32

Real w porównaniu do poprzednich edycji w tej ma na prawdę stosunkowo ciężką drogę w LM. Zaczynając od grupy, w 1/8 trafili na PSG teraz Juve. Zakładając, że przejdą Juve to w półfinale i ewentualnym finale czekają na nich już same najmocniejsze ekipy. Tym razem o ile sędzia nie pomoże jak w zeszłej edycjj z Bayernem to na prawdę nie ma co mówić o przypadku. Jestem ciekaw co dalej będzie, chciałbym na nich trafić w hipotetycznym półfinale.

1

Nieprawda, bo 71 - 29 % .

0

No trudno juz po fakcie, prawie kazdy sie na to lapie z poczatku :p przedobrzyles. Za duze obciazenie i prawdopodobnie zle wykonywales cwiczenia na bicka. Pierwszy trening to mimo, ze mogles machac hantelkami jak szalony to trzeba cwiczyc praktycznie bez obciazenia zeby rozgrzac i przygotowac miesien do kolejnych treningow. Bicek jest najbardziej wrazliwy, czeka Cie kilka ciezkich dni. Na nastepny raz nauczka. Byc moze rzeczywiscie jakis zel czy cos pomoze zeby zlagodzic bol, ale przejdzie samo, bedziesz zyc do lekarza nie ma co isc.

1

No tak, przecholowales kolego teraz sie musisz pomeczyc i za kilka dni bedzie lepiej ;)

12

A co powiesz na to:

Dłuższe życie każdej pralki to Calgon!

Ktoś rano wrzucił :D

5

Chcemy Dembele, a wyjdzienie Paulinho i Gomes standardowo.

0

Poratuje ktos linkiem prosze?

0

Wszystko w okol nas drozeje, ale mamy 500+ :D kolejny genialny pomysl niedziele handlowe to wszystko tylko pogarsza sytuacje, co bedzie dalej?

0

Są pociągi busy po kilkanaście euro. W nocy chyba nie kursują, ale mogę się mylić.

5

Palencia to jakaś kpina. Nie ma czego nawet szukać w 1 drużynie

0

Lecę samolotem akurat, ale dzięki za poradę. Właśnie niewiele znalazłem w internecie nic więcej oprócz tego co wymieniles :) architektura, jedzenie picie.:p

0

Był ktoś w Brukseli i jest w stanie polecić jakieś miejsca/knajpki, które koniecznie trzeba zobaczyć?

0

Dzieki za info

0

Czy dzisiaj jest ta niedziela kiedy nieczynne sa wszystkie sklepy/galerie?

0

Podzieli się ktoś dobry linkiem do meczu proszę?

0

Ja kupowalem za 100 euro to jedne z tanszych

2

Warto, jeden z lepszych filmow ostatnich miesiecy. Nic lepszego nie znajdziesz w kinach obecnie. Jak dla mnie 8/10

3

Klasyk to Psychoza, a nie jakas anabelle :D

0

Wszystko zależy od bukmachera i rodzaju bonusu. Przeważnie trzeba obrócić kilka razy. Idź lepiej poczytaj regulamin, a nie spamuj. Nikt tu wróżbitą Maciejem nie jest, żeby wiedzieć co to za bonus.

0

Pytanko, czy zimą w dolinie koscieliskiej mozna zwiedzac jaskinie?

15

Palec w cztery litery i na front z Toba :D

0

Wyslij do wszystkich co za roznica najwyzej sami Cie skieruje gdzie trzeba o ile ktos sie tym w ogole zainteresuje xd

1

Jak na razie to widze same takie komentarze jakdo Twoj. Srednio co 5min ktos to powtarza jak katarynka. Nawet ankieta w glownym artykule podaje, ze ponad 80% osob chce Miny. O co Wam wszystkim chodzi? Wyscig o polecenia czy jak?

8

Co xd akurat w pojedynku z Realem to PSG jest faworytem, Juve nie powiedzialbym tam jest 50/50.

4

Za ile go sprzedalismy? Oh wait..

0

Najlepsza oferta na karte? Do tej pory mialem abonament od ladnych paru lat i nie orientuje sie w ogole jakie sa teraz sieci i ciekawe oferty.

4

Czekać cały dzień na mecz ukochanej drużyny i oglądać takie coś. Jak można.. niech to się już kończy. Dramat gra w takich warunkach

5

Standardowo niezla pierwsza polowa, ale irytuje mnie Dignie - tyle ma miejsca w ogole nie wybiega i nie pokazuje sie. Przyklejony do bocznej lini dostaje podanie i odgrywa do tylu, albo zapedza sie w kozi rog i traci pilke..

0

Podeslijcie ktos link prosze

9

Mam nadzieje, ze Cou nie bedzie gral na prawej stronie z racji ze graja razem z Iniesta.. zobaczymy ciekaw jestem jak bedzie to wygladac jak nie beda na sile szukac Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?