Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że około 1500 można liczyć
0
I to jest to. 2 kilerow z przodu wystarczy, zawsze są jeszcze stale fragmenty gry. Solidna obrona to podstawa.
6
Dokładnie, bezsensu system, w których karane są przeważnie słabsze zespoły. Zespoły, które walczą do ostatniego meczu fazy grupowej o wyjście i siłą rzeczy muszą w takich meczach pojawić się żółte kartki. Z drugiej strony faworyt, który zagwarantował sobie wyjście wcześniej i w poprzednim meczu wystawił rezerwowy skład tym samym unikając żółtych kartek. Bezsens. Częściej w meczach dawać żółte i czerwone kartki to ureguluje mecz, a nie samo zawieszenie na kolejne spotkanie.
2
Mam nadzieję, że na osłodę dzisiaj Urugwaj odeśle do domu Portugalię.
1
Messi z tą bandą patalachow nigdy nic nie wygra :D pierwsze uposledzone przyjęcie piłki w środku pola. Piłka odbija się od sęka pada łupem Mbappe który przebiega całe boisko ma tylko jeden korytarz wolny widać to jak na dłoni, nikt z nim nic nie robi, a koniec końców Rojo odcina prąd i fauluje w polu karnym :D nie czaję, kadra uposledzona.
1
Drugi dla mnie też super. Nie można się nastawiac, że będzie podobny do 1, bo jest całkiem inny. Nie ma typowego śledztwa, a bardziej polityka się miesza. Na pewno cięższy w odbiorze przez co większość ludzi uważa, że gorszy, ale na prawdę warto. Ma swój klimat, muzyka genialna.
9
I te biedne dzieciaki musiały oglądać ta szopke jaką postawiła naszą reprezentacja:/ wstyd
0
Przestałem slodzic parę lat temu. Może miesiąc trwało przestawienie się. Jestem zadowolony bez cukru nie dość że zdrowiej to nawet bardziej smakuje, czuć prawdziwy aromat herbaty. Kawę rzadko pijam czasami pije słodka w zależności od gatunku.
0
To prawda plus na Higuaina zawsze można zagrać długa piłkę i liczyć na to że wygra pojedynek w powietrzu plus jest silny dobrze się zestawia i odgrywa na klepke. Aguero za to wykończenie ma świetne i potrafi strzelić z niczego. Przykład bramka z Islandia.
1
Bednarek jeden z lepszych na mundialu z naszego zespołu. Równie wysoki poziom trzymał w ostatnich meczach towarzyskich. Tymczasem z Senegalem gra Cionek, który strzela nam samobója. Z przodu ładnie dzisiaj pokazał się Kurzawa. Każdy wiedział, że miał za sobą super sezon i mnóstwo asyst. Tymczasem z Senegalem gra bezproduktywy Milik, który pół sezonu był kontuzjowany, od podstaw rozegrał chyba tylko jeden mecz w sezonie, a w meczach towarzyskich przed munidalem grał piach. Można tak wymieniać dalej jeszcze kilka podobnych przypadków. Największy żal mam do Nawalki właśnie za te decyzje personalne. Mecz z Senegalem był na wyciągnięcie ręki wystarczyło wystawić poprawny skład. Skład, który widział przed munidalem oczami wyobraźni każdy z nas. Każdy poza Nawałką. Można gdybać, można mówić, że graliśmy słabo to fakt, ale nasi zawodnicy nawet na mundialu nie mogli się zgrać, bo skład był tasowany i różny w każdy innym meczu od miesięcy. Nawałka zrujnował nam marzenia już nawet nie tyle o wyjściu z grupy co do jakichkolwiek emocji związanych z tym turniejem.
1
Yhy tym bardziej że Max mogą że sobą w ćwierćfinale zagrac
0
Powoli klaruje się już drabinka. Macie jakiś swoich faworytów? Wg mnie co najmniej półfinał dla Belgii i Chorwacji
1
Zostało de facto kilkanaście minut, bo później zacznie się gra na czas i przywracanie się, a zmian nie widać. O co kaman?
0
Jest var, a ciągle taka nieslrawiedliwoac. Ciężko być szczęśliwym kibicem w tym roku. Kompromitacja i pech z Romą w końcówce gdzie mogliśmy walczyć o triplete. Teraz mundial Polska najgorsza drużyna wielki żal, Argentyna drugi mecz okradzana z Varem i z drugiej strony tak dla wyrównania szali farta Real i Portugalia. Grać kupę cały sezon wygrać LM, a Porrugalia i CR oszczedzeni i przpechani dalej. Nosz kur.. zszarpane nerwy cały rok.
0
To co mówiłem Masche sabotuje od początku.
2
Nie ma co wymagać kilku bramek w 1 połowie:D mało która drużyna stwarza sobie tyle okazji. Mogło być spokojnie 2 z przodu po sytuacji Di Marii/Higuaina/wolnym Messiego. Powiedziałbym nawet, że super gra gdyby nie wtopy Mascherano to Argentyna wygląda na prawdę solidnie. W końcu jak drużyna.
3
Niestety, w poprzednich meczach było podobnie. Plus długie zagrania mu już nie wychodzą. Wydaje mi się, że nie powinien grać w podstawie. Lepszy przeciwnik wykorzystałby błędy.
0
Jak przegramy to możemy pakować walizki. Musimy wygrać to co mam zostało, wtedy najlepszy jest remis w tym meczu.
1
Widziałem tego gola w momencie faulu. Świeży zawodnik wszedł 15min wcześniej ma pełno sił mógł spokojnie odprowadzić Niemca to go wycina w takiej strefie no to jest dramat!
0
Wydaje mi się, że Brazylia nie wygra MS. Prędzej będzie to Portugalia pod warunkiem że nie odpadnie z Iranem :D
0
Z drużynami grajacymi słabo też trzeba umieć wygrać. Patrz Senegal.
4
A wytłumacz mi dlaczego odwrotnie jest w klubach? Messiego kibice Barcelony traktują jak Boga, a Ronaldo w Madrycie często był wygwizdywany i sprzedawany. Hmm?
9
Lewy? Oo wymagają od niego niewiadomo czego coś jak argentynscy Janusze od Messiego. Lewy był jednym z lepszych na boisku wczoraj. W pojedynkę był w stanie stworzyć jakieś zagrożenie i wymienić dwa celne podania do partnera mając 3 dzików na plecach.
2
Wkur***ny jestem na maxa i to nie i wynik. O nasza grę. Jeden celny strzał do 80min i to z wolnego. Nic z przodu, a do tego dwa swojaki no żenada. Żadna inna reprezentacja takiego czegoś nie odwalila. Zresztą spodziewałem się że tak to może wyglądać jak tylko zobaczyłem skład. Brawo Nawalka. W meczach towarzyskich Bednarek najlepszy obrońca, wyżej ładnie grał Goralski i z przodu super Kownacki przy czym Milik grał piach i wychodzi od 1 minuty razem z Cionkiem no szlag mnie chciał trafić.
1
Miód dla moich uszu gdy słyszę takie rzeczy o Dembusiu:))
1
Wszystkich meczów nie kojarzę, ale wydaje mi się, że to Messi miał największy wpływ. Pamiętam jak to jego bramki i asysty w ostatnich minutach dawały 3pkt w fazach grupowych. Zresztą kogo by innego jak ta reprezentacja zawsze gra tylko przez Messiego i w momencie gdy jemu nie wyjdzie mecz to jest klapa i na niego wszystko spada.
15
W dalszym ciągu nie mogę uwierzyć jak Higuain mógł tak marnować te setki we wszystkich finałach. Pomyśleć, że Messi już mógł mieć spokój po ostatnim mundialu. World Cup na koncie i uwielbiany w reprezentacji na zawsze.
0
Sam sobie szefem jest pewnie :D
0
Hej jestem na siłowni są telewizory, ale nie chcą puścić tvp, bo podobno dostali pismo od prawnika że FIFA zastrzegla jakieś prawa i nie mogą transmitowac tu meczów, o co kaman, to prawda?
0
Zagrał dobry mecz ostatnio to taka plotka się dobrze teraz sprzedaje:)