Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A co robi Florek? Gigantyczne klauzule dla wszystkich zawodników, których sprzedaje za krocie gdy już sami chcą odejść. Załóżmy, że Neymar ma klauzule dajmy na to nie taką jak CR, ale chociaż te 500mln i chce odejść, co robimy? możemy negocjować z PSG i wyciągnąć załóżmy 350mln, które też na pewno by zaoferowali, bo z ekonomicznego pkt widzenia to racjonalna cena za takiego Neymara, a zresztą w sumie i tak tyle za niego dali. Inna kwestia, że przy takiej klauzuli nie byłoby pewnie nawet mowy o transferze, bo sam Neymar nie był przekonany i czuł się u nas dobrze, pewnie w ogóle nie chciałby odchodzić gdyby nie taka promocyjna klauzula odstępnego, bo dzięki temu PSG dało mu do ręki górę złota za sam podpis plus rekordowe zarobki.
0
Jaki nasz klub, a konkretniej zarząd jest przyjazny dla otoczenia :) Róbmy innym dobrze, a sami na tym traćmy co tam typowe dla naszego zarządu. Oddajemy piłkarzy na promocjach, a jak już kupujemy to ceny najwyższe są właśnie dla nas. W tej sytuacji oczywiście już trzeba było tak postąpić, ale samo to, że do tego doszło to kpina. Szkoda, że nie negocjowali jeszcze, albo mniejszej klauzuli nie ustalili tacy pewni byli, że Ney zostanie, a 222mln w tych czasach to promocja za gwiazdę z czołowej trójki świata. PSG wyciągnęło Neymara bez najmniejszego problemu, żadnego zabezpieczenia nie mieliśmy, mało tego jeszcze w bonusie za nic dorzuciliśmy 26mln hehe
0
http://transfery.info/104050,neymarowa-korporacja-chce-wejsc-na-szczyt-i-jest-przy-tym-piekielnie-logiczna
Artykuł już ma dwa dni, ale jeśli ktoś nie czytał, a jest zainteresowany otoczką transferu Neymara to polecam bardzo fajnie napisany i jak dla mnie z większością się trzeba zgodzić.
Co do samego transferu jeszcze to o ile wiele przy nim zależy od samego zawodnika o tyle nasz zarząd w tym aspekcie również dał ciała i to mocno co jest w artykule wyszczególnione. Umówmy się Neymar poleciał na kasę? Po części oczywiście, że tak. Czy się wahał? Też prawda, czyli można było go zatrzymać? Oczywiście, że można było, ale nasz zarząd raczej po raz kolejny nie popisał się. Korporacja na skale światową, a czasami mam wrażenie jakby amatorzy siedzieli za sterami naszego klubu.
9
Czy tylko w naszym przypadku muszą się wszystkie transfery tak ciągnąć? Prawdziwe sagi. Inne kluby załatwiają po cichu raz dwa i po sprawie. Sezon właściwie już ruszył, a my poza Semedo tak de facto nic konkretnego nie załatwiliśmy tylko poważne osłabienie względem zeszłego sezonu. Nie dało się klepnąć ŚP już wcześniej gdzie od roku wiadomo, że mamy poważne problemy na pozycji rozgrywającego? Nie rozumiem, powoli SPH można chyba zaliczyć w plecy i oddać największemu rywalowi, bo jak zwykle trzeba liczyć na dzień konia w wykonaniu Messiego, dramat z tym zarządem.
1
Nie rozumiem, jest fanem Neymara, ktory do niedawna byl uwielbiany przez wiekszosc z nas. Nie zdradzil naszego klubu po prostu odszedl gdzies indziej, a Ty juz jak dla mnie przesadzasz.
1
Ja najbardziej lubialem lochy, chociaz kazdym gralo sie dobrzenie, az bym pyknal jeszcze raz :D
0
Seriego nigdy w akcji nie widzialem, kompletnie nie znam zawodnika, wiec ciezko mi o nim cokolwiek myslec.
0
Kogo widzisz jako rozgrywajacego jesli wezniemy pod uwage, zea Verratti i Thiago sa nierealnymi transferami? Malo obecnie na rynku klasowych rozgrywajacych, nikt specjalny do glowy mi nie przychodzi. Oby Roberto w srodku wypalil, chociaz mam wrazenie, ze techniki i polotu mu brakuje.
0
Oczywiscie, ze potrzebny jest rozgrywajacy. Pytanie czy sprawdzi sie ktos poza Verrattim czy Thiago. Na pewno bylby to ryzykowny tranafer, ale trzeba by zaryzykowac, bo nasza srodkowa linia wola o pomste do nieba. Nie wiem po co staramy sie sciagnac kolejnego stopera skoro nie tu tkwi problem.
1
Wezmy pod uwage, ze Neymar marketingowo to absolutny top i kase na nimto na pewno Barcelona co roku robila niezla, wiec zysk w przyszlosci mogl byc jeszcze wiekszyto.
6
Moim marzeniem bylo zobaczyc MSN na zywo, wiec w koncu sie wzialem i kupilem bilet, lece na El Classico. Spoznilem sie 10 dni..
0
Jasnym jest, ze Neymar chce jak najlepiej dla ojca dlatego powiedzial to co ktos inny zreszta podsunal mu do przeczytania.
6
Poczatkowo sie nawet wzruszylem na filmiku Neya, ale po chwili ujrzalem ta paskudna gebe jego ojca, ktory musial w tym odegrac kluczowa role.
7
Jakby w ramach rozliczenia udalo sie wyciagnac Verrattiego (wiem prawie niemozliwe) za reszte kasy kupic Dembele, a oprocz tego w postacie transfery pomocnika Coutinho to, bylaby miazga nie do wyobrazenia :d
0
LaLiga nie przyjmie do Barca pojdzie na reke i weznie w rozliczeniu kogos. Klub nie pozwoli sobie na taki cyrk i strate wizerunkowa.
1
Zacznijmy od tego, ze za te 3/4 lata Ney musi byc wciaz na topie. A mina teoria jest taka, ze poszedl za kasa, zarobil krocie i teraz ma zamiar zaczac grac na spokojnie, bawic sie i korzystac z zycia, wieca za te 3/4 lata bedziemy ogladac koniec Neymara.
0
Neymar sam wyslal zaproszenie szejkowi rozpykujac w pojedynke jego PSG w LM. Ciekawe, ze wtedy najbardziej sie staral i mial najwyzsza mozliwa forme, przypadek?;> Szejk mu nawet kumpla do adaptacji zalatwil.
0
Jakby Neymara obchodzila LM, rywalizacja na najwyzszym poziomie i inne trofea plus przyjemnosc z, gry to zostalby w Barcelonie, a tak pytasz co on na to? Zadowolony przelicza juz ile € wpada mu w trakcie zabierania wdechu.
0
To byla ironia z Di Maria :)
0
Maja wplacic klauzule i tyle. Stac ich i leja cieplym moczem na cale kary. Oczywiscie my wychodzimy sportowo na wszystkim najgorzej, fajnie, ze tylko u nas takie klauzule, bo Verrati wyzszej by na pewno nie mial.
2
Di maria. Ja mam tylko nadzieje, ze skonczymy z pilkarzami pewnego pokroju i ustawianiem ich nie na swoich pozycjach. Nie bede wymienial nazwiskami, bo sie posypia hejty. Potrzeba, albo klasowych zawodnikow z topu, albo naszych mlodych z La Masii.
0
Zgadzam sie. Ja mam tylko wzglad sportowy nana mysli i takiego go zapamietam.
7
Wam tez caly dzien po glowie chodzi ten Neymar i nadal macie wrazenie, ze to tylko zly sen? Od rana caly dzien w pracy teraz w domu sledze na biezaco wszystko. Tak znienacka wszystko wyszlo. Szczerze to nawet odejscie Xaviego mnie tak nie ruszylo, ale to na pewno dlatego, ze bylo sie na to przygotowanym, a tu mielimy miec lidera na lata.
Zle sie stalo. Drugiego takiego obecnie na swicie nie ma. Dalo sie go polubic, ale skoro wybral kase to tak musialo to wygladac innego wyjscia nie ma. Teraz jedyne wyjscie to chyba Dembele i, Cou, nie widze mozliwosci wyciagniecia kogos innego.
0
Na pamiatke, bo jeszcze nie mam. Zakladalem ze kiedys kupie.
0
Jak tu osladzac gdy traci sie magie i piekno footballu :( to za co pokochalem Barce (Ronnie) wlasnie czesciowo umarlo. Niejednokrotnie mozna nawet przegrac jesli zadowala sie widza pieknem gry i walka do upadlego. Jak sobie przypomne jak Neymar szczegolnie w ostatnim sezonie walczyl nie raz sam stawial czola (1 mecz dwumeczu z PSG) i jak w kazdym meczu zasuwal do obrony to az boli.
1
Lece do Barcelony na dniach i chcialem kupic koszulke Leo. Teraz zaczynam sie wahac i zastanawiac czy nie udaloby sie kupic Neymara, bo wiecej okazji juz pewnie nie bedzie. Co byscie doradzili? Licze nana powazne odpowiedzi powaznych kibicow, a nie tej czesci ktora sie kompromituje wieszajac psy na naszej bylej gwiezdzie.
0
Przykro wielka strata szczegolnie, ze niespodziewana :( tak jak ktos napisal. Nienawidzimy tak bardzo, bo kochalismy taktak bardzo. Tracimy nasza magie cos co cieszylo oko i gre. Oczywiscie dalej bedzie Barca, dalej bedziemy wygrywac. Mowicie, ze kazdy jest do zastapienia, ale pamietajcie, ze zeby zgrac sie z Messim i Suarezem tak jak zdazyl sie zgrac Neymar nie jest latwo. Do tego potrzeba byc moze nawet i paru ladnych lat, a tego Messiemu i Suarezowi braknie.
3
A tak sie czekalo na pomoc z prawdziwego zdarzenia ktora zacznie w koncu napedzac MSN. Oby teraz godnie zastapic Neya, bo nikt juz nikomu nie wmowi ze funduszy nie ma.
1
Jak spada? My wcale nie musimy sprzedawac Neymara. Ma on jeszcze dlugi kontrakt, a jego klauzula i wartosc za rok jeszcze wzrosna. Nie wspomne o wartosci sportowej i ekonimicznej jaka utracimy na jego sprzedazy. Szatnia nam sie sypie, a skad to wiesz drugi Mathieu sie znalazl? Z tego co wiem to wiekszosc naszej szatni chcialaby aby Ney zostal. Smiesza mnie Wasze wypowiedzi, Neymar nic nie robi, a wieszacie na nim psy pseudokibice :D lepiej jak zawodnik jest z dala od mediow i nie chlapie jezorem na prawo i lewo. To media i wiekszosc kibicow na tej stronie robia gownoburze, a nie sam Neymar.
0
Tak to sie konczy jak kupuje sie substytuty. Lekki przedsmak tego mielismy juz ostatnio, gdyby nie Umtiti to okienko byloby totalnie zawalone, chociaz nawet to nie przelozylo sie na trofea. Albo kupuje sie kogos z topu, albo ogrywa sie swoich mlodych i tyle. Jesli pokopujemy Paulionho, Di Marie itp