0

Jaki obstawiacie wynik na koniec meczu? Niby cisnieny, ale sytuacji bramkowych jak na lekarstwi, jeden gol z przypadku.

0

Same bardzo ryzykowne typy, powodzenia przyda Ci sie xd

2

Bez watpienia super, ale osobiscie do ksiazki nie wracam. Film ogladam czesto :d jest sporo ciekawych ksiazek o podobnej tematyce. Nawet powiem, ze czytalem w mojej ocenie lepsze powiesci, ktore nie doczekaly sie ekranizacji.

0

W takim razie sory, ale sredniego masz chlopaka, a takie cos niedobrze wrozy na przyszlosc. Druga osoba powinna byc jednoczesnie najlepszym przyjacielem, a gdyby tak bylo bez problemu, a nawet z checia powinien chciec poznac Twoich znajomych. Kiepsko jesli ktos jest aspoleczny. Chyba, ze sama nie masz ochoty poznawac go ze swoimi znajomymi, ale to tez wiele mowi :D

0

Osobiscie od lat uzywam Armaniego, wg mnie swietne zapachy. Wlasnie zamowilem dwa w tym jedna nowosc, ktora bardzo mi sie spodobala :) jesli ktos uzywa podobnych zapachow ma podobny gust to dajcie znac chetnie sprawdze :)

2

Sila rzeczy sobota wieczor i nauka nie ida ze soba w parze, wiec jeden problem z glowy. Spotkanie z chlopakiem i znajomymi mozna, albo polaczyc, albo pogodzic zawsze zalezy jaki plan z poszczegolnynu osobami jest

1

Ja caly czas pracuje w godzinach 7-15 a i tak mam zawsze problem ze wstawaniem o 6 i tak jak mowisz niewazne czy zasne pozno po polnocy czy wczesnie o 22 :p

0

Wiesz moze czy ta znizka z okazjiza BF laczy sie z innymi kodami rabatowymi?

0

Jutro o 19. Co 3tyg w czwartki.

0

Zgadza się nie ma co gdybać. Chociaż trochę śmiesznie brzmi to, że nie ma się wystarczająco jakości personalnych w drużynie podczas gdy gra w niej najlepszy zawodnik w historii :D taktycznie nie wygląda to źle, wyniki również są, ale ciągle wydaje się, że czegoś brakuje, a gra nie porywa. Mam nadzieję, że sporo się zmieni z przodu jak wróci Dembele chociaż tutaj również mam lekkie obawy czy wpasuje się w taki styl jaki mamy teraz. On bazuje na szybkości, a my gramy obecnie w szachy i trzeba bardzo dużo siły i techniki, a tych cech mu bardzo brakuje.

0

Hmm specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że to o czym mówisz w niczym nie przeszkadza. Nowe konto tak jak mówię tylko teoretycznie tworzysz jako podstawowe, żeby na nim wykupić subskrypcje. Konto, na którym masz gry w ustawieniach zmieniasz jako podrzędne i ono w dalszym ciągu też ma dostęp do PS+, bo jest jakby podpięte do konta podstawowego i normalnie możesz grać przez neta.

0

Co do tej całości ofensywy to chyba zostały złe nawyki z gry za czasów Lucho pod tridente. Strasznie w oczy rzuciły mi się dwie sytuacje. Ważniejsza Dignie, który powinien strzelać w czystej sytuacji, a wygrał zagranie do Suareza, który stał w jednej lini za plecami 3 obrońców (wtf?) i przebitka pod polem karnym Juventusu i Suarez zamiast zabrać się z piłką do przodu gdzie miał wolną przestrzeń i okazje strzelecką zaczął schodzić celowo w środek pola w stronę Messiego prosto w obrońców Juve, którzy z łatwością przeczytali, że Luis szuka na siłę Leo i Rugani przeciął podanie.

0

Paradoksalnie w zeszłym roku w Turynie nie zagraliśmy najgorzej tylko wtedy to Buffon miał obecną formę naszego Ter Stegena, a sam Marc wpuszczał co leciało w światło bramki.. Przynajmniej dwie bramki Juve były do wyciągnięcia wtedy jak nie wszystkie 3, a Buffon gdyby nie wyciągnął naszych "setek" mielibyśmy piękną zaliczkę bramek na wyjeździe.

0

Oj tam dużo się nie nabiegał ;) Jest też coś takiego jak zachowanie rytmu meczowego. Sam mecz z Juventusem miał poza tym wysoki status i jeśli Leo chciał zagrać z takim rywalem to na pewno psychicznie też jakoś to na niego wpływa. Nie ma co szukać dziury w całym według mnie. Pora na Valencie jestem dobrej myśli :)

1

Dobrze jest, ja jestem zadowolony. W koncu nie dostajemy batow do przerwy jak to mialo miejsce w co drugim meczu w zeszlym sezonie. Jeszcze zarazykowalbym wpuszczenie Vermalena za Umtitiego. Gra jest twarda, Umtiti juz raz mocno ucierpial, jesli wypadnie nam na mecz z Valencia to bedzie katastrofa.

1

Jak czemu, bo to nie wejdzie :d sprawdz sobie ostatnie 20 meczow Atletico i odpowiedz sobie na pytanie w ilu meczach bylo over 2,5.

0

Za 200k masz de gea na bramke. Warto.

1

Laczny kurs ponad 100 w grze. Dawac tam w Moskwie jeszcze jedna brame...

0

Utworz nowe polskie konto. Ustaw je jako konto podstawowe, a to co masz teraz jako podrzende. Nowe podstawowe stworz jako polskie i kup taniej abonament w zlotowkach.

0

Jak dla mnie najlepszy zawodnik LaLiga poczatku sezonu, zaraz obok Umtiti :)

2

Zgoda, ale z drugiej strony sam bramkarz tez nie wystarczy potrzebny jest caly zespol. W zeszlym sezonie Ter Stegen bronil przyzwoicie, a w tym trzeba docenic, ze gra kosmos :)

3

- 3pkt na trudnynm terenie
- czyste konto
- przebudzenie El Pistolero
- kolejna bramka Paulinho

Mecz udany, teraz czekac na strate punktow Realu :)

3

Ehh. Chlopie wszystko zalezy!

1

Bo trawa byla za wysoka i tory tez byly zle^^

2

haha dokładnie, opisałbym to tak. To uczucie gdy czytasz swoje wypowiedzi z przed paru lat :D

0

Konczy mi sie wkrotce umowa z nc+ i mysle nad czyms innym. Abonament cyfrowej tv jest spory, a ja prawie tv nie ogladam. Moze warto byloby wykupic jakas tv online np. osobno eleven, bo do tej pory mialem w pakiecie z ncza, a do tego jakis netflix? Moze ktos cos powiedziec na ten temat lub polecic? Mam smart tv plus konsole ps4, sa problemy lub roznica w jakosci w ogladaniu online?

8

Musisz miec drugi sklad na rezerwie, a nie jako osobny sklad.

3

Ciezko sie z nimi nie zgodzic :p aczkolwiek jakbym mieszkal w innym Panstwie to bym sie uczyl tego jezyka na bank.

0

Rozumiem, ze jedno sezonowy napisales celowo? :p co kto lubi mi sie drugi sezon rowniez bardzo podobal mimo, ze byl w zupelnie innym klimacie i ciezszy w odbiorze.

1

True Detective.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?