Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Że tak zapytam serio podobało Ci się 4:1 z Atletico? Ten mecz był raczej słaby i nacigany. Na miejscu kibica wolałbym o nim szybko zapomnieć. Bramka na 1:1 w niekończącym się doliczonym czasie gry :p
0
Nie wiem kto robi, ale chwała mu za to, że ustala takie mecze w jedynym wolnym dniu w tygodniu.
0
Ta sprawa dotyczy całej Polski i wszystkich przedsiębiorstw w kraju, więc miałem na myśli trochę szerszy punkt widzenia.
4
Nie mam nic do 12 dni wolnych, nawet dobrze nic tylko się cieszyć. Tylko kto normalny wprowadza to na niespełna 3 tygodnie przed wydarzeniem. Śmiechu warty nasz rząd ;)
0
Ma ktoś same parady ter stegena z ostatniego meczu?
1
Głową muru nie przebijesz. Mogę chodzić na każde jedne wybory. Moi znajomi również chodzą i mają na prawdę spore pojęcie o polityce i każdy ma swoje zdanie poparte jakimiś tam argumentami. Mamy ustrój jaki mamy i jednak większość ludzi czyli powiedzmy sobie szczerze zwykłych szaraczków pracujących na kasie w biedronce żyją z socjala. Nie obchodzi ich żeby było lepiej tylko u kogo dostaną więcej zasiłku. Papka zamiast mózgu. Tak jakby dostawali to za darmo. Państwo zabierze im w podatkach, połowę zakosi, a resztę da w ramach socjalu. Śmiechu warte ;)
0
Mojemu kumolowi. Paskudna sprawa. Najgorsze jest to, że nawet po usunięciu paznokieć odrasta mu tak samo czyli znowu będzie się wbijac i tak można w kółko, a cały proces zabieg i odrastanie plus opatrunki podobno lekko mówiąc mało przyjemna sprawa :p ciągły ból. Nic tylko współczuć:/
Z drugiej strony lata temu mój brat też to miał. Raz usunął, odrosnal mu nowy już dobry i ma spokój.
4
Co jest kur** z tym Malcomem? To już dawno przestało być zabawne. Co mecz jak czytam powołania dostaje białej gorączki. Co to ma znaczyć, że on ciągle jest odsyłany na trybuny??
3
Wiecie czego nam obecnie brakuje? Postrachu na boiskach międzynarodowych. Taki postrach siało MSN, wszyscy trzęśli portkami przed meczem z nami. Tridnente było zabójcze. Zawsze. Obecnie jesteśmy jednym z wielu mocnych klubów i już nikt w pucharach (LM) nas się tak nie obawia.
Mi osobiście brakuje również magii i tych fenomenalnych akcji MSN. Jedni mówią, że odszedł za kasą. Być może. Sam Neymar powiedział, że szuka nowych wyzwań, bo zależy mu na osiągnięciach indywidualnych. Być może przejrzał i widzi, że w dalszym ciągu rządzi Messi. Jedno jest pewne, Messi wiecznie grać nie będzie, a jak przydarzy mu się kontuzja to nie ma kto pociągnąć gry. Jedynie Neymar gwarantuję bramki, jakość i magię.
2
Ale wiocha. Tyle, że to Henry to jemu wolno, jemu w tym spoko^^
2
Nie poddawaj się i nie bierz byle jakiej pracy. Wiem, że jest to frustrujace, ale trzeba przetrwać. Pamiętam jak ja po studiach szukałem roboty w zawodzie. Też trwało to dobrych kilka miesięcy, ale w końcu się coś trafiło i było warto. A już miałem myśli, żeby podjąć się byle czego żeby tylko zarobić coś.
0
Ja byłem w zeszłym roku na 4 dni i wydałem 4000zl wcale nie szalejąc. Więc jasne, jeden wyda 1000, a drugi 4000. Zakładam koszt 1500-2000 noclegi plus transport i bilet na mecz to masz coś w okolicach 1000 już. Podałem realny koszt i to tak budżetowo jaki może sobie założyć.
1
Wyjazd 4dni do Barcelony wyjdzie Cię około 1500-2000.
0
Kaliber.
21
Tu nie chodzi o to, że on się mylił, bo na tamten czas miał rację. Wtedy nie był potrzebny. Football nie był na tyle kontaktowy, nie było tyle aktorstwa, cwaniactwa, symulowania i wymuszeń. Teraz VAR jest niezbędny.
1
Taktyk. Do pobrania jutro w pracy
0
Orientuje się ktoś jak to dokładnie jest z urlopem? Od kiedy on się nalicza? Od początku roku kalendarzowego? W lutym puknie mi 10lat wg stażu pracy czyli te 26dni urlopu. Pytanie takie, jeśli od stycznia naliczą urlop na cały rok to dostanę 20 dni urlopu bo, braknie mi 1 miesiąca do 10 lat w lutym?
0
Szczerze? Zaczyna mnie to cieszyć, że największe gwiazdy footballu, które de facto powinny zgarnąć większość nagród zaczynają bojkotować i mieć wywalone na te gale. FIFA itd same sobie strzelają w kolano, robi się z tego niezły cyrk i nic nie znaczące marne przedstawienie.
14
Nawet tak nie mów. :/ według mnie Semedo jest genialny. Mam wrażenie, że nawet lepszy od Roberto na PO. Nie rozumiem dlaczego tak mało gra.
0
Uuuaaa się szarpnął na 5 gwiazdek w Egipice :D dzisiaj Real bez niespodzianki, Valencia może powalczyć z racji, że gra u siebie.
0
Jak psychologiczny to tylko Bates Motel :)
0
Calibre, Palmy w śniegu, Dziewczyna z ekstraklasy.
5
Akurat przeważnie są to wytyczne BHP na 1 zajęciach, które się przepisuje. I tak, można sporo zapamiętać nawet jak to jest 7 stron. Wydarzy się kiedyś sytuacja, jakieś zdarzenie niepożądane to wtedy przypomni się to co się notowało. Ksero żaden dzieciak nie przeczyta tylko wyrzuci do najbliższego kosza ;)
2
Jak dla mnie bomba. Korzystam od miesięcy i nie wiem jak komuś może się nie podobać. Ustawiam co miesiąc w pracy na kompie i mam pod ręką zawsze terminarz. Widzę go kilka razy dziennie przez co nie da się przegapić żadnej godziny meczu.
Co do samego kalendarza również super. Prostota robi robotę. Kolory również uważam, że ciemniejsze lepsze. Nie przepadam za białym :p
1
Psg tak nisko? Sam Neymar i Mbappe powinni przebijać większość klubów :p A Chelsea też fajnie witamy w lidze Europy:)
3
Mile zaskoczenie z rana przejechać się na uberze Teslą :D
0
Alba jest świetny, ale ta jego najlepsza wersja występuje gdy ma u boku Messiego, który częstuje go w każdym meczu ciasteczkami.
0
Macie ktoś linka do tranamisji?
2
Chociażby właśnie z tego względu, że 3 jest tak wysoko to wypuszczenie kolejnej części nawet jak będzie niewypałem to dla nich złote jajo ;)
4
Jeśli lubisz ten kierunek to na prawdę warto. Pracy od groma i to super płatnej. Oczywiście nie chodzi tu o gry komputerowe czy znajomość pakietu MS, a programowanie. Przy tym dużo samemu w domu trzeba posiedzieć.