Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w kogo to interesie jest? Jesli odpukac Tobie cos by sie przytrafiło to czekasz az ubezpieczyciel Ci sam kase wyplaci czy informujesz go o sytuacji?
50
A tymczasem Navas kontuzjowany. Niewiadomo ile potrwa przerwa i na ktory mecz wroci Courtouis. Kiko Casila sprzedany. Jutro z Sevilla ma bronic Zidane.
1
Ehh co nie? A mieli nas wykluczyc :/ na dodatek ten valverde pewnie w kazdym meczu bedzie wystawiac rakitica. Jak zyc?:/
0
Spoko, ale jak zauważyłeś nie zwalam niczego na Valverde tylko ja jestem zdania, że miał zbyt mało szans i skreslanie go po pół roku gdzie jeszcze kontuzje go trapily jest nie na miejscu. Tym bardziej, że chęci ma duże i stara się. Wg mnie przynajmniej do końca roku powinien zostać i łapać minuty w łatwiejszych meczach. Na koniec sezonu można decydować, ale wg mmie nie teraz.
3
Jak można nie pisać kiedy się miał pokazać jak rzeczywiście nie miał kiedy?? 4 występy w tym dwa po 10minut i dwa w pucharze króla (?) gdzie grał u boku denisów itp. Wczoraj L.Suarez wszedł z ławki na ponad 20min i co pokazał? Jakby jego rozliczyć tylko na podstawoe tych 20min gdzie pilki dobrze przyjac nie potrafił to też powinnismy go sprzedac. Jak można rozliczać piłkarza, który praktycznie nie miał szans na grę. Do Denisa nie porównuj, bo on akurat jest u nas kilka sezonów i swojego czasu grał bardzo dużo. Malcom co występował to nigdy tragedi nie było mimo, że miał kontuzje i grał bardzo nieregularnie. Inna sprawa, że mamy przesyt z przodu obecnie
9
Psychoza, 12 gniewnych ludzi.
0
Gra ktoś z Was na forbet? Ostatnio dostalem 10zl bonusu na święta. Wygrałem na jednorazowym zakladzie 33zl. Dalej jest napisane że to saldo bonusowe. Chce postawić kupon z salda bonusowego (lub zwyklego, bez znaczenia) i wyskakuje blad. Brak srodkow. O co kaman?
0
Z tego co kojarze to co roku finał tego pucharu jest rozgrywany w takim okresie ;)
1
W tym roku było losowanie.
0
Jest juz 3 sezon? W calosci? Na czym można obejrzeć?
6
Nie wiem czy w mniejszości jestem. Sporo osób pracuje jeszcze w soboty. Sobota to z założenia dzień roboczy, ludzie mają sporo obowiązków. Ja akurat soboty i niedziele mam wolne zawsze w związku z czym sobote często wykorzystuje na różne wypady weekendowe i imprezy okolicznościowe (obstawiam, że jedyny nie jestem). Niedziela to z kolei dzień wolny dla prawie wszystkich Polaków rodaków :) większość spędza czas w domu lub wraca z wyjazdów i wieczorem odpoczywa w domu przed TV, bo nazajutrz idzie do pracy. Stąd wolę mecze w niedziele ;)
0
Sobota :/ no trudno, nie może być ciągle tak dobrze jak teraz, że każdy mecz w niedzielę ;p
2
Jestem innego zdania. Mourinho nie nadaje się już na trenowanie takich drużyn. Wszyscy zawodnicy odżyli. Pogba i tak był wyróżniającym się ogniwem nawet za czasów antyfootballu prezentowanego przez Mou.
0
Wbrew narzekaniom to Coutinho właśnie potrzebuje takieho meczu jak ten. Musi złapać pewność siebie i formę. Kiedy się przełamać jak nie teraz grając u boku Messiego i Suareza na Camp Nou z Eibarem? Dembele jest w formie. Jeden mecz jak odpocznie nic mu się nie stanie.
2
Szkoda, że Pogba swojego czasu wybral United. Szkoda było wyłożyć 100 :/ gdyby już wtedy u nas był Abidal to pewnie by do nas trafił.
0
ma ktoś jakiegoś działającego streama do totki vs united?
1
Obrońcy rezerwowych. Nikt tu nie "ciśnie" po wszystkich;) nie popadajcie ze skrajności w skrajność. Trzeba być obiektywnym. O ile Alena i Chumi sobie radzą o tyle Miranda jest beznadziejny. Gorszego pilkarza w naszym trykocie nie widziałem odkąd oglądam Barce. Oby udało się dowieźć w miarę korzystny wynik. Mam nadzieję że druga połowa będzie lepsza i coś strzelimy.
0
To samo było w jego ostatnim występie. Sorry, ale nie mogę na gościa patrzeć. Wszystko zawala co może. Powiem to samo. Oglądam Barce już kilkanaście lat. Takiego słabego gracza w naszej drużynie jeszcze nie było.
1
Jak lubisz fajne ciuszki to może idź w drugą stronę i zrzuć kilka kg?;)
1
Najlepsze filmy na netlixie? Poleci coś ktoś ?
10
5 groszy.
Ktoś tu się ślepnąc od świateł naoglądał :>
7
Pogba jest świetny. Zawsze był. Nawet za Mourinho ciągnął jako tako ten zespół. Szkoda, że pare lat temu do nas nie trafił, zawsze go chciałem i był di wyciągnięcia. Cały zespół odżył. Mourinho to katastrofa, kiedys jego autobus dzialal ale nie teraz
3
Nie rozumiem o co się rozchodzi. Masz ochotę i kontakt to o co jest pytanie? Pisz.
0
Nie mam nic przeciwko. Mogę cały rok robić fajne panny :D
Jeszcze od kilku dni przerwy nigdy mi siła nie spadła, więc luzik :)
7
My poćwiczyny w inne dni. Święta nie są od tego :)
30
Poniżej wrzucał ktoś zdjęcie z Szanghaju 195 gigapikseli.
Polecam zobaczyć to:
http://www.bigpixel.cn/t/5834170785f26b37002af46a
Nie dziękujcie :D
10
Poważnie oba mecze o 21?? Czyli równorzędnie z nami największy hit LFC vs Bayern? Po co było wprowadzanie podziału godzin 19 i 21??
0
Hej, macie jakies porownanie hiszpanskich klubow do angielskich w europejskich pucharach? W robocie kumpel strasznie się kłoci oczywiście jaka to angielska nie jest mocna, a Barca nie ma rywali u siebie w lidze :p
0
Ja to samo. Psg lfc w tv, a na lapku stream Barcy ;)
0
Nie żeby coś, ale może po prostu przedzwoń do urzędu? Nie zjedzą Cię, a wszystko wytłumaczą. Czynników co do dostania dofinansowania jest dużo, a każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie.