2

Jak dla mnie kolory nickow to przesada, zrobilby sie balagan i kiepska przejrzystosc. Mnie osobiscie by to irytowalo :p

0

Oczy krwawia jak sie czyta takie komentarze. Nie bede tlumaczyl dlaczego, bo dostalbym bana, a kazdy chyba sie domysla :D

1

Tez jak kolega wyzej, pomyslalbym nad Arsenalem. Moga nie strzelic nic. Pewnie skonczy sie 1 lub 2 do 0 dla Bayernu.

1

Nie mialbym nic do nich gdyby grali swoje i starali się pokazac co potrafia czysto sportowo. Niestety agresja i brutalosc w pojedynkach z nami to norma. Poza tym rozkladaja nogi za kazdym razem gdy graja z Realem, aby nam zrobić na zlosc. Wypowiedzi pilkarzy, wladz i ich kibicow na nasz temat sa rowniez ponizej wszelkiego poziomu. Ogolnie jak dla mnie zenada, wstydzilbym sie za taki klub.

15

Niewazne zwyciestwo 6:0, niewazne jest obwinianie zawodnika Alaves. Boli... i to bardzo taka straszna kontuzja kogos kto staral sie jak mogl i w koncu przebil sie z nielask do jednego z najlepszych w naszym zespole. Dawno mi nie bylo tak szkoda kogos jak teraz Vidala :(

0

Po co Suarez po coprostu! Oby to nic powaznego. UfNo sam idzie...

0

Czyli Gomes nana PSG. Rakitic dzisiaj lepszy

0

Przeciez zawsze mogl powiedziec Voldemortowi, ze specjalnie gra milego wobec Harrego zeby sie do niego zblizyc i wykorzystac to.

1

Nie rozumiem sensu stwarzania tych pozorów przeciez mogl okazywac pozytywne uczucia wobec Harrego. Kazdy moze po swojemu interpretowac. Wg mnie bylo wlasnie tak, ze ze wzgledu na Lili z jednej strony chronil HP, bo on sam mu ja przypominal jego milosc zycia, a z drugiej strony moze nie nienawidzil, ale przypominal mu tez Jamesa czyli osobe, ktora przesladywala go w szkole i zabrala mu jego najwieksza milosc co budzilo tez negatywne odczucia wobec Harrego. Pomijajac to wszystko to oczywiscie chronil go, raz z racji tego, ze byl jedyna osoba ktora mogla powstrzymac Voldemorta, a dwa z racji tego ze byl czescia jego milosci zycia.

0

Z racji kursow kusi Monaco i Napoli. Oba zespoly sa w formie sam mysle czy nie postawic.

5

Nie rozumiem. Przeciez wszystko jest jasne jak, slonce. Co za pomysl w ogole z tym, ze Snape mogl byc ojcem Harrego :D Lili byla miloscia Snape'a i widzi on jej czesc w Harrym, a jednoczesnie nienawidzi go za druga czesc, ktora jest ojciec James, ktorego nie cierpial za wszystko. Troche maslomaslane slabo stylistycznie ale chyba wiadomo o co chodzi :D

0

Nie jest zle i tak liczy sie skill. Dla lepszego zgrania przesunalbym kante srodek ii za draxlera kogos, z bpl. Nad obrona ta częścią z budnesliga tez bym pomyslal.

1

To te darmowe z tego co wiem sa kiepskie jakosciowo. Trzeba miec mega farta, zeby bana nie wylapac to tylko kwestia czasu czy za tydzien czy miesiac. Chociaz pewnie zdarzaja sie jakies przypadki gdzie komus sie uda. Widzialem taki darmowy u kumpla probowal dwa razy fajnie to dzialalo, ale za kazdym razem dostawal po czasie bana na konto.

1

Musi miec na prawde dobrego czyli sporo płatnego autobayera takie rzeczywiscie sa ciezkie do wylapania. Zwykle darmowe programy raczej sa wychwytywane i leci ban.

57

A to w koncu mozna karac na podstawie nagran jesli nie zostalo to odnotowane w protokole? Pieknego za skopanie rywala nie mogli ukarac, ale Luisa za kilka szczerych delikatnych slow juz tak?

8

Nie spodziewalem sie, ze to takie krotkie bedzie. Jeden chaos wszystko szybko i na odpieprz. Dluzsze od Milionerow na TVNie sa reklamy w trakcie Harrego Pottera.

10

Ktos oglada Milionerow dzisiaj?

0

Nie gram klubami, ale obstawiam Real, Chelsea, United, reprezentacja Francji najlepsza raczej chociaz nie wiem kto tam obecnie jest powolany.

1

Niesamowite przebicie, alea liczba transferow pilkarzy z wielkimi nazwiskami tez robi swoje.

1

Chyba obunozny jest wiec wszystko mu jedno. Rowniez mam znajomego ktory jest obunozny i tak samo dobrze strzela wolne z obu nog.

1

Zjadla ich trybuna Borussi.

0

Wiekszego frajerstwa jak akcja Camarasa to chyba nie wiedzialem, ani nie strzelal na pusta ani pozniej koledze nie wystawil na pustaka, a na koncu jeszcze kopnal prosto w rywala xd

0

Oczywiscie, ale Barca podejdzie na powaznie wlasnie tym bardziej po tej wpadce. Finaly to nasza specjalnosc wystarczy spojrzec na LM do ktorej Alaves daleko ;)

3

Z calym szacunkiem dla Alaves, ale co innego mecz ligowy, a co innego final pucharowy. Na takie mecze Barcelona wychodzi na 200%

22

Wyeliminuj w dwumeczu Real by odpasc z beniaminkiem Alaves xd

1

Goool Alaves. Po dogrywce.

3

Mam deja vu. Rzut rozny. Bramkarz wyskakuje do gory by wypiastkowac pilke jest lekko blokowany, sedzia odgwizduje faul i nikt nie ma pretensji. Wygladalo to bardzo podobnie do ostatniej bramki Betisu z nami z ta roznica, ze Ter Stegen byl duzo gorzej potraktowany przez rywali i wtedy gwizdka nie bylo :)

0

Jak juz Alaves nie potrafi wykorzystac sytuacji 2 na 1 to nie wiem co moga zrobic zeby strzelic gola. Licze na dogrywke i awans ALA po karnych.

0

Alaves gra bardzo dobrze, stwarza sporo okazji, ale bardzo duzo przy tym biega. Moga miec ciezko z silami w dogrywce. Chyba, ze maja zamiar rozstrzygnac toto w 90min, bo atakuja coraz odwazniej.

0

Obstawiam ze bedzie dogrywka chyba ze jakis przeblysk lub przypadkowa bramka. Druga polowa i Alaves ma kontrole nad meczem i momentami stwarza zagrozenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?