0

Nie wiem, ale to SPH, a nie LM, wiec wydaje mi sie ze w granicach 30-80€

0

Dzieki wielkie,!

0

Super dzieki o takie konkretne odpowiedzi mi chodzilo!

1

Pozwole sobie skopiowac swoj komentarz sprzed kilku dni gdyz nie dostalem zadnej odpowiedzi. byc moze malo osob go widzialo i teraz ktos sie wypowie, bo nie powiem rzecz dla mnie pilna rozwazam rezerwacje na dniach.

'Hej koledzy mógłby ktoś doradzić w sprawie wyjazdu. Interesuje mnie El Classico w SPH, wstępna data pierwszego meczu (Camp Nou) podana jest na weekend 12/13 sierpnia. Póki co bilety lotnicze są stosunkowo tanie (ok. 700zl w dwie strony), a oficjalna data SPH podana będzie pewnie dopiero w lipcu. Wtedy bilety lotnicze przypuszczam, że mogą być nawet 100% droższe.Podobnie zresztą z ceną noclegu. W tym wypadku jak uważacie, warto rezerwować wyjazd na termin 7-14 sierpnia czy zbyt duże ryzyko, że mecz na Camp Nou odbędzie się później? Chociaż wydaje mi się, że prędzej przesuną na wcześniejszą datę, bo kiedy później rozegrać te spotkania skoro sezon w tym roku powinien się zacząć jak najwcześniej z racji mundialu 2018. Miałbym niesamowity ból pewnej części ciała gdybym przestrzelił z datą wyjazdu, zależy mi strasznie, a muszę w tym roku liczyć się z budżetem. Będę wdzięczny za Wasze opinie :)'

4

Do tego dodac jego charakter, dystans, poczucie humor i kontrowersyjne wypowiedzi czyli pozywke dla mediow I bum mamy jednego z najbardziej medialnych i popularnych ludzi na swiecie. Mnie to wcale nie dziwi i nic do tego nie mam. Osiagnal bardzo duzo, a jego niektore bramki zapamietam do konca zycia.

0

Czepiam sie, ale zdjecie widzialem chyba juz wczoraj

0

Ja bym sie troche bal tej skrzyni. Dobra w uzytkowniu podobno, ale awaryjna, a koszta naprawy bardzo duze. Od nowosci do 150k nie powinno sie z ta skrzynia nic dziac, ale c6 swoje lata juz ma i po tym przebiegu te skrzynie lubia sie sypac w zaleznosci kto i jak tez dbal ale tego nigdy sie nie dowiesz.

0

Rowniez jestem tego zdania i mam nadzieje, ze tak bedzie. Jeden topowy zawodnik, a jako zmiennik wychowanek, a nie kilka transferow 'na alibi'. Rok temu myslalem, ze Pogba na nas czeka, niestety z calym szacunkiem doczekalismy sie Gomesa za przeszlo 30mln. Na Pogbe juz za pozno, ale ostatni rozgrywakacyjacy ktory moze pomoc odbudowac nasza srodkowa formacje czyli Veratti jest do wyciagniecia.

3

Zadnym pewniakiem? Najwieksza gwiazda Malagi i jeden z najlepszych ofensywnych pomocnikow LaLiga. Nie mow mi, ze rozwinal sie w Realu, bo on juz w Maladze gral na takim poziomie, a teraz ciagnie Real. Nie wiem o kim mowisz. Poki co przy ich lawce rezerwowej nasza kompletnie nie istnieje i taka jest prawda, a na ten moment nikt nie odszedl. Odejdzie moze James za gruba kase, a w jego miejsce zapewne ktos dojdzie.

3

Super. Rok temu zamiast Pogby Gomes, a teraz zamiast Verattiego Seri. Real w czasie naszych alternatyw sprowadza Isco, a co dalej kto wie. Na przyszly sezon jeszcze bardziej sie wzmocnia, a my cisniemy z alternatywami, bo zamiast wydac raz grubszy hajs na jednego zawodnika, a pozostale miejsca obsadzic wychowankami to skupujemy po kilka alternatyw smichu warta polityka.

0

Hej koledzy mógłby ktoś doradzić w sprawie wyjazdu. Interesuje mnie El Classico w SPH, wstępna data pierwszego meczu (Camp Nou) podana jest na weekend 12/13 sierpnia. Póki co bilety lotnicze są stosunkowo tanie (ok. 700zl w dwie strony), a oficjalna data SPH podana będzie pewnie dopiero w lipcu. Wtedy bilety lotnicze przypuszczam, że mogą być nawet 100% droższe.Podobnie zresztą z ceną noclegu. W tym wypadku jak uważacie, warto rezerwować wyjazd na termin 7-14 sierpnia czy zbyt duże ryzyko, że mecz na Camp Nou odbędzie się później? Chociaż wydaje mi się, że prędzej przesuną na wcześniejszą datę, bo kiedy później rozegrać te spotkania skoro sezon w tym roku powinien się zacząć jak najwcześniej z racji mundialu 2018. Miałbym niesamowity ból pewnej części ciała gdybym przestrzelił z datą wyjazdu, zależy mi strasznie, a muszę w tym roku liczyć się z budżetem. Będę wdzięczny za Wasze opinie :)

0

Wlasnie z tego co kojarze to przewaznie jest chyba w srodkutym tyg pozniej tydzien przerwy i rewanz, a tu wstepna data na weekend. Kojarzysz kiedy moze sie pojawic info o oficjalnym terminie? Na dniach czy moze najwczesniej za miesiac np?

1

Ostatnio byla wstepna informacja, ze SPH rozegrany zostanie (1szy mecz na Camp Nou) w weekend 12/13 sierpnia. Czy jest to w miare pewne info czy jest duza szansa ze termin moze ulec zmianie? Zastanawiam sie czy rezerwowac juz samolot I zrobic kilku dniowy wypad w tym terminie

4

Przestalem czytac po ''Karima Benzeme''

1

Przeciez takie sytuacje sa na porzadku dziennym. Wyjasnil bym od razu sprawe, a nie komentowal na LR. No chyba zeby puenta bylo cos smiesznego

0

Wiesz z kimś ożenić się w końcu trzeba, więc z dwojga złego lepiej z Socio :D

0

Zgadza się. Ja jeszcze nigdy nie byłem na El Classico, a oczywiście to moje marzenie :/ zawsze to spore ryzyko brać urlop i lecieć w ciemno kupować na miejscu, bo tak jak mówisz to jest wojna. Przez Internet bilet ogarnąć jest jeszcze trudniej..

0

"Dzień przed" chodzi mi o moment w którym ruszy sprzedaż w kasach na miejscu tam jest spora pula i jest szansa, że uda się kupić przynajmniej tak jest w ciągu roku, tutaj się zastanawiam czy wakacje mogą zaburzyć ten proces. Wbrew pozorom sprzedaż internetowa czyli ten pierwszy rzut jest dużo bardziej oblegany i kupno graniczy z cudem.

0

Dzięki za info! Co roku ten sam problem, nigdy mi się to głowy nie trzyma :p Ostatnie El Classico przez wakacje było 5 lat temu wtedy jeszcze nie latałem do Barcy, masz jakieś doświadczenie lub orientujesz się czy może być problem w tym okresie z biletami na El Classico? Co prawda większość twierdzi, że na ten mecz zawsze jest ciężko o bilety, ale na miejscu dzień przed można chyba je dostać w punktach sprzedaży.

0

Kurde co roku zapominam kiedy mniej więcej jest dokładna rozpiska inauguracji sezonu :P chciałbym się wybrać w sierpniu do Barcelony, pytanie tylko kiedy. Na jakiej zasadzie są rozstawiane drużyny w parze o SPH? Zakładając, że go wygramy oczywiście to czy jest to losowane czy gospodarzem pierwszego meczu jest zawsze zwycięzca Ligi lub PK ? Kurde jeśli udałoby się zahaczyć wakacje o El Classico w sierpniu to byłaby bajka

0

tak dokładnie o to mi chodziło nawet pamiętałem tą Twoją analizę, ale myślałem, że może akurat ktoś jeszcze zrobił coś podobnego, albo w skróconej wersji na koniec sezonu, żeby mieć wgląd na całość :)

0

Tzn ze w ofercie to sa darmowe pelne wersje do pobrania na xboxa?:p

5

Analizowal ktos z czystej ciekawosci stronke refere laliga i bledy sedziowskie dajace wymiar pkt na korzysc/niekorzysc Barcy i Realu z tego sezonu?

0

Nie wszyscy, a nawet powiedzialbym, ze wieksza czesc osob nie szuka tam partnera na reszte zycia.

1

Perez posmaro.. a nie czekaj :D

22

Na takich nóżkach to każdy but będzie wyglądał jak za milion dolarów :))

1

Oczywista oczywistość. Odpowiedz mi jeszcze na jedno zasadnicze pytanie. Jeśli Real wygra LM to o kim się będzie mówić? CR - hattrick z Atletico i 5 bramek z Bayernem. Jego jedyne dwa decydujące mecze w tym sezonie. Decydujące, bo po prostu strzelał to co mu koledzy wykładali, a sam nie prezentował poziomu najslabszego wystepu Leo. Suche statystyki wypchane przez media beda robic roznice w prestizu Balona.

0

Nie mowie, podjaralem sie strasznie tym poczatkiem! Oby nie bylo jak zawsze.. nadejdzie 80min bramka realu po farfoclu i koniec

0

nawet nie przypominajcie.. ukonczylem go rok temu i juz mam smaczki, zeby przejsc jeszcze raz. Oczywiscie na konsoli duzo lepszy klimat :) polecam dodatek krew i wino jesli jeszcze nie grales - bajka!

0

Jasne, ze Twoja ja sie tam nie znam, a kazdy ma swoje zdanie. Ja bym pewnie wolal kupic tel za 1000, ktory i tak do dwoch lat wymienie posluzy mi tak samo, a za reszte kasy polecial na tydzien na wakacje do Barcelony I zahaczyl meczyk. Kazdy wydaje na co o to chodzi :d taka mala sugestia jak zalezy Ci na samsungu to z tego co slyszalem to s7 wcale nie jest jakos duzo lepszy od s6, a roznica w cenie pewnie spora. Sprawdz jak chcesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?