Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I wlasnie dlatego, ze wiekszosc tak jak i Ty sa przeciwko komus, a nie za kims w tym kraju nigdy, nie bedzie dobrze.
0
Hmm niebanalne. 'wrog' ogladales? Z 2013r specyficzny.
20
Oficjalnie: Real Madryt wycofuje sie z rozgrywek LaLiga.
11
Spodziewalem sie, powiecie trzeba bylo stawiac? A no postawilem na Nigerue po kursie 9 razem z tym weszlo 7 innych meczow szkoda, ze Wlochy zawalily kupon za 'piataka' 2500 przeszlo obok nosa. :/ urok jednego meczu, tym razem padlo na Wlochy. Szwedzi moga mi podziekowac.
0
5 kafli preszlo mi obok nosa, zabraklo jednej bramki w meczu wlochy szwecja. 7 innych duzo ciezszych meczow weszlo laczny kurs ponad 100. Ale mnie wlosi zdenerwowali, niech gina.
0
Nigeria z Argentyna wygra, ewentualnie remis.
0
Co to za sklad bez Bakayoko?:D
1
Wez pod uwage, ze Bakayoko mozesz zmienic pozycje na SPO i ustawic go pod mbappe, a De Bruyne dac na SPD. Na poczatku meczu pauza i tylko zamieniasz pozycjami Bakayoki i KDB. Nawet Bakaoyko mozesz na napastnika zamienic, zeby byl obok a Gabriela Jesusa na pomocnika tylko na papierze a w meczu zmiana troche zabawy i kombinavji za kazdym razem, ale wszystko sie laczy :)
0
Da sie zrobic full zgrania tylko trzeba pokombinowac jak sklad ustawic :)
0
Niby racja, ala wiesz coco? Kosztowal mnie on 300k, legenda ktora pasuje do kazdego skladu, gralem nia w drafcie wiec mialem sprawdzona, noga 5/5, mega szybki i zwinny. Doszedlem do wniosku, ze za taka kase na ta pozycje to sie mega oplaca tym bardziej na tym etapie fify, bo lepszego LW nie kupie i pod koniec 18. Jak sie okazalo bylo warto laduje bramka za bramka obojetnie z jakiej nogi i pozycji, a nawet glowkuje dobrze jak na to ze taki niski, ogolbie polecam :)
1
A moze udaloby Ci sie jakos wkomponowac mbappe do tego skladu, w bpl sporo francuzow ktorymi pewnie grasz (bakayoko, martial) mysle ze spokojnie daloby rade. Pogba w fife bestia, na cdm sie nadaje, dobre wsrunki fizyczne mega dlugie podania i strzaly.
0
O ile mbappe mi sie super gralo tak jesusa nie czuje jakos.. nie wiem o co chodzi widze ze przeciwnicy nim swietnie graja I mam problem wielki z nim gdy jest przeciwko a u mnie jakos lipa. Co lepsze trafilem jego niewymienna wersje 84 no i nim gram bo darmowy, ale jakos wielkiego szalu jak nie robil wczesniej gdy go testowalem tak i teraz gdy jestem na niego skazany nie robi :/
0
Do Twojej propozycji przemyslalbym na miejscu kolegi zrobienie sbc Overmarsa na LW sam go zrobilem i nie powiem wymiata :)
0
Napisal, ze bedzie go to kosztowac 500k, a nienie 2mln. Po drugie Costa zawsze w kazdym skladzie bedzie mial miejsce dzieki zgraniu. Chociaz i tak jestem podobnego zdania i bralbym opcje A, zawsze lepiei miec coinsy.
1
Jakby nie bylo to najlepszy zawodnik w historii i jednoczesnie nasz pilkarz gra w Argentynie nie mam nic przeciwko takim artykulom, bo wszystko co sportowo zwiazane z Messim powinno nas interesowac.
3
Ma ktos z Was konto na forbet? Nie moge sie zalogowac, ani zresetowac hasla wyskakuje jakis blad.
1
Tez postawilem sobie taki cel z tym, ze zabralem sie od drugiej strony, mam juz Ronniego teraz zbieram na Puyola :D ps grales juz nim? Jak sie sprawia?
0
Hehe ja tez chociaz roznie moze byc z forma zespolow po przerwie reprezentacyjnej. Masz jakis dobry typ lub przeczucie?:p ja podszedlem asekuracyjnie do tej kolejki.
2
Urugwaj Ci zepsuje :p
1
Kolego masz juz kase na ikone a chcesz ja trafic w pack openingu? Powodzenia, ale mocno sie rozczarujesz :D ja otwieralem kiedys paczki za 7kk coinsow i trafilem raz Messiego co sie oczywiscie nie zwrocilo ale i tak mialem farta. Na paczkach tylko stracisz, ale rob jak uwazasz.
0
Wiekszosc czesci jest super, natomiast kazda kolejna czesc idzie w fabule plus efekty kosztem klimatu (samochody, wyscigi, piekne kobiety) co nie znaczy, ze idzie to w zla strone tylko inna jest po prostu inaczej. Dla mnie mega klimat mial Tokyo Drift chociaz czesc jak z poczatku sie wydawalo wyrwana z kontekstu :)
2
Ceny zwyklych kart szybko traca nana wartosci. Inwestujac w ikone lepiej na tym wyjdzie. Po drugie moze po prostu chce miec ikone? Ja chcialem Ronaldinho i kupilem go, a zamiast niego moglbym miec CR ktory w fifie jest duzo lepszy plus kilku dobrych grajkow, ale chcialem Ronniego i tyle.
0
300 z groszem, jeszcze drugi kupon podobny zostal tylko Real to mysle ze spokojnie
0
A jak uwazasz warto bylo w ogole chodzic do szkoly? Do liceum/technikum? Przeciez w ogole po podstawowce praktycznie mogles zaczac pracowac
0
Jak ten Villareal strzeli cos.? Ostatni mecz na kuponie...:p
0
Las Palmas gra tragicznie w tym sezonie, podobnie Atletico. Dzisiaj Real pewnie wygra, moge sie zalozyc.
0
Zostaw Bailiego. Widzialem opinie od najlepszych graczy, ze jest lepszy nawet od ikony ferdinanda itp,. Osobiscie uzywalem prawie od poczatku fify, ostatnio sprzedalem i od razu czuje roznice na spory minus, a jak nim gralem to wydawalo sie ze nic specjalnego :D
0
Standardzik, mi w tym tygodniu wszedl tylko jeden maly kupon, a pozostale 3 gdzie byla fajna kasa typowo po 1 mecz na kazdy kupon :d jakiej kombinacji bym nie uzyl to zawsze I tak jeden nie siadzie.
1
Poza tym polowa to nie tylko handel a paczki z sbc i fut champions. Na sbc da sie najwiecej zarobic jak sie przewidzi wyzwanie i skupi odpowiednio wczesniej odpowiednich pilkarzy. Z paczek polecial mi modric i mbappe, a dzisiaj alexis tak wiec no :D
0
Ja dobrze ze odpuscilem lokomotiv. Pierwsza tura siedzi teraz jeszcze 3 mecze :p