1

I wlasnie dlatego, ze wiekszosc tak jak i Ty sa przeciwko komus, a nie za kims w tym kraju nigdy, nie bedzie dobrze.

0

Hmm niebanalne. 'wrog' ogladales? Z 2013r specyficzny.

20

Oficjalnie: Real Madryt wycofuje sie z rozgrywek LaLiga.

11

Spodziewalem sie, powiecie trzeba bylo stawiac? A no postawilem na Nigerue po kursie 9 razem z tym weszlo 7 innych meczow szkoda, ze Wlochy zawalily kupon za 'piataka' 2500 przeszlo obok nosa. :/ urok jednego meczu, tym razem padlo na Wlochy. Szwedzi moga mi podziekowac.

0

5 kafli preszlo mi obok nosa, zabraklo jednej bramki w meczu wlochy szwecja. 7 innych duzo ciezszych meczow weszlo laczny kurs ponad 100. Ale mnie wlosi zdenerwowali, niech gina.

0

Nigeria z Argentyna wygra, ewentualnie remis.

0

Co to za sklad bez Bakayoko?:D

1

Wez pod uwage, ze Bakayoko mozesz zmienic pozycje na SPO i ustawic go pod mbappe, a De Bruyne dac na SPD. Na poczatku meczu pauza i tylko zamieniasz pozycjami Bakayoki i KDB. Nawet Bakaoyko mozesz na napastnika zamienic, zeby byl obok a Gabriela Jesusa na pomocnika tylko na papierze a w meczu zmiana troche zabawy i kombinavji za kazdym razem, ale wszystko sie laczy :)

0

Da sie zrobic full zgrania tylko trzeba pokombinowac jak sklad ustawic :)

0

Niby racja, ala wiesz coco? Kosztowal mnie on 300k, legenda ktora pasuje do kazdego skladu, gralem nia w drafcie wiec mialem sprawdzona, noga 5/5, mega szybki i zwinny. Doszedlem do wniosku, ze za taka kase na ta pozycje to sie mega oplaca tym bardziej na tym etapie fify, bo lepszego LW nie kupie i pod koniec 18. Jak sie okazalo bylo warto laduje bramka za bramka obojetnie z jakiej nogi i pozycji, a nawet glowkuje dobrze jak na to ze taki niski, ogolbie polecam :)

1

A moze udaloby Ci sie jakos wkomponowac mbappe do tego skladu, w bpl sporo francuzow ktorymi pewnie grasz (bakayoko, martial) mysle ze spokojnie daloby rade. Pogba w fife bestia, na cdm sie nadaje, dobre wsrunki fizyczne mega dlugie podania i strzaly.

0

O ile mbappe mi sie super gralo tak jesusa nie czuje jakos.. nie wiem o co chodzi widze ze przeciwnicy nim swietnie graja I mam problem wielki z nim gdy jest przeciwko a u mnie jakos lipa. Co lepsze trafilem jego niewymienna wersje 84 no i nim gram bo darmowy, ale jakos wielkiego szalu jak nie robil wczesniej gdy go testowalem tak i teraz gdy jestem na niego skazany nie robi :/

0

Do Twojej propozycji przemyslalbym na miejscu kolegi zrobienie sbc Overmarsa na LW sam go zrobilem i nie powiem wymiata :)

0

Napisal, ze bedzie go to kosztowac 500k, a nienie 2mln. Po drugie Costa zawsze w kazdym skladzie bedzie mial miejsce dzieki zgraniu. Chociaz i tak jestem podobnego zdania i bralbym opcje A, zawsze lepiei miec coinsy.

1

Jakby nie bylo to najlepszy zawodnik w historii i jednoczesnie nasz pilkarz gra w Argentynie nie mam nic przeciwko takim artykulom, bo wszystko co sportowo zwiazane z Messim powinno nas interesowac.

3

Ma ktos z Was konto na forbet? Nie moge sie zalogowac, ani zresetowac hasla wyskakuje jakis blad.

1

Tez postawilem sobie taki cel z tym, ze zabralem sie od drugiej strony, mam juz Ronniego teraz zbieram na Puyola :D ps grales juz nim? Jak sie sprawia?

0

Hehe ja tez chociaz roznie moze byc z forma zespolow po przerwie reprezentacyjnej. Masz jakis dobry typ lub przeczucie?:p ja podszedlem asekuracyjnie do tej kolejki.

2

Urugwaj Ci zepsuje :p

1

Kolego masz juz kase na ikone a chcesz ja trafic w pack openingu? Powodzenia, ale mocno sie rozczarujesz :D ja otwieralem kiedys paczki za 7kk coinsow i trafilem raz Messiego co sie oczywiscie nie zwrocilo ale i tak mialem farta. Na paczkach tylko stracisz, ale rob jak uwazasz.

0

Wiekszosc czesci jest super, natomiast kazda kolejna czesc idzie w fabule plus efekty kosztem klimatu (samochody, wyscigi, piekne kobiety) co nie znaczy, ze idzie to w zla strone tylko inna jest po prostu inaczej. Dla mnie mega klimat mial Tokyo Drift chociaz czesc jak z poczatku sie wydawalo wyrwana z kontekstu :)

2

Ceny zwyklych kart szybko traca nana wartosci. Inwestujac w ikone lepiej na tym wyjdzie. Po drugie moze po prostu chce miec ikone? Ja chcialem Ronaldinho i kupilem go, a zamiast niego moglbym miec CR ktory w fifie jest duzo lepszy plus kilku dobrych grajkow, ale chcialem Ronniego i tyle.

0

300 z groszem, jeszcze drugi kupon podobny zostal tylko Real to mysle ze spokojnie

0

A jak uwazasz warto bylo w ogole chodzic do szkoly? Do liceum/technikum? Przeciez w ogole po podstawowce praktycznie mogles zaczac pracowac

0

Jak ten Villareal strzeli cos.? Ostatni mecz na kuponie...:p

0

Las Palmas gra tragicznie w tym sezonie, podobnie Atletico. Dzisiaj Real pewnie wygra, moge sie zalozyc.

0

Zostaw Bailiego. Widzialem opinie od najlepszych graczy, ze jest lepszy nawet od ikony ferdinanda itp,. Osobiscie uzywalem prawie od poczatku fify, ostatnio sprzedalem i od razu czuje roznice na spory minus, a jak nim gralem to wydawalo sie ze nic specjalnego :D

0

Standardzik, mi w tym tygodniu wszedl tylko jeden maly kupon, a pozostale 3 gdzie byla fajna kasa typowo po 1 mecz na kazdy kupon :d jakiej kombinacji bym nie uzyl to zawsze I tak jeden nie siadzie.

1

Poza tym polowa to nie tylko handel a paczki z sbc i fut champions. Na sbc da sie najwiecej zarobic jak sie przewidzi wyzwanie i skupi odpowiednio wczesniej odpowiednich pilkarzy. Z paczek polecial mi modric i mbappe, a dzisiaj alexis tak wiec no :D

0

Ja dobrze ze odpuscilem lokomotiv. Pierwsza tura siedzi teraz jeszcze 3 mecze :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?