0

Serio nie musi byc pierwszy lepszy, ale kiedys jak bedziesz przy okazji to smialo upomnij sie o swoje, dzieki raz jeszcze :)

0

Zapraszam do Bielska :)

0

O kurde rzeczywiscie! Nie wiem jak Ci dziekowac! :D ekstra!

0

Dzięki za zainteresowanie, ale już na to patrzyłem tam jej niestety nie ma.

Konkretnie chodzi mi o coś takiego:
http://cdn.movieweb.com/img.news.tops/NE0JKqbNFjhG38_2_a/Kingsman-2-Release-Date-Summer-2017.jpg
https://i.ytimg.com/vi/qzGQHr7jGlU/maxresdefault.jpg

0

A nóż.. na La Rambli wszystko możliwe to spróbuje. :D

Oglądał już ktoś z Was Kingsmana 2 złoty krąg? Byłem wczoraj dla mnie film dobry, przyjemnie się oglądało. Ale mniejsza z tym mam nietypowe pytanie do tych co oglądali. Kojarzycie taką bluzę dresową jaką nosił główny aktor w tej części? Coś a'la czarna bluza z adidasa na zamek z kapturem, a po bokach żółte paski na rękawach. Spodobała mi się mogę gdzieś taką dostać? Szukam w necie, ale bez efektów. ;/

0

Mi wyszło 23%

3

Na UJ wcale nie jest tak trudno sie dostac jak Ci sie wydaje. Bedziesz zainteresowany to Ci moge powiedziec np jakie byly progi rok temu i z jaka matura mozna sie bylo zalapac.

0

W tym momencie siadł mi dekoder nosz kur... macie poratować linkiem do meczu?

0

Panowie jakies fajne typy na ten weekend?

7

Lepszego telefonu za ta kase nie kupisz. Polecam.

0

Kazdy raper ma swoj specyficzny styl i pewnie malo ktory Ci przypadnie do gustu. Chodzi Ci o polski czy zagraniczny rap? Quebo, Ostry, Tede, Fokus, Pezet, Zeus, Małpa. To jest top jesli chodzi o poziom. Jest tez sporo rapsow ktore moglyby Ci przypasc do gustu, ale raczej nizszych lotow. Ja osobiscie nie przepadam za prawilnymi kawalkami^^

0

mocarny skład zazdro :) ja nie mam nic, a nic kasy z paczek kompletne 0 jakiegokolwiek dropu ;p od wczoraj ledwo uzbierałem kilka tysi :D można wiedzieć na czym dobrze handlować teraz?

1

kto dostał coinsy ten dostał. Mam konto od kilku lat i z tej racji dostałem super paczki piłkarzy (same bronzy i srebniaki). Mój brat utworzył konto w tym roku i dostał 4x gold paczke premium z których uzbierał około 20k. Z moich startowych nie wyciągnę nawet 3k także pozdro ;d tak swoją drogą jestem w stanie teraz na web appie zebrać bonusy z katalogu? nie mam nic kasy z tych beznadziejnych paczek przez co nie mogę nawet zacząć handlować lub robić sbc...

0

fajnie, ze macie coinsy na start ;)

2

Tak gramy u siebie z ogorkiem, ktory nie wystawil swoich kluczowych zawodnikow. Warto dodac, ze strzelili bramke, stworzyli sobie sytuacje sam na sam i trafili w, slupek oraz poprzeczke..

0

Gra dobrze, jest bardzo dobry technicznie, ale nie jestem pewien czy skrzydlo to jego pozycja. Brakuje mu szybkosci, jest za wolny i w pojedynkach biegowych i starciach fizycznych jest bez szans :/

9

No jest sie czym chwalic :D

0

A PSG przekonuje? Wczoraj Lyon ich cisnal, psg wcale nie dominowalo, a wygralo dzieki dwum samoboja.

6

Jakie wielkie hurra? Co Ty bredzisz, wez juz skoncz podobnie ak reszta wypisujacych takie farmazony bo widze ze sam tu nie jestes. Zawodnik spelnia swoje marzenie, cena jest jaka jest z racji realiow rynku, a Dembele jest jednym z najlepszych w swoim pokoleniu.

17

A idz sie rozpedz i jeb*** w sciane. Sam zes jest kotem w worku. Ogromna tragedia i wielkie oslabienie dla nas.

0

Mysle, ze nie ma znaczenia to ze jestes kobieta. Ogolnie to seriale nizszych lotow bez urazy :) ogladalas cokolwiek innego w sensie serial wytworni hbo lub netlix?

0

To co na tygodniu z Eibarem, Suarez lawka, a za niego Paulinho? Plus Masche za Pique, a do srodka Denis Roberto :)

2

Ja z kolei nie polecam Dunkierki.

0

Kazdy ma prawo wyboru i kazda prace trzeba doceniac, wszedzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma.

0

Być może dlatego, że może to zaważyć na tym, z którego koszyka będą losowani na docelowej imprezie?

0

Prestiz, K-pax, podejrzani, psychoza, labirynt, who am I, trup (el cuerpo), dziewczyna z tatuazem, polaczenie, gra, siedem. No same sztosy.

0

Pytałem już rano, ale było jeszcze wcześnie więc poproszę jeszcze raz. Jeśli jest ktoś kto zna się na silnikach diesla, lub ogólnie może wypowiedzieć się i doradzić czy warto kupić dany egzemplarz Audi zapraszam na priv, tam wyjaśnię sytuacje i podam szczegóły. Dzięki!

0

Panowie, jesli jest tutaj jakis znawca audi prosze o wiadomosc na pw. Zastanawiam sie nad kupnem i mam pytanko.

0

aha ok nie zauwazylem, dzieki za info!

0

jestem zielony w ucl fantasy, ale zobaczylem sobie top1. Wytlumaczysz jak on dostal pkt za De Gea i Areole skoro oboje grali w tym samym dniu? za graczy rezerwowych tez otrzymuje sie pkt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?