0

Nie mow ze postawiles na Everton? :d

0

Ameryki nie odkrylem kup taniej sprzedaj drozej^^ konkretow powiedziec nie moge bo mam tylko jeden sposob na ktorym cisne caly czas :p

0

O kurde miesiac po premierze taka paka? Musiales troche czasu poswiecic, szacun :D

8

Dobra Panowie Ronaldinho wlatuje do skladu w FUT 18 nie powiem troche sie jaram, pierwszy raz w fifie jako legenda :)

0

Ja przez przypadek obstawilem jedno zdarzenie po kursie 6.25 mianowicie dokladna iloac goli: 4 w meczu Porto Lipsk w konsekwencji laczny kurs zrobil sie spory czego nie zauwazylem I do wygrania mialem dwa patole, szkoda imo, ze BVB +2,5 nie weszlo juz mogl ich nawet teb Apoel calkiem upokorzyc i tak fajna przypadkowa kasa przeszla obok nosa.

1

Wczoraj Atletico kupon na tysiaka zawalil dzisiaj Dortmund na 2k nie wytrzymam xd

0

Nie uwazacie, ze trochę dziwne jest jak ktos tak po prostu znika? Np w tym wypadku, aktywny uzytkownik jednego dnia pisze kilka postow, a pozniej ani sladu. Nawet jesli sie nie ma ochoty w danym dniu komentowac/czytac forum ulubionej druzyny to zawsze sie wraca chociazby sporadycznie hmm..

0

Jasne, lepiej na świeżo :) uwaga tu Cię jeszcze zaskoczę. Im wyższy poziom tym mniej trików się używa :D są efektowne, ale nie efektywne. Ja osobiście wbijam w fut champions golda 1, ale trików nie używam w ogóle nigdy :p

0

Za 5 lat jak się mu już skończy kontrakt może iść. Przypuszczam, że przy jego charakterze i temperamencie brazylijskim tak długo nie pogra. To raz, a z drugiej strony serio myślicie, że Neymar lubiący pieniążki będzie grzecznie czekać na wygaśnięcie kontraktu? Lada moment dla premii i większej wypłaty będzie go przedłużać :)

0

Pograsz więcej online i w końcu sam się zakwalifikujesz, bo będziesz lepszy. To, że ktoś zrobi to za Ciebie to tylko półśrodek, który niewiele da, bo będziesz dostawać regularny oklep w finałach. Weź pod uwagę, że poziom jest taki, że kto gra w finałach ten na luzie przechodzi drabinkę kwalifikacji, a szkoda czasu i nerwów żebyś męczył się później przez weekend.

0

Koncowka listopada

0

Mialem okazje widziec na zywo i CR i Messiego. CR niczym sie nie wyroznial, ba gral gorzej niz reszta jego kolegow, ale wykonczenie ma niesamowite. Ogladalem z trybun razem z kolegami ktorzy kibicuja Realowi, wszyscy stwierdzili, ze na zywo roznica jest jeszcze bardziej widoczna i z Messim nikt sie nie moze rownac, bo taka robi roznice, a sposob poruszania sie z pilka jest niepowtarzalny. Zdanie kibicow realu.

0

Nie dosc ze gra wnerwia to jeszcze te nagrody. Wczoraj otworzylem 2 duze paczki zawodnikow za golda 1. 48 rzadkich pilkarzy i najlepszy overal 83! No szal po prostu wszystko na quicksell niesamowita jest ta gra.

0

Reprezentacja, ktora zajela 3 miejsce na 4 mozliwe w grupie i wyszla (absurd) glownie za sprawa CR ? jego zmarnowanych setek, karnego? Bez niego lepiej by im na pewno wtedy poszlo, a koniec koncow w finale nawet nie zagral. Co w dalszym ciagu jest osiagnieciem druzynowym. Zreszta mniejsza co tu duzo mowic. W suchej statystyce Messi po raz kolejny zmiazdzyl Ronaldo na kazdym szczeblu, nawet w szlagierowym aspekcie Ronaldo jakim sa bramki, bo poza nimi on nie ma kompletnie nic. Liczba dryblingow i kluczowych podan osmiesza Ronaldo, zreszta gdzie tam go w ogole porownywac do Messiego, jak na samym podworku LaLiga wiecej dryblingow od CR w zeszlym roku zrobili Parejo czy nasz krol Douglas :D

0

Kolejna glupota. Z najlepszych zagrywek z youtuba to i Rasiak moglby wygrac.

5

Powiedz to Riberiemu i Neuerowi. To nie tylko osiagniecia klubowe, w wiekszej mierze liczy sie medialnosc, pozniej osiagniecia klubowe, a na samym koncu indywidualne umiejetnosci.

1

Patrzac na statystyki wnioski powinny byc takie. Pomoc Realu gra agresywniej, stosuje wiekszy pressing i gra szybkimi krotkimi podaniami. U nas widac po statystykach statyczna malo kreatywna pomoc wycofana i skupiona na defensywie.

0

Ramos glowka brama

1

Bez przesady, w meczu jest mnostwo przerw np przy rzutach wolnych czy roznych. Napisanie komentarza zajmuje kilka sekund i nawet jak zdarzylo mi sie napisac komentarz kiedys w trakcie meczu to na pewno nigdy przy tym nic nie stracilem.

11

Poczekalbym jeszcze z ocenianiem taktycznych osiagniec Valverde. Prawda jest taka, ze meczymy sie z ogorkami, z Atletico bedacym kompletnie bez formy ledwo zremisowalismy, a Juve przyjechalo do nas w polowie drugim skladem. W wiekszosci meczow nie ratuje nas taktyka tylko ter stegen w bramce kupa szczescia ktorego w poprzednich sezonach brakowalo i geniusz Messiego. Sam styl gry wola o pomste do nieba oczy sie zamykaja w trakcie ogladania.

43

Szkoda, ze Marca nie bila na alarm w zeszlym sezonie gdzie regularnie kradziono nam punkty chodzby sytuacja z Betisem gdzie pilka przeszlo metr minela linie bramkowa, a byly to jak sie okazalo punkty na wage mistrzostwa! Wczorajszy mecz i tak raczej bysmy wygrali, bo gdyby nie szybka bramka to przycisnelibysmy bardziej.

0

A co tu mowic o Messim? Jak zwykle trzyma poziom, troche osamotniony z przodu, szkoda zmarnowanej pilki od Rakitica. Kilka kluczowych podan, ktore ostatecznie partolil Suarez. Ponizej krytyki wspolnie z, Valverde. Typowo nie polibilem naszego trenerinio za jego taktyke i ustalanie skladu.

0

Moim zdaniem lepsze zawody zagralI Ci co wymienilem. Iniesta super z przodu, ale w defensywie zawalil. Malaga po jego bledzie powinna wyrownac.

1

Mascherano i Digne najlepsi dzisiaj. Reszte szkoda komentowac.

1

Nam nie siedzial Kameni, a nie Malaga. W kazdym meczu z nimi mielismy sporo 'setek', ktore jakims cudem wyciagal Kameni, a teraz nie jestesmy w stanie stworzyc jednej skladej akcji, zakonczonej celnym strzalem!

0

Jak co sie dzieje z Suarezem? Serio nie widzicie roznicy? Wczesniej gral na srodku ataku, mielismy najlepszego na swiecie lewo skrzydlowego, a na prawej stronie Messiego, oboje sciagali na siebie rywali, a Suarez wykanczal jedynie akcje. Wykonczenie ma zabojcze, a teraz co ma wykanczac?? Teraz on sam musi sie cofnac czego nigdy wczesniej nie musial robicI, rozgrywanie to kompletnie nie jego bajka, jak widac ma problemy z przyjeciem pilki i gra tylem do bramki.

1

Taka ludzka natura zazdroszcza, maja bol czterech liter to zgrywaja sie w Internetach bo tyle im zostalo :D

0

I przede wszystkim trzyma taki poziom juz od najmlodszych lat i ciagle sie rozwija, nigdzie nie przepadl i sie nie zatracil. Musowo w przyszlosci do pierwszej druzyny!

7

Taa wincyj drewna wincyj.

0

Panowie jakies typy warte uwagi na tento weekend? Pomozcie nie chodzi o kase a o zaklad z, kolegami w pracy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?