2

Oczywiście przykro z powodu brata, ale niestety tak wyglądają sprawy z policją. Sam byłem uczestnikiem kilku spraw i zawsze konczyly sie one w podobny sposob jak w Twoim przypadku, zdazylem sie juz przyzwyczaic i nie dziwi mnie takie cos. Za pierwszym razem rowniez bylem w szoku, myslalem, ze zyje w bezpiecznym panstwie, w ktorym porzadku pilnuja odpowiednie sluzby.

2

Sezony nie są pokrewne. Oba ocieraja się o miano arcydzieła. Na pewno jeden z lepszych i ciekawszych seriali. Łatwiejszy w odbiorze jest sezon 1 z wątkiem typowo kryminalnego śledztwa. Sezon drugi o innym klimaviecie, wiele bardziej skomplikowany i trudniejszy w odbiorze z nieco innymi motywami bardziej politycznymi i mafijnymi przez co wiele osob uwaza go za gorszy, ale na pewno taki nie jest. Dlugi serial to nie jest, wiec polecam zarowno pierwszy jak i drugi.

4

Widac to golym okiem. Tez o tym myslalem w trakcie meczu, szczegolnie w jednej sytuacji gdzie Neymar mial pretensje do Digne i machal rekami, ze ten nie podal mu pilki. Sam brazylijczyk zawsze ignoruje francuza to troche przykre. Mysle, ze problem moze tkwic w charakterze Neya on potrzebuje kogos starszego bardziej szanowanego kolo siebie a nie 'mlokosa' od ktorego uwaza sie za lepszego.. obym sie mylil, zgranie jest w tym sektorze boiska bezcenne.

0

Enrique moze zaskoczyc na Malage. Jak powiedzial Cwiekala na Malage to wystarczy Paco. Ja bym taki pewny nie byl. Malaga na nas zawsze mocno zmotywowana wychodzi trzeba uwazac to nie bedzie latwy mecz tym bardziej bez El Pistolero.

6

Jak Messi przebiega prawie 9km w trakcie jednego meczu to wiedz, że coś się dzieje.
Kluczowy byl ten, pressing i pomoc w obronie dla Roberto i Dignie, zarowno Messiego jak i Neymara.
Swietna druga polowa, Denis w koncu odwaznie do przodu, a Masche z Umtitim monolit w obronie i genialne dlugie pilki.

0

Zapewne przy takim losowaniu taki tu będzie, ja nigdy nie narzekam na przeciwnika Barcelony, zawsze jestem zdania, że trzeba wygrywać z każdym w playoffach, a im trudniejszy przeciwnik tym LM smakuje lepiej, tak jak ostatnia mistrzowska edycja w naszym wykonaniu :)

3

Po pierwsze zostały jeszcze dwie kolejki i sporo może się zmienić, a po drugie to pierwsze trzeba wyjść z grupy, a później liczyć na kogo można trafić.

2

Teraz po tym remisie Realu z Legia, tym bardziej szkoda mi tych dwóch bramek Realu w meczu ze Sportingiem w doliczonym czasie gry na Bernabeu. Fartem wyciagneli w kilka minut 3pkt w końcówce, a bez nich mieliby teraz bardzo ciężko o wyjście z grupy :p

0

Sytuacje sam na sam a raczej dwoch na bramkarza wypadaloby wykorzystywac..

1

Wszystkie grozne ataki ze strony MC po bledach Roberto i Busiego niestety.

0

No tak czego moglem sie tu spodziewac :D ale fakt dobre :p

0

Panowie jestem na posiadowie na szybko jakis na prawde dobry kawal ktos ma,?

0

Ja tez. jest to rzeczywiście dobra opcja i korzystam z niej jak jestem w pracy czy w trasie, ale na imprezach okolicznosciowych czasami ciezko i niezawsze wypada :p

0

Jak dla mnie najgorszej mozliwej. Sobota wieczór fatalna pora, większość osób robi imprezy, urody, wesela itd itp.. po raz kolejny przez tą porę opuszczę mecz :/ oczywiście nastawie sobie nagrywanie, ale oglądanie powtórki to już nie to samo.

1

Widzisz, najwyraźniej inaczej interpretujemy to hasło, albo posiadamy inne wartości życiowe. Oczywiście nie szkodzi muszą być też ludzie z tymi innymi, gratulować nie trzeba, ale dzięki ;)

104

Bartomeu zdobywa moje serce! Mes que un club!

3

A teraz Ty takim tekstem probujesz zmanipulowac i oszukac nasz umysl w celu uzyskania polecen.:D

1

Dokładnie Messi gladiator kapitan, a Neymar prowokant najgorszy jak zawsze. Atmosfera na meczu była niesamowita strasznie napięta i wiele nerwów, jak widać nawet tak spokojnego Messiego poniosło. Zakładam, że chyba z każdego by zeszło ciśnienie i dał upust emocjom. To też kwestia osobowości i charakteru, Neymar taki już jest i tego nie zmienimy, kto chce ten to akceptuje i wyraża swoje wsparcie, inni znowu go potępiają, a czy to dobrze? Wątpię.

4

Wczoraj tez bylo, ogladalem, warto, ciekawy program :)

1

Tak swoją drogą bardzo ciekawe jest to promowanie Ronaldo od czasu Euro, że ma pewnego Balonka. Oczywiście patrzymy na osiągnięcia drużynowe, bo w indywidualnych jest w tym roku sto lat za Messim. Tak więc co świadczy na korzyść Ronaldo? Na pewno nie LaLiga i PH, bo to zdobył Messi. Rozgrywki kontynentalne? Jak najbardziej wygrana Euro Portugali, ale sam CR poza jednym jedynyn meczem z Wegrami to raczej bardziej przeszkadzał w sukcesie drużyny, a w samym finale przecież nie grał? Teraz Copa America i nieporadna Argentyna, którą Messi w każdym meczu ciągnął i koniec końców udział w finale czyli ten sam szczebel co Ronaldo z Portugalią czyż nie? Jedyna różnica to LM, ale tutaj analogicznie występ Cristiano jeszcze gorszy niż we wczorajszym meczu ligowym z baskami. Być może 10 kontaktów z piłką i same straty. Na jakies podstawie został tak wypromowany Ronaldo, to jest ta pewna ZP?

1

Myślę, że w takich rzeczach nie ma większego celu, poza tym, że nosi Cię jak nie wiem i odczuwasz potrzebe pochwalenia się całemu światu. Będziesz kiedyś w takiej sytuacji to zrozumiesz.

3

Juz troche pozno na fajny domek w spoko cenie w zakopanem. Chyba ze chcesz ogarniać na.przyszly rok to w sam raz :)

0

Ja mam. Ale jaki był tok myślenia większości tutaj gdy Ronaldo za czasów swoich świetności bił wszystkie rekordy indywidualne, a Messi był w tyle jedynie z tytułami drużynowymi?

4

Rozumiem, że ajakieś reklamy muszą być, nie ma nic za darmo i trzeba dbać o asz serwis, ale ta reklama audi, którą trzeba przeczekać, bo od razu wyłączyć się nie da, a pojawia się ona co zmiane artykułu to już lekka przesada...

0

Mam TV marki Philips model 48pfh5500 i mam pewien problem odnosnie ustawien obrazu. Oczywiscie dekoder i konsola ps4 podpiete sa przez hdmi, lecz ja mam wrazenie, ze obraz wcale hd nie jest, jest wrecz przecietny. Ktos wie gdzie lezy problem lub moze podzielic sie wlasnymi ustawieniami? Bawilem sie juz sporo i nie potrafie tego fajnie ustawic :/

0

Umtiti co za kocur. Zostal sam na placu boju i wyjasnia wszystkie akcje City.

0

Bravo witajacy i sciskajacy sie z Masipem i Ter Stegenem oraz z reszta chlopakow w tunelu piekny obrazek :)

0

Normalnie obstawilbym z handi na Camp Nou, MSN w koncu zagra razem, ofensywa w formie, niestety Busquets i Mascherano grubo ponizej formy i moga pojawic sie bledy, wiec wszystko zalezy od tego jak zagramy z tylu. Zawsze mozesz postawic na ogolna liczbe bramek.

0

Kazdy wynik do 5 czy 6 na Bernabeu to nie będzie wg mnie aż taka kompromitacja :p

0

Co do typów również nie rozumiem po co ludzie stawiają zwykły typ na Real po kursie 1.01. Osobiście ustawiłem na handicapie 6 po kursie 6, jak sie bawić to się bawić jeśli będzie kompromitacja to przynajmniej zgarne jakiś hajsik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?