Lester nie ma sznas się przebić do 1 składu. Ba, ma małe szansę nawet na ławkę, gdyż na jego pozycję jest równie młody mega utalwntowany piłkarz, który już pokazał kilka razy w PL co potrafi wchodząc z ławki.

2

Super, najlepsza godzina wg mnie. Nie rozumiem tego lamentu, że komuś może nie pasować, idealna pora na meczyk.

0

Co masz na myśli?

2

Wszołek to parodia piłkarza. Stoi z boku na lini spalonego dostaje tyle dobrych podań za plecy obrońców i wszystko na pałę bije przeważnie niecelnie zamiast spokojnie wycofać komuś wystawić krótkim podaniem. Tragedia

4

Oczywiście, że nie robi to żadnej krzywdy, ale to nie o to w tym chyba chodzi prawda? Bo krzywde moze wyrzadzic kazdy. W ogole odnosnie czego to pytanie skad je wziales? Nic nie pisalem o tym, ze ktos taki wyrzadza mi krzywde. Jest to niesmaczne mało mówiąc, a wręcz przerażające jeśli patrzę na osobe i nie potrafię rozpoznać płci prawda? A zdanie facet w leginsach z makijazem jest sprzeczne, to po prostu nie idzie ze soba w parze i to nie kwestia gustu. Inaczej sie ma sprawa jesli po prostu jestes pedziem i podobaja Ci sie tacy ludzie, nic mi do tego szanuje wtedy zdanie takiej osoby, bo to wlasnie kwestia gustu. Chlop to ma byc chlop i nie mam tu na mysli typowego dresiarza, bo lubie jak facet jest zadbany i ubiera sie modnie, ale jak mezczyzna, a nie jak kobieta. Mezczyzni i kobiety roznia sie od siebie to tez kwestia instyntku i pierwotnych wrodzonych zachowan, a nie kwestia gustu i tolerancji.

3

Popieram Klaudie w 100%. Wszystko jest dla ludzi, ale wszystko ma tez swoje granice. I tak, farbowanie wlosow na inny kolor, noszenie leginsow, malowanie paznokci i caly ten cyrk z propaganda homo to jest wlasnie bolaczka XXI wieku, a nie otwartosc na swiat i ludzi.

3

Jak juz powiedzialem w Internecie zostaje wszystko. Moze Ci sie tylko wydawac, ze usuniesz i czegos gdzies nie ma, ale jesli komus by bardzo zalezalo to spokojnie to znajdzie nawet po Twoim usunieciu. Oczywiscie byle kto tego tez nie zrobi. Warto pamietac, ze po pierwsze automatycznie tworzone sa kopie zapasowe roznych danych, a same dane tez mozna odzyskac. Duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, ale warto uwazac co wrzuca sie na fb nawet za szczeniecych lat bo wszystko mozna odkopac. Inaczej mowiac ja prezydentem juz raczej nie mam szans zostac :p

2

Zacznijmy od tego, że wszystko co robisz w Internecie zostaje tam na zawsze i tego nie wymazesz. Jesli komus by zalezalo np. Policji w jakimś dochodzeniu to nie mają żadnego problemu, żeby sprawdzić Twoje wiadomości z FB. Lokalizacje rowniez mozna latwo sprawdzic z IP i nie tylko. Nie mowiac juz o tym, ze jak ktos ma wlaczonego GPSa w tourzadzeniu mobilnym to w kilka sekund z dokladnoscia do 2 metrow mozesz sprawdzic gdzie wlasnie przebywa.

2

Bardzo się wszyscy przejęli występem Ronaldo. Dodam coś od siebie. Jest wielkim piłkarzem. I mam nadzieję, że będzie mi go dane jeszcze długo oglądać w jego świetnej dyspozycji. Czekam na hejty i życzę wszystkim milej soboty.

1

Idealnie sie to odnosi do wczorajszej sytuacji. Marc miał tyle czasu i tyle miejsca, mógł z piłką zrobić wszystko, a zdecydował się na takie zagranie 'na siłę' na upartego, a to kompletnie nie było konieczne, tym bardziej przy takim wyniku i w takim meczu.

4

Nie mam słów, serce boli, dostaliśmy nadzieje na wspaniałą remontade, która była w naszym zasięgu i akurat teraz Marc musiał tak odwalic.. zabil całą wiarę i nadzieje..

0

Jakies typy/pewniaczki na ten weekend?:d

0

Również zauważyłem, że bardzo dużo bramek ludzie strzelają z wrzutek i główek. Mam z hiszpańskiej. Nani, Ben Yeder, Wilians, Turan, Rafinhia, Gaya, Matheiu, Umtiti, De Marcos i Ter Stegen. Może nie jakiś specjalny, ale stosunkowo tani i fajnie sie gra a wiekszosc ludzi nie ma jeszcze lepszych. Przeplacac nie ma co, bo ceny beda leciec szybko w dol. Sklad kosztowal mnie okolo 60k (kupowalem na stylach mysliwy etc), a reszte jakies 200k zostawilem do handlu, chociaz teraz juz pewnie nie bede handlowac bo nie mam ochoty :p Ciekawie wygladaja nowe tryby :) ogolnie pozytywne wrazenie mam.

0

Jak wrażenia po nowej Fifie? Zagrałem kilka meczyków, wcześniej grałem w demo i jak na pierwszy rzut oka to bardzo przyjemnie się gra, dużo lepiej niż w poprzednią część. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że gram ze słabszymi przeciwnikami, a mój skład w FUT jest lepszy od większości graczy, ale tak czy siak duży plus, wydaje mi się, że sporo 'absurdów' i losowego odbijania się piłki zostało wyeliminowanych.

1

Można było to inaczej zrozumieć :p oboje weszli.z ławki i oboje zrobili mecz. Roberto bramka, Munir dwie asysty. Mi bardziej w pamięci utkwily te asysty Munira ;)
PS. Udalo sie jak i rok temu podobny scenariusz i rowniez decydujacy okazal sie rezerwowy.

1

Nie czasem Munir?

5

Nie zebym narzekal bo nie to mam na celu, ale dzisiaj nie sprawdzilem skladow przed meczem, a zaczalem ogladac od drugiej minuty. Po nastepnych dwudziestu zorientowalem sie, ze gra Paco...

1

Po nalozeniu pasty mozesz lekko psilnac lakierem, fryzura bedzie trwalsza, bo po samej pascie moze nie wytrzymac

10

Wiadomo, że 4.

0

Najbardziej niepokoi mnie to, że może to być przewlekła kontuzja.. Leo już jakiś czas się z nią zmaga :/

0

Jest dobrze Cules. Teraz zacznie się mecz, kluczowa będzie kolejna bramka, bo nie mam wątpliwości, że taka padnie przy tak wysokim pressingu Atletico. Obyśmy to my ją strzelii, bo inaczej ATM znowu się zamuruje i będzie ciężko. Po 3pkt tylko to się liczy, Vamos!

0

Ogólnie wynik może być trochę złudny bo Leganes postawiło się ostro, grali bardzo wysokim pressingiem i dużo biegali, więc ciężko było rozgrywać piłkę. Jak na takie warunki Neymar zagrał przyzwocie, Arda po wejściu również solidnie miał dużo zadań defensywnych i walczył w środku pola. Paco no niestety nie pokazał się, piłka go nie szukała, można było odnieść wrażenie że jest zagubiony i chowa się za plecami obrońców nie robiąc ruchów do podań.

1

Leganes bramka się należała, ale gdyby nie Paco, który przestraszył się piłki to gola by nie było. Denis strasznie słabo, same straty lub asekuracyjne zagrania do najbliższego partenra lub do tyłu. Turan z wieloma zadaniami w defensywie całkiem solidnie. Oczekiwałem więcej od naszych młodszych rezerwowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?