Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mam nadzieje, ze Cou nie bedzie gral na prawej stronie z racji ze graja razem z Iniesta.. zobaczymy ciekaw jestem jak bedzie to wygladac jak nie beda na sile szukac Messiego :)
4
He he he ...
0
Zgadza sie, chociaz po PSG mozna sie wszystkiego spodziewac, rok temu po gladkim 4:0 zapomnieli jak sie gra :D
0
Dorzucilbym dwa swietne tytuly Oszukana i Blow.
0
Jak on tego nie trafil?!?!
1
Juve to też jeden z faworytów chociaż jakoś mi nie pasuje styl Pepa do takiego klubu, dużo bardziej PSG - nie mówię, że bym go tam chciał, bo nie przepadam za PSG, ale chyba jest to prawdopodbne może za rok skoro jeszcze sezon posiedzi w City.
0
Marnuje to tak jakby powiedzieć nic :D mial pilke wylozona na tacy tylko dostawic noge 1m od pustej bramki na ktora zreszta nabiegal. Obronca mialby ciezko to wybic, a jemu sie udalo :D
0
Tak swoją drogą to już trzeci sezon Pepa w City zgadza się? Zastanawiam się co z jego zasadą trzech sezonów z jednym klubem. W Hiszpanii był, później Niemcy teraz Anglia. Kolejny kierunek? Pieniądze plus nowa liga, nasuwa się P$G, co sądzicie?
0
Zawod youtuber :D
2
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Gra Very to majstersztyk. Serial inny niz wszystkie, bo mocno psychologiczny pewnie dlatego nie wiesz co myslec, ale swietnie nawiazujacy do wielkiego dziela kina czyli filmu Psychoza. Zreszta taki byl zamysl tego serialu. Jak masz jakies pytania wal smialo.
0
Jak dla mnie moglby jeszcze trwac :) dlugo wyczekiwane 90min zdecydowanie za szybko minelo.
0
Slyszalem, ze LaLiga na kolejne 3 sezony w eleven
0
Taktyczny komentarz.
0
Hej, korzysta lub korzystał ktoś z Was z aplikacji randkowych typu Tinder albo ma jakieś doświadczenia lub historie? Jak ktoś nie chce otwarcie pisać to zapraszam na priv^^
0
Hahahahha nie moge skad wiedziales? :D
Jak ktos byl to fajnie jakby sie wypowiedzial musimy podjac decyzje gdzie sie wybrac^^
0
Prowadze ze znajomymi dyskusje. Ktore wakacyjne miejsce jest lepsze w Bulgari jesli chodzi o imprezowanie? Zlote Piaski czy Sloneczny Brzeg?
0
Zdziwila mnie szybka zolta kartka dla Luisa, ale juz many kolejna tym razem przeciwnika. Bardzo dobrze tu akurat sedzia imponuje przynajmniej nie bedzie bezkarnej rzezni jak ostatnio, bo juz widac ze pilkarze espanyolu ostro graja.
0
Jak to jakie? Takie ze najprawdopodobniej odpadamy, bo zagralismy piach i nie bylo prognostyka na poprawe, ale kazdy z nas mial po cichu nadzieje do konca.
3
Nie co sie da, ale od czasu do czasu moglby :D
Przyjemnie sie oglada klaskajacego lysego, ktory od poczatku nie ma pomyslu na zespol tylko taktyka wrzutka.
0
Zidane i blad.. nic mu nie umniejszajac bo pilkarzem byl swietnym i pojecie trenerskie tez jakies tam musi miec, ale nie jest ono wielkie i taktyk czy trener z niego zaden wybitny nie jest i nigdy nie byl. Real moze sie szczycic ostatnimi pucharami LM i jedna liga w której de facto sedziowie okradli nas z dobrych kilkunastu punktow - mniejsza juz o to puchar to puchar. Niemniej jednak wszyscy wiemyw jak te ostatnie dwa lata za Zizu wygladaly. Osobiscie takiego farta w co drugim meczu w zyciu na oczy nie widzialem, masa goli w 93 Ramos lub Morata wchodzacy na ostatnie kilka minut i ratujacy ten zespol. Ten nieziemski fart sie w koncu skonczyl.
PS. Nadal mam beke z tych porownan o wyzszosci Realu Zidana nad Barcelona Guardioli :D :D :D
0
Szkoda, ze bezrobocie chyba najwieksze w europie xd
0
Czy gwiazdki oznaczaja Motm? Jesli tak to rzeczywiscie jest ich 19, ale na 28 mozliwych spotkan z czego 3 zagral tylko czesciowo.
0
Tak jak juz wspomnialem, jak dla mnie Rakitic wczoraj na rowni z Messim i Suarezem MOTM. Masz moze jego statystyki z gry obronnej? Ilosc odbiorow, przecietych podan?
0
Ja gralem kazde fut champions od poczatku fify do grudnia. Zawsze minimum gold 2. Nigdy nie trafilem karty wartej wiecej niz 10k coinsow i zakonczylem po tym czasie przygode z fifa. Ta gra to jakis zart, nie dosc ile nerwow sie przy tym traci to z tylu paczek samych rzadkich pilkarzy g*wno sie dostaje.
PS. Kumpel u siebie nie gra fut champions otwiera czasami jakies paczki darmowe albo cos za sbc trafil juz w tej fifie ikone guilita i ostatnio toty ronaldo takze gg fifa.
0
Kurde rzeczywiscie niezla cena. Na wyjazdowe tez mozna sie zalapac? Domowa z tego sezonu juz mam przywieziona prosto z Camp Nou specjalne wydanie na SPH z nadrukiem Messi, meczyk co prawda 3:1 w plecy ale widowsisko swietne i od tego dnia wszystko sie zaczelo :>
4
Ja za caloksztalt dalem rowna ocene Messiemu Suarezowi i wlasnie Rakiticowi. Chorwat fenomenalny dzisiaj, otworzyl wynik spotkania - kluczowy moment, dolozyl piekna asyste to do tego to co wyprawial w obronie to poezja. Sciana nie do przejscia odbieral wszystko i ustawial sie tak, ze przecinal wszystkie podania przeciwnika. Majstersztyk, takiego Rakitica chce ogladac.
0
Jakis dobry link do meczy ma ktos?
1
1,70, mysle wlasnie czyczy zamrazc juz kase.
0
Nudny mecz, nic wielkiego Coruna nie gra, a Real po swojemu przebitki i wrzutki. Minely 22min, a Real ani jednej dogodnej sytuacji brankowej sobie nie stworzyl.
0
Ogladalem, mega polecam ten serial. Gra aktorska Very to majatersztyk. Jak Cie wciagnal to sie ciesze, w miare z uplywem odcinkow bedziesz co raz to bardziej napawac sie gra tej aktorki, bo to co ona robi przechodzi pojecie, a caloksztal serialu da Ci dopiero pelny obraz jej postaci. Jesli chodzi o jej serialoweo syna to z poczatku mnie irytowal, ale tez koniec koncow gra bardzo dobrze. Kawal aktora.