2

Byłem. Nie żałuję, ale mocno średni, a opinie miał wysokie. Nie wiem nad czym te zachwyty. Muzyka fajna w filmie.

0

Czemu Tak? My wyceńmy Digne na 40mln, więc Digne + 30mln za Thiago.

1

O Hazardzie czy Dybali myślę że możemy zapomnieć. Również jestem zdania, że potrzebujemy alternatywy z przodu jeśli chcemy walczyć na 3 frontach. W każdym sezonie widać, obniżkę formy poszczeglodnych zawodnikow w kluczowym momencie ktorzy sa po prostu eksploatowani caly czas. Czy Fekir to dobra opcja? Nie wiem, raczej wątpię.

0

Niby tak ja się tam na urazach nie znam, podobno badania wykazały, że jest bardzo duże ryzyko odnowienia i pogłębienia urazu. Przy mocno napiętym grafiku i twardej grze w lidze angielskiej nie ma co się dziwić The Reds.

1

Nie chodziło Liverpoolowi o zbicie ceny, bo i tak wykladali fortunę za niego. On był już jedna noga w The Reds. W ostatniej chwili przeszedł badania, które wykazały, że kontuzje kolana najprawdopodobniej wkrótce się odnowi i pogłębi co może zakończyć lub na długo przerwać karierę Fekira. Oczywiście to nic pewnego, ale szkoda ryzykować za taka kasę.

0

A tak szczerze. Nie mam nic do decyzji Griezmana poleciał na kasę ok jego wybór, ale trochę szkoda takiego piłkarza przydałby się nam na pewno. Pytanie co dalej. Musimy wzmocnić w tym okienku środek pola (liczę na Thiago), ale z przodu ktoś wszechstronny pokroju Griezmana na wysokim poziomie również jest potrzebny. Suarez drugą część sezonu był bez formy i kopał się po czole. Jeśli nie będziemy mieli dla niego zastępcy, a zarazem kogoś do rotacji z przodu to znowu obsramy zbroje w przyszłym sezonie. Taka jest Prawda, niestety mamy zbyt wąską ławkę.

2

Obecność 2. Nie dziękuj ;>

A tak na poważnie to hmm może Autopsja Jane Doe? Chociaż to trochę w innym klimacie.

0

Nic oficjalnego, media to oglosily

3

A co powiedział Verrati na konferencji? Już po?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdybyśmy nie mieli wypisane na czole frajerzy to normalnie by poszedł za jakieś 40mln

0

Macie linka do bramki Neymara?

1

Podejrzani (1998)

0

Idź pomarudzić jeszcze zamiast się cieszyć pogoda :)

0

Pewnie, ale drażnią mnie takie marudy i delikatne księżniczki, którym wielce ciepło jak jest kilka stopni więcej. Zamiast się cieszyć z super pogody to jeden płacz

0

Ojej, problemy świata bo słońce wyszło no nie mogę

0

Kurde wiem o co Ci chodzi niedawno go oglądałem ale nie zapamiętałem tytułu ^^

0

Podrzucić ktoś jakaś fajna tapetę na kompa? Coś z Iniesta, ostatniego meczu lub fety coś na czasie ;)

0

Dubrownik i Split to must see wiadomo :) Czarnogóra ogólnie bajka mam zaznaczonych mnóstwo ładnych miejsc do zwiedzenia. O Macedonia i Ohrydzkie też zobaczymy. Miałem ba myśli coś nietypowego i jakaś alternatywe na spędzanie wolnego czasu jak można urozmaicić i wzbogacić taki wypad, bo te wszystkie miejsca z ładnym i widokami są wszędzie w necie łatwo dostępne do znalezienia :)

0

Hej, pytanie dla osób które podróżowały po Bałkanach? Wybieram się w tym roku ze znajomymi na objazdowke 2tyg. Jest ktoś w stanie coś polecić nietypowego? W Internecie pełno miejsc wartych zwiedzenia z fajnymi widokami, a coś poza tym? Jak spędzać wolny czas? Jakaś rozrywka, zabawa, przygoda przeżycia? Wyczytałem o raftingu na Tarze podobno jeden z lepszych w Europie więc może się skuszę. Coś jeszcze? Byłbym wdzięczny za różne sugestie :)

0

Aj Iniesta mógł już strzelać to chciał jeszcze przełożyć jednego :p

0

Iniesta swoją grą nie ułatwia nam jego pożegnania:(

0

Każdy ma prawo do własnej opinii :) oba trofea są ważne, ja tylko zwracam uwagę na to, które łatwiej jest zdobyć i w którym potrzeba więcej skuteczności, a w którym więcej zależy od szczęścia ;) I tak jak kolega niżej napisał jak już odnosisz się wstecz nawiązując do wydanych sum, sprawdź ile kilka lat wcześniej wydał real i który klub zdobył więcej trofeow łącznie, a nie porownujesz tylko mocno naciągane LM :)

1

Porównajmy bezpośrednie pojedynki oraz mistrzostwo Kraju w ciągu tych ostatnich 5 sezonów. Wszyscy tu dobrze wiemy, że rozgrywki LM dla klubów takich jak Barca lub Real zaczynają się na poważnie przeważnie od ćwierćfinałów, a o przejściu dalej decyduje szczęście, dyspozycja dnia, pomoc arbitra i wiele innych losowych czynników, bo jak widzimy w dwumeczu wystarczy jeden jakikolwiek błąd który decyduje o końcowym triumfie. Na zdobycie ligi natomiast składa się bilans 38 meczów, a nie fart w 2 spotkaniach. Nikomu nie trzeba tlumaczyc kto w ostatnich latach jest lepszy.

0

Kosmiczne pensje wzięły się z racji wielkiego pokolenia La Massi, Messi Iniesta Busquets itd, wszyscy a głównie Leo dostają od lat bardzo duże podwyżki. Nowy piłkarz widząc możliwości zarobkowe żąda zbliżonych kwot i tyle. Wyjściem było nie dawać Leo takich podwyżek, ale jak mu odmówić za jego zasługi.

2

Dembele świetny wypracował dwie setki kolegom którzy je zmarnowali poza tym sam strzelił bardzo ładna bramkę. Najlepszy z Barcelony w 1 połowie. Denis na swoim poziomie którego już chyba nie przeskoczy.. dużo strat i spora niedokladnosc w kluczowych momentach.

8

Suarez ma świetne wykończenie i jest w stanie z każdej pozycji bramkę strzelić. Różnica jest taka że dużo lepiej sprawowal się z Neymarem i Messim na skrzydłach bo Ci dryblowali i dogrywali, a on wszystko zamykał jak typowa 9 i killer bo w tym jest dobry. Przyszła zmiana formacji i przez to Luis sporo stracił.

24

Dembele jest niesamowity co za przyspieszenie co za dogranie. Czy to prawa noga czy lewa pach pach i wypracowana setka. Coś pięknego!

0

Gratulacje za wytrwałość w skończeniu i napisanie pracy. Obrona to już formalność:)

0

Iniesta nie odchodź:((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?