0

Ja juz sobie to pytanie zadawalem tydzi temu. Ponad to dlaczego taki klub jak Barca tego nie ogarnal i na krycie Ramosa wyznaczyl Masche.. wtf.

1

Wazne, ze w momencoe ktorym najbardziej tego potrzebujemy :d

0

Przypomnojcie ile najwiecej bylo zespolow w LM z jednego kraju? W zeszlym roku z hiszpanii 5 czy jak?

12

Nie, Real wcale nie ma farta. Ma taką serie, bo gra wyśmienicie.

1

Kontuzja, ale nie wiem jak bardzo powazna.

1

W pierwszej polwie 4 niewykorzystane setki ( pudlo Suareza oraz slupek i dwie obrony strzalow w sytuacji sam na sam Messiego plusi grozny strzal, Iniesty) w drugiej polowie to byla nasza pierwsza sytuacja. Osasuna a dokladnie Leon robi zamieszanie dwie grozne sytuacji z jego strony z jednym strzalem za kolniez Ter Stegena po ktorym pilka odbila sie od poprzeczki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wychodzi na to, że śmiejemy się z gry Realu czyt. taktyka na wrzutke, a może coś w tym jest grając na tak cofnięte drużyny :D wrzutka, troche farta, babol, dobitka i do przodu^^ jednak Zizu geniusz.

1

Weź Ty zacznij czytać ze zrozumieniem. Czy kolega narzeka na niewykorzystane sytuacje Messiego czy na niepotrzebne spowalnianie gry przez sędziego, który powinien stosować przywilej po faulach?

0

Szkoda tych wszystkich okazji. Przy wyniku 1:0 bylbym spokojny, a tak będzie nerwówka, a z każdą kolejną upływającą minutą będzie co raz to większy autobus i powiększająca się wiara w obronę renisu Osasuny.

1

Tez odnoszę takie wrażenie. Kilkakrotnie już nasi zawodnicy chcieli szybko zacząć po faulach taktycznych rywali, a sędzia przerwywa i wraca do wolnego pozwalając tym samym wrócić i ustawić się Osasunie. Kolejka LM się skończyła i już pierwsze co rzuca się w oczy to praca tego, którego na boisku nie powinno się zauważać.

0

Ta muzyka, ten slowianski klimat cos pieknego. Az ciary przechodza. Az sie wiedzmin przypomniał. Znacie cos jakies gry lub film cokolwiek w takim stylu?

0

Kazdy gra po swojemu :) ja zawsze gralem ako na kilka zdarzen i to, ze teraz mam kiepska serie i pechowo typowo jeden mecz nie wchodzi trudno, aczkolwiek nazywam tosię mega niefartem. Nie gram za duze kwoty po 5/10zl, a kilka razy zgarnalem juz po 1/2k, wiec ogolnie jestem sporo (jak dla mnie) wiec spoko nie musisz mnie pouczac. Gram tak, bo zwyczajnie boje sie postawic wieksza kase np. kilka stow na jeden teoretycznie pewny mecz.

0

Wiele nie trzeba, zeby wygrywac, ale zeby sie lepiej gralo sporo bym zmodyfikowal przede wszystkim srodek pola ktory ma sie nijak bo masz w nim skrzydlowych :p rozumiem, ze kasy nie masz skoro zaczales dopiero, ale jesli chcesz sklad tani i fajny z ligi angielskiej to polecam kilku pilkarzy. Musa na atak to koniecznie, skrzydlowi obojetne, bo sporo tanich i dobrych, ale Mane jest kotem. Na bramke polecam Butland lub Begovic, obrona Ogbona i np. Reid, a w srodku pola popatrz na Emre Can jako def pom, Ali i Henderson pozostali cos w tym stylu. Mysle, ze takim skladem przy odpowiednim skillu mozna zamiatac w, wyzszej lidze. Cen nie znam nie orientuje sie, ale w granicach quicksella powinni byc wszyscy. Przy nieco wyzszym budzecie zainwestuj w kante, lukaku, martiala, baillyego czy llorisa. Sa to konkretne karty jedne z najlepszych na swoje pozycje a wcale nie takie drogie.

0

Pociesze Cie, ja rowniez sobie licze serie. 16 przegranych kuponow pod rzad z czego 14 jednym typem (przewaznie okolo 7 zdarzen na kuponie) przypadek?

0

Nie, Borussia jest nieskuteczna. Stworzyla wiecej groznych sytuacji, ale jak przychodzi co do czego to sie przewracaja, podaja za mocno i w ogole kopia sie po czole xd Real skutecznie, rzadko pod bramka a jak juz sa blisko to wrzutka i gol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyglada spoko gdyby to nienie byla ostatnia kolejka gdzie polowa druzyn wyjdzie rezerwami to powiedzialbym, ze nie wejdzie typowo jeden mecz, a tak nie wejdzie Ci wiecej :p

2

Ciesz się, że nie grasz fut champions tam to by Ci nerwy po pierwszym meczu puscily, a z pada niewiele by zostalo ;p

0

Jesli siedzisz w temacie podalbys kilka tytulow gier na playa takich must have? Wiedzmina przeszedlem dla mnie najlepsza gra, podobalo mi siesie tez until down, ale heavy rain mimo swietnych opini nie porwal mnie. The last of us wiele osob poleca i mysle ze sobie kupie za niedlugo. Tak to nie mialem kontaktu wczesniej z gierkami na ps4, wiec bylbym wdzieczny zatego kilka fajnych tytulow zeby bylo w czymjest wybrac ;)

2

Ogladalem dzisiejszy klasyk wsrod znajomych ktorzy sa kibicami bialych. Sam ubrany ww swoja koszulke w bordowo granatowe pasy bylem dumny z tego meczu, prowadzilismy i nie zapowiadalo sie, aby Real mial cos ugrac, ale drzalem o koncowe 3pkt bo Real to zawsze Real nawet nic nie grajac sasie w stanie cos wepchnac. Nadeszla 80min powiedzialem, ze chyba sie poplacze jak Real grajac taka kaszane wsadzi jakas bramke ww koncowce i stalo sie co sie stalo.. wykrakalem. I nie, co prawda nie poplakalem sie, ale nie wierzylem w to co sie dzieje jak wszyscy moi znajomi skakali z radosci a ja przecieralem oczy ze zdumienia. Fakt faktem nic nie grali, ale pkt nam urwali, mozna mowic, ze niewiadomo z czego sie ciesza, ale ten pkt byl ich celem. Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda. Do konca sezonu daleko, a jak widac o mistrzostwie decydowac beda szczegoly.

0

Real pcha fartowski wozek dalej, Ramos bohaterem? Zawalil Masche ktory gral caly mecz bardzo sobrze, ale wiadomo braklo wzrostu, a na to potrzebny w koncowce byl Umtiti, a nie ofensywna zmiana na Arde i Denisa i to wie kazdy Janusz!!!

0

Prawdopodobnie tak oczywiście dopóki w danym tygodniu będziesz chociaż chwile w pierwszej lidze. Ja jestem cały czas w pierwszej i co tydzień z góry jestem zakwalifikowany :)

0

Pewnie bedziesz zakwalifikowany na kolejny weekend. Obecnie liga weekendowa juz trwa od rana.

0

Dokladnie, a mimo to grasz dalej..

0

Mogloby siesie sprawdzic rowniez o tymod myslalem, ale wydaje mi sie, ze Lucho nie bedzie chcial ryzykowac i standardowo wyjdzie 433 once da gala.

0

Sprawdz City Pub, fajna atmosferka i duzo kibicow (sporo bialych), ale ostatni raz tam bylem ze 2/3 lata temu.

1

Zly Mikolaj. Pierwsza czesc stara, druga obecnie w kinach. Ocena na filmwebie niska, ale nie sugerowalbym sie. Bylem na dwojce mi osobiście podobalo sie, ale humor specyficzny i wulgarny.

0

Czyli prawdopodobnie Pique, Masche jako para stoperow w El Classico.

2

Kurs na Barce 1.80, na Real 4.20, troche mnie to dziwi. Oczywiście gramy u siebie a klasyk rządzi się swoimi prawami, ale w takiej formie jakiej jesteśmy teraz to dawno się tak nie bałem o końcowy rezultat, a przeważnie kursy były bardziej wyrównane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?