1

Spokojnie. VAR zostanie wprowadzony juz niebawem. Od kilku ladnych lat czeka sie tylko na moment, az Real obroni LM i bedzie mozna wsrod januszy wszem I wobec glosic ktory klub jest najlepszym w XXI wieku.

0

Tak tez to pamietam doskonale :p jak tu sie pozniej dziwic zawodnikom, ze dostaja kartki za protesty gdy ja mam o to samo piane, a ogladam przed tv i nawet mnie to bezposrednio nie tyczy^^

5

Mistrz ironii czy powaga?;>

0

Jesli wyjdziemy jutro 433 to bedziemy grali taka sama kaszane jak z psg, malaga I juve w pierwszym meczu. Musimy wyjsc 343 I stlamsic rywala nawet kosztem utraty bramki czy dwoch.

0

To golym okiem widac, ze pilkarze w kazdym meczu graja na sile do Leo, rzadko kiedy staraja sie sami cos pokazac, bezpiecxniej oddac pilke geniuszowi. Niemniej jednak troche to smutne, ze tyle zawdzieczamy dypozycji jednego zawodnika. Sam trener nie ma lepszego pomyslu na gre I tylek ratuje mu zawsze Messi, a wszystkim wydaje sie, zea jest ok.

5

To raz, a dwa Delu na pewno dojrzal pilkarsko i bedzie wiedzial kiedy zagrac zespolowo, a kiedy szarpnac solo ;)

0

Dobry transfer za niewielkie pieniadze. Potrzebny nam typowy PS jesli Messi bedzie przesuniety do srodka poki co nie ma tam kto grac Rafinha zbyt wolny. Do rotacji na rezerwowegoto w sam raz a kto wie moze jeszcze sie rozwinie. Wiecej kasy trzeba wlozyc w srodek pola. To jedyna bolaczka. Z odpiwiednim pomocnikiem i obrona i atak bedzie hulac.

0

Bo przeciez przy drugiej bramce pilka byla pod nogami Gomesa, a on ja stracil, bo jak zwykle konpletnie nie ogarnia co sie dzieje w okol niego lol ogolnie katastrofa w obronie I srodku pola.

9

Pique znowu nie wie co sie dzieje.

3

Paco sie niezle rozkreca i nie chodzi mi tylko o bramki. Zaczyna sie swietnie rozumiec z kolegami, a sam gra o wiele pewniej I jest dobry technicznie. To mnie bardzo cieszy oby zostal z nami na dluzej :)

2

Andre Gomes po interwencji Marca...

2

Mysle sobie fajny wieczor na TVNie z szybkimi I batmanem dawno tv nie ogladalem a mega hity leca. Juz wiem dlaczego dawno nie ogladalem. Pomijajac, ze film jest krotszy niz reklamy to ogladanie takich filmow z lektorem to katorga I bezczeszczenie kina.

1

Jestem podobnego zdania. Poki co to doslownie blokujemy i zabijamy najlepszy tercet swiata. To skandal. Trzeba zmian. Jestem sklonny przyjac porazke.

1

A mialo byc tak pieknie po tylu transferach.. :/
Prawda jest taka, ze rzeczywistosc jest zakrzywiana, bo gramy kaszane majac najlepsze ofensywne trio na swiecie, ktore swoimi indywidualnymi umiejetnosciami wygrywa nam wiekszosc meczow. Musi sie im do tego chciec, a I to czasami nie wystarcza. Stale fragmenty I taktyka to kpina. Mam podobne odczucia, najchetniej zrobilbym detoks, niestety nienapawa mnie optymizmem fakt, ze spuscizne po Lucho przejmie Unzue. Typowy awans obsadzenie stolka w firmie przez znajomego. Obawiam sie, ze marnujemy najlepszy okres pilkarzy, ktorzy trafiaja sie raz na milion (MSN).

0

I wydaje mi sie, ze niestety braknie nam tej 1 bramki na wyjezdzie :/ wynik 3:1 bylby ok, zaslugiwalismy na jednego gola. Bedzie cholernie ciezko, ale nadzieja zassze umiera ostatnia.

22

Na pocieszenie przydalby sie jakis kibic Juve, ktory przedstawil by fakty dlaczego to Juve nie moze przegrac w rewanzu.:p

0

Zagralismy calkiem niezle i zasluzlylismy na 1 bramke spokojnie. Gra duzo lepsza niz ta z Paryza i powinien byc to jakis pozytyw, ale przez wynik rowniez jestem smutny :/

0

Kurde jest mi tak szkoda! Zasluzylismy na ta jedna bramke :/ brawa dla obrony juve.. I mimo wszystko dla naszych za walke, bo dzisiejszy mecz, a ten z Paryza to niebo, a Ziemia. 3:0 niedokonca odzwierciedla gre.

1

Ze co?xd raczej bonucci > pique, a cheillini < umtiti.
A alexes to alves czy alex? :D

1

Mimo wszystko otrzasnelismy sie troche po tej 1 bramce. Gdyby nie geniusz Buffona moglo byc rownie dobrze 1:1. Potrzebujemy bramki na wyjezdzie jak powietrza, bo Juve to nie PSG I nie da sie ograc w rewanzu.

1

Zaczyna sie to co w 1 meczu PSG. Jak mnie to wkurw!! Wycofywanie ciagle do obrony I klepka z Ter Stegenem. MSN nigdy przy pilce, no kur!!

0

No niestety. Do tej pory mieliśmy matematyczne szanse na majstra, ale bez Neymara to już raczej koniec. Pozostaje rzucić siły na LM, zobaczymy co przyniesie dzisiejszy mecz bez Busiego.

0

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Mam takie samo podejscie dodo Gomesa. Mialem duzo cierpliwosci, ale jego gra sie nic, a nic nie zmienia. Wczoraj strasznie mnie irytowal samym poruszaniem sie po boisku doslownie zabieral Neyowi przestrzen i zamiast sciagac na siebie rywali, tylko dostarczal Neymarowi wiecej problemow. Nie mowiac o dwoch setkach po podaniach Messiego gdzie zachowywal sie jak dziecko we mgle. Statystyki sa bezlitosne I to nie przypadek, ze z nim na boisku spada nasza jakosc o 200%.

1

Nie za czerwona kartke, ale chyba zauwazylismy jak ograniczal jego skrzydlo? Nie sciagal w ogole na siebie obroncow, wrecz przeciwnie sprowadzal ich w sektor lewego skrzydla, a jego odegrania wylacznie do tylu lub do najblizszego byly tak czytelne, ze linia obrony malagi byla bezrobotna i mogla zajac sie tylko wytracaniem Neya z rownowagi. Caly sezon bronilem Gomesa, ale juz go mam powoli dosc. Statystki tez go nie bronia. Wiekszisc przegranych meczow z nim w skladzie.

0

Jest sprawa. Normalnie w domu mam wykupione nc plus z kanalami eleven I tak zazwyczaj ogladam Barce. Ten weekend spedzam poza domem, mam przy sobie lapka i dostep do Internetu. Czy musze szukac transmisji w slabej jakosci na stronkach czy z racji mojej umowy z nc plus moge gdzies tv internetowa eleven odpalic na lapku?

1

Nie zgodzę się. Osobiście z tego składu mam tylko IF Reusa bo darmowy, a całą resztę inną. No ale każdy gra tym co lubi ;)

0

Niech mają pożywkę, tyle co sobie mogą to w końcu ich najlepsze osiągnięcie w tej dekadzie przeciwko nam :)
PS. Mnie osobiście to trochę śmieszy, że tyle czerpią radości z tego, że ich najlepszy zawodnik wyprzedził naszego rezerwowego stopera, ale ok :D

0

Nikt nie wymienia Bates Motel. Wg mnie genialny, na pewno specyficzny i nie kazdemu przypadnie do gustu, ale jesli ogladniesz to nie pozalujesz. Ogolnie jest to prolog do klasyki kina Psychoza. Gatunek thriller z mocnym naciskiem na psychologiczny.

0

No niezle. I co teraz z 3-4-3 ? Albo bedzie grac Paco, albo Roberto. Najprawdopodobniej jednak bedziemy grali 4-3-3. Ciekawe jak bedzie wygladal nasz srodek przeciwko Juve i Realowi w tym ustawieniu.. jedyna nadzieje w lepszej formie Rakiety.

1

Co jak co, ale strasznie sie ciesze, ze Rakieta odzyskal swoja najlepsza forme na najwazniejsza czesc sezonu. Gra dzisiaj wysmienicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?