0

To zależy z kolei od sytuacji w domu i od miejsca zamieszkania. Ja również mieszkam z rodzicami. Oczywiście wolałbym mieszkać samemu, ale w tym momencie nie stać mnie na kupno mieszkania/wybudowanie domu. Wolę pożyć sobie na luzie, niczego sobie nie odmawiać i jeszcze coś odłożyć. Mam osobne piętro więc nie narzekam, a pieniądze na ubrania, samochód, podróże i liczne wyjścia ze znajomymi są. Tak więc podzielam Twoje zdanie. Jak już będę wystarczająco dużo zarabiać to mogę wziąć kredyt na mieszkanie lub na dom. Jestem jeszcze młody więc się nie przypalam.

kamilos1234 tak z ciekawości. Studiujesz zaocznie całe 5 lat? Nie zdobyłeś w tym czasie doświadczenia zawodowego?

0

To jasne, ale zauważ, że będziesz mieć pracę za te 2500 na początku. Za ile chcesz wynająć mieszkanie? Do tego rachunki opłaty, (samochód?) i nawet samo jedzenie jeśli chcesz sam sobie gotować to około 600zl miesięcznie. Ciucha żadnego już nie kupisz, a wiadomo że też będziesz chciał wyskoczyć na miasto coś zjeść lub na imprezke czy spotkać się z kimś.

0

Zależy od stylu życia i tego czy planujesz coś też odkładać czy żyć z dnia na dzień. 4 to takie minimum moim zdaniem.

7

Jak cichutko? Połowa La Rambli nawet go już oglądała :d Pomijając reklamy w TV/Radiu to reklamuja go też od dłuższego czasu w kinie.

1

Co do Ter Stegena to się zgodzę, ale z resztą to średnio. Wyniki to jedno, a gra to drugie. Niemcy ciągle grają na prawdę dobrze i potrafią dominować nawet z mocnym rywalem. A my? Cofnelismy się do tego co było wcześniej. Zero pomysłu, brak stylu, a raczej styl ekstraklapa. Wykopy na aferę i trudności z wymianą 3 podań. Piłkarze piłkarzami, ale Brzęczek to marny trener.

0

Do mnie też możesz pisać, będę miał chwilę to odpisze ;)

3

Ja osobiście lubię zapachy armaniego.

Popatrz sobie na sport code, miałem go ze 3 lata temu i chyba wrócę. Ostatnio aqua di gio podstawowego zużyłem też super zapach, został mi profumo dałem jakoś prawie 600zł, ale trochę żałuję. Szału nie robi i aż za bardzo intensywny.

0

O to się martwić nie musisz pewnie powie :D A może go stać i po prostu pyta. Mam nadzieję, że 94 w jego nicku to nie rok urodzenia no chyba, że nazywa się Mark Zuckeberg i ma za dużo pieniążków w tym wieku :D osobiście daje te 300zł za perfum, ale uważam że to i tak sporo :p w tej cenie jak mówisz mam 3

2

Ter Stegen nie miał za wiele do powiedzenia przy reszcie goli Betisu? Przecież 4 bramkę również on zawalił. Miał planowaną sytuację i wykopał wprost pod nogi piłkarza Betisu z czego poszła akcja bramkowa. Jego znaczną część winy w utracie decydującego gola.

14

Szkoda, że ostatnio nie zmienił Ivana który już miał żółtą kartkę, a wielce prawdopodobne było, że chcąc gonić wynik w drugiej połowie pomocniczy będą zmuszeni do fauli taktycznych przy kontrach rywala.

1

Dobre to:) jeden z fajniejszych z dystansem ;d

2

Pomyśleć, jaki byłby zabójczy duet Lenglet i Mina pod bramką rywali. A tak, cóż mamy pique który ratuje przeciwników (dzisiejsza sytuacja gdy zachował się jak rasowy obrońca ściągając piłkę z głowy vidalowi ;)

3

Bez Messiego każdy zasuwał i się wystawiał do podania. Z Messim każdy szuka go na siłę podaje do niego i stoi i czeka na cud.

0

Oczywiście. Można jeszcze zwrócić uwagę na to, że od Suareza to Malcom podania się nie doczeka. Wrócił najlepszy kumpel Luisa to ten ma teraz klapki na oczach i nie widzi innego rozwiązania akcji niż na siłę podania do Messiego. Strasznie to irytujące.

0

No proste, ale w zamian za to Malcom mało widoczny więc pójdzie do zmiany. Pewnie za Vidala, bo musimy odzyskać kontrolę w środku boiska wg Valverde:)

4

I ten powrót truchtem całej lini pomocy w tej akcji ;)

0

Może czas zastanowić się nad swoją pracą? Ja ze swojej jestem zadowolony i mniej więcej takie właśnie podejście ma do mnie mój przełożony. Chociaż zdaje sobie sprawę, że nie wszędzie tak jest. Podobnie w świecie piłki nożnej. Też nie każdy piłkarz znajdzie porozumienie i poklaski u swojego pracodawcy.

1

Dzięki wielkie!:)

0

Byłbym wdzięczny :) ostatnio oglądałem przez streamy i co chwilę transmisje wywalalo tylko się irytowalem:/

3

Carbonara. Najlepszy i najprostszy makaron.

1

Tak były na prawdę fajne obniżki w Tesco, ale na ograniczoną ilość sztuk, po które była kolejka jak za komuny i rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Więcej info u kolegi, który skitrał sobie konsolę dzień wcześniej za odkurzaczami :D

0

Było. Liverpool PSG o 19, a o 21 Barca PSV w 1 kolejce. Od tego czasu kaszanka

0

Polecałem. Jeszcze kilka razy o tym napisze i cała LaRambla zaraz oglądnie. Na prawdę warto ;)

0

Ślepnąc od świateł również polecam.

0

W sensie chcesz nabrać masy? Głównie dieta plus ćwiczenia siłowe. Na drążku da się sporo ale masę typowo ciężko będziesz miał zrobić

0

Ślepnąc od świateł. Nowy serial. Petarda.

0

Ja bym chciał w końcu Malcoma. PS to jego naturalna pozycja, zagrał ostatnio lepiej od Dembele. Spokojnie 70min może pobiegać i ewentualnie zostać zmieniony.

0

Same 1, wiec pewniaczek. No może jeden typ 2 na Kahna.

7

Na tle reszty zespołu jeden z lepszych. Dynamiczny szybki i szuka gry z klepki. Dużo lepszy występ od D3mbele. Chciałbym go zobaczyć jak gra z Messim i spółka bo wczorajsza pomoc to kabaret był

1

Kogo to mustang oklejony w barwy i herb Barcy? Rejestracja K1 BARCA. Ciekawy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?