Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koszty samej jazdy da sie zniesc. Mam lekkie obawy jesli chodzi o takie marki o koszty napraw i musze w tym temacie sie troche rozeznac. Kolega kupil kilka lat temu volvo s60 za niby smieszne pieniadza bo kilkanascie tysiecy, ogolnie super autko o duzej mocy, ale jak sie z czasem okazalo co chwile cos przy nim robi rozrzady, paski strzelaja, turbo cos nie tak I takim sposobem wlozyl prawie drugie tyle w naprawy i takich rzeczy najbardziej sie obawiam.
0
Powiem tak, nie zalezy mi na mocy, ani na przewozeniu wiekszej ilosci pasazerow co bedzie raczej sporadyczne. Slyszalem sporo dobrego o silnikach 1,9tdi, chcialbym tez poznac zdanie kogos kto mial do czynienia z benzyna ewentualnie +lpg. Zalezy mi na stosunkowo tanim utrzymaniu oraz wlasnie to co mowisz estetyce czyli aby nie bylo rdzy, a tu duzy plus skoro blachy w nich sa ocynkowane. jeszcze pewnie bede pytac kilka razy, ale dziekuje za Twoja opinie :)
0
Pytanie dla zmotoryzowanych. Co sadzicie o audi a4 w wersji sedan. Nie nowe, raczej starsze serie b5,6,7. Jakie sa wady, zalety? Na jaki silnik warto zwrocic uwage itd itp. Ktos cos moze pomoc, bo musze sie rozgladnac za jakims okazem.
0
Ramos jest swietny, ale niech mi ktos wytlumaczy jak to sie dzieje, ze w wiekszosci przypadkow on po prostu nie jest kryty, a wszyscy wiedza jak czesto strzela?
0
Kto komentuje?
9
Zeszłą edycję wygrał właśnie tak, a nawet i był w gorszej formie ;)
8
Serio łudzicie się o remis Realu dzisiaj? :D grają u siebie i cisną Betis. Jeśli będzie remis do 80min to rzucą się wszyscy i i tak coś wcisną i tak się skończy, nie spinajcie się tylko później :) spokojnie przyjdzie na nich pora, ale jeszcze nie dzisiaj.
0
Ale mają racje, rzeczywiście nie pomógł, ba! nawet przeszkodził, bo bramką padła po niesłusznym rzucie rożnym, plus karny dla nas za rękę :)
2
Proszę, sam skończ powielać te głupoty i siać ferment :D Sam doskonale wiesz kto może takie rzeczy wypisywać. Nie ma o czym dyskutować :)
18
Rozumiem, że musiał odpocząć, ale jeśli chcemy grać 3-4-3 to nie może trzecim obrońcą być Jordi, bo jest po prostu zbyt ofensywny i nie ma warunków fizycznych do obrony. Poza tym obie bramki padły po wrzutkach z rożnych i jedna typowo z winy Alby. Umtiti wygrywa większość pojedynków główkowych. Umtiti i Pique muszą być razem na boisku jeśli chemy grać 3 obrońcami.
0
W pelnI sie zgadzam. Nie pierwsza i nie ostatnia porazka w tym sezonie. Nie da sie wszystkiego wygrywac. Real tez sie jeszcze potknie. Przesadzi klasyk i to kto pomyli sie mniej razy.
6
Jesli gra sie na 3 obroncow to wypadaloby, zeby chociaz dwoch mialo wiecej niz 1,70m w kapeluszu.
0
My oczywiscie mozemy wrzutkowac miliard razy na mecz i nic nie wpadnie ;)
0
Takzem czul. Caly czas tracimy bramki po SFG, czy to pow roznym czy po wolnym zawsze to samo. Wrzutka gol. Co wiecej sami po wrzutkach nic nie potrafimy strzelic. Trwa to juz dlugo, serio nie da sie poprawic tego aspektu?
0
Roberto I Gomes jak najszybciej do zmiany. Pierwszy same straty lub niedokladne przyjecia/dogrania, drugi kompletnie niewidoczny nic nie wnosi, zero szybkosci, a tu trzeba przyspieszyc gre w srodku pola.
0
Bardzo dobry tel, ale jest juz dlugo nana rynku. Za taka kase ktora wydajesz na to, zeby miec tylko znaczek jablka kupisz lepszy sprzet.
0
Sa gusta i gusciki ;)
0
Ale fajna :D ajj^^
0
Wszystkich do jednego worka wrzucac nie mozna. Ja potrafie przyznac i uszanowac dana sytuacje czy to w realu czy barcy. Tutaj Suarez byl zahaczony I tyle niewazne gdyby to byl Ronaldo karny tez by sie nalezal. Sam tez wiesz, ze Ronado czesto pada tylko od podmuchu wiatru bez jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem ;) mowieniem natomiast w tej sytuacji o skandalu I zlym sedziowaniu jest smieszne.
0
Zgadza sie. Ten koles jest najprawdopodobniej zatrzymany w rozwoju wlasnie umyslowa gimbaza. Sieje ferment I sprzedaje go zwyklym ludzion robiac im wode z mozgu. Wystarczy porownac poziom arykulow u nas, a w notatniku.
0
Chyba nie pilkarze a El Fujareczek :D jemu przydalaby sie nie tubka, a caly jej konteren masci na bol du*y
1
Jeszcze jedna sprawa po meczu. Mianowice Lucho. Nasz skromny wuefista zostanie w moim sercu na zawsze tak jak Guardiola. Mozna mu bylo zarzucic wiele szczegolnie w tym sezonie po ktorym doszedl do wniosku ze odejdzie. Juz mi go zaczyna brakowac, tyle pieknych chwil. Jak dla mnie nie musimy wygrywac LM, bo ta historyczna remontada za sprawa Lucho przyniosla mi tyle pozytywnych emocji, ze az brakuje slowa by to opisac. Dziekuje jemu, calej Barcelonie I Wam wszystkim za wspolne piekne chwile :) tak mnie naszlo po kolejnym odtworzeniu Roberto z podkladem titanica :D
0
Ogladnij powtorki z innych kamer niz z tej niekorzystnej. Suarez dodal duzo aktorstwa od siebie, ale zostal kopniety. Karny sluszny.
1
Ma ktos linka do faulu nana Suarezie z tej kamery co widac faul ze dostal w noge?
0
A ja Wam powiem, ze jestem ponad to. Splywaja po mnie takie wypowiedzi. Wiem jaka jest prawda I liczy sie tylko fantastyczna postawa zawodnikow godna chwaly i zapisania sie w kartach historii tego sportu na zawsze :) ciagle sie ciesze :D
0
Osobiscie nie chcialbym juz w tej fazie trafictrafi na Bayern i Juve. Atletico to w ogole nie chce widziec :p Real moze byc. Fajnie byloby zagrac z Monaco/Leicester jesli tym udaloby sie awansowac. Jesli nie to BVB lub Sevilla tez moga byc.
1
A mecz wczesniej james popycha modricia I karny xd przeciez to normalne :)
0
Wiem o kogo chodzi slyszalem tez pomysl z la zabawa, ale na czym on dokladnie mialby polegac? Cos konkretnego? :p
0
Hmm? Praktycznie bezbledny mecz. Szybko utemperowany zoltymi kartkami, ktore bardzo dobrze rozdawane byly zarowno w jedna jak I druga strone. Zadnych pomylek ze spalonymi. Chyba kolego hiszp pilki nie ogladasz, tam absurdy sedziowskie kilka razy na mecz na porzadku dziennym sa.
0
Generalnie to tak, ale ja odnosilem swoja wypowiedz do wczorajszego meczu gdzie raczej nie ma o co sie takz bardzo czepiac :)