Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakos tak lzej z przodu bez odbijajacego sie od pilki Suareza ^^
0
Nie troll, a ironia. Gość jest prze dobry, a często pomijany.
2
Ale ten Dembele słaby. Nie nadaje się na wielkich rywali, dobrze że nie gral z Romą czy Realem. Ja bym to wypożyczył.
2
Mozna juz ponarzekac? 5min Digne 3 straty i faul. Żeby chociaż coś z przodu dawał.
12
W Hiszpani? Żartujesz chyba. Pierwsze wypadałoby być najlepszym w swoim mieście.
2
Z Chelsea zagrał ważny mecz i strzelił piękną bramkę. Ma ogromny potencjał, jest szybki i nieprzewidywalny. Nie jego wina, że nasz trener popełnił harakiri w rewanżu z Romą. Dembele powinien grać od początku albo wejść na drugą połowę. Z Realem wczoraj nie zagrał, że względu na czerwo. Nie można to było po prostu wpuścić i tyle. Ja bym nie przesadzał z oceną jego występów .
12
Słuchaj ja mam 175 i nie czuje się niski, a jak ktoś ma kompleksy to i 2m mu brakną ^^
1
Dodałbym że grali pierwsze skrzypce w tej edycji LM
0
Z tego co kojarzę to Iniesta w zeszłym roku podpisywał dożywotni kontrakt z Barcelona, ale nigdzie nic nie widzę o jego kwocie transferu
0
Iniesta zostaje sprzedany czy kończy się mu kontrakt i odchodzi za darmo?
1
Pomyśleć, dublet zdobyty i powinniśmy teraz walczyć o tryplet.
0
Jak kolega niżej napisał czasy się zmieniły. Osobiście nie wyobrażam wiazac się z kimś na stałe w tym wieku, ale oczywiście nie oznacza to że niektórym się nie udaje ;) mimo wszystko większość małżeństw zawartych później 25 roku życia rozpada się bardzo szybko. Teraz caly swiat stoi otworem i każdy musi swoje przeżyć, zobaczyć, wybawic sie i nabrać doświadczenia żeby wiedzieć czego na prawdę chce od życia.
1
Chłopie skoro ona się zastanawia w ogóle czy z Toba byc bedac Twoja narzeczona to to nie ma sensu. Po co chcesz żeby to się ułożyło teraz? Na miesiąc lub dwa góra trzy? Bezsensu jak dla mnie. pomijam fakt, że osobiście uważam małżeństwo w wieku 24 lat za absurd :D
0
Absolwent.
0
Mnóstwo strat i niedokładności. Większość jego podań do przodu była niecelna i trafiała łupem piłkarzy Realu. Tyle to w zasadzie było widać .. jeden że słabszych w ogóle na boisku.
0
Messi zacisnie pasa i wygra ;)
0
Brussels Airlines to bardzo fajne linie, chwalę sobie. Podobnie mają super samolot na tomorrowland
0
Co za frajerstwo półfinał LM i dostać tak po tyłku. Co za żenada co za wstyd że z nimi odpadlismy
1
Czuje zażenowanie po raz drugi, że odpadlismy z tym srednikiem jakim jest Roma.
0
Prawie co roku ta sama niepewność. Będzie dobrze, zasłużył by grać w finale więc powinien wystąpić.
4
Eh szkoda bo już myślałem że druga połowa ba Eleven, a studio w Polsacie :/
0
Taktyczny.
6
Mamy To! Remis na Balaidos po grze w 10. Srubujemy rekord :)
0
Wytrzymać jeszcze 10min...
0
Nie błędy obrońców, a nieporadnosc napastników Celty. Prawie po każdej stracie Denisa Celta wybiegala w przewadze liczebnej .
0
Dzięki za takie wzięcie na siebie ryzyka, które raz po raz pachnie golem dla przeciwnika ;) gratuluję
0
Zamknęli. Jak mają pokazywać co drugi mecz to się nie opłaca.
10
I kolejna.. La rambla nie nadąża liczyć strat Denisa ^^
5
Niestety mimo, że Denis miewa przeblyski i ciekawe zagrania to stwarza większe zagrożenie nam niż przeciwnikom. Taki ktoś nie może u nas grać. O i proszę i kolejna groźna strata Suareza.
2
3 banalne straty D. Suareza i 3 setki Celty