6

Wczoraj typowo jeden mecz nie wszedl Lpool, a bylby tysiaczek, dzisiaj nowy kupon i znowu jeden mecz. Hoffeheim u siebie no spoko :D

0

Pula mocno ograniczona na te fifa pointsy. Sam zamowilem, a czy je dostane to szczerze watpie.

0

Messi kapitan :) bramka de gea, w obronie semedo i dani (czyste konta) plus thiago alcantara w pomocy. Czekam jutro na gabriela jesusa, kevina, isco i mane. ;)

0

A pozniej szpaku wymawia kazde nazwisko na 10 sposobow :D

0

Jasne, ze tak. Nie mowie ze karta Messiego byla kiepska, bo swietnie sie nim gralo, drybling zwinnosc i wykonczenie super, ale tak jak mowisz fizycznosc robila duza robote w tej czesci, a tu ronaldo odstawal mocno

0

hej jakie są pasy do fantasy ucl?

0

Ja od grudnia miałem Ronaldo w składzie i bez porównania karta przesadzona Messi jednak dużo gorszy. Poza tym, że finezje Messiego zawsze ładnie wchodziły to Ronaldo sam odwalał robotę, zawsze się przepchał i zgarnął piłkę nie mówiąc o wykończeniu wystarczyło nacisnąć strzał i piłka wpadała

1

Bez Marcelo i Ronaldo to mam nadzieje, ze w nastepnej kolejce na Anoeta :) kazdy zespol sie jeszcze potknie, ale mistrza zdobedzie ten kto potknie sie mniej razy. Przewaznie mistrz zalicza okolo 8 wpadek na sezon, a Real ma juz 2 w 3 meczach jest dobrze i oby dalej gubili.

0

właśnie zastanawiałem się między Jesusem, a Messim. Messi wiadomo zawsze może odpalić i większość bramek/asyst u nas przechodzi przez niego, jeśli mamy wygrać z Juve to zapewne dołoży coś od siebie. Z drugiej strony stosunkowo prosty mecz City z Jesusem w formie, ale z drugiej strony wyjazd i też niewiadomo ile minut dostanie Jesus, równie dobrze może być zmieniony koło 60min za np. Sane, który strzelił ostatnio dwie bramki i teraz może dostać w nagrodę swoją szansę przy boku doświadczonego Aguero. Ciężki wybór hmm..

4

Benzema został oficjalnie czwartym kapitanem drużyny :D świetna wiadomość zostanie na dłużej :))

0

dalem messiego jesusa i mane moze cos z tego bedzie ;d

0

Hej Pany kogo polecacie do ucl fantasy?

2

Rozgrywka online oraz licencje w fifa i pes, to jak niebo i ziemia. Jesli pes tego nie zmieni to nigdy nie bedzie lepszy od Fify. Chodzby nie wiem jak lepszy byl pes pod wzgledem grywalnosci/grafiki to i tak wybieram zawsze fife.

0

Hej jest jakis pakiet lub kod do eleven chociaz nana 24h? Jestem dzisiaj poza domem u kumpla on ma cyfrowy polsat, ale bez eleven. Da sie jakos ogarnac mecz,? Help

0

Jak wyglada sytuacje z huraganem Irma? Opadl cos z sily? Co z tym drugim huraganem, ktory szedl obok Irmy?

0

Zdjecia nie sa miarodajne, ja bylem na samym srodeczku, ale prawie przy samej gorze i nie polecam. Zalowalem, ze nie siedzialem duzo nizej blizej boiska i pilkarzy.

20

Srednie, ale przy okazji przypomnialo mi sie cos podobnego:
1: Ile lat ma Twoja dziewczyna?
2: 41
1: hahaha, moglaby byc Twoja mama!
2: Tak, ale jest Twoja.

#heheszki #suchar

0

Wg wybor prosty. Ps4. Nie sluchaj tych co mowia, ze nie ma roznicy w Fifie, bo jest. O wiele wiecej graczy gra na platformie ps. Sporo youtuberow i pro elo graczy gralo do tej pory na xboxie przez co poziom byl nieco wyzszy, ale jednak. Teraz gdy legendy wchodza rowniez na ps to pewnie czesc graczy sie przerzuci co spowoduje jeszcze wieksza dysproporcje. Obecnie na ps4 jest okolo x2 więcej graczy.

1

Licz sobie, ze dziennie wydasz 40€ bez szalenst, ale korzystajac aktywnie ze wszystkiego. Czyli knajpki imprezy, podroze, zwiedzanie.

PS. Jesli chcialbys oszczednie to wydasz nawet mniej niz w Polsce, bo ceny sa u nich nizsze.

1

Nie pamietam, ale czesto wracam pamiecia do finalu LM z Arsenalem, bo mam nagranego na kasete video :D

4

Tak, bo zapewne poleca przez Europe i Afryke xd

0

Nie jest to zly kierunek, ale nie wiem czy warty polecenia. Jezyki zawsze i wszedzie przydatne nie tylko w logistyce. Matma przez rok na calkiem niezlym poziomie, ale z netem spokojnie do ogarniecia. Same przedmioty malo ciekawe i malo przydatne, ale pracy po tym jest calkiem sporo.

2

Wiem, ze to zart, ale jakby trzeba bylo wybierac to proste, ze bogactwa ;) za pieniadze kupisz prawie wszystko.

0

Teraz to juz tak

0

Bartra bardzo czesto popelnial powazne bledy. Nie ma co gdybac, pewnie wtedy nie przyszedlby Umtiti, a to jest prawdziwy terminator :)

1

Osobiscie wolalbym duzo bardziej LM pod warunkiem, ze odgrywalbym znaczaca role w zespole, a nie wieczny rezerwowy czyt. Douglas :p

0

Przeciez Messi od poczatku sezonu gra w srodku juz, a nie na skrzydle, a odpowiednio Coutinho i Dembele w swoich klubach to LS i PS nic zaskakujacego tu nie widze. Zawsze mozna sprswdzic rozne warianty jesli zmiana formacji sie nie przyjmie to rownie dobrze mozna znowu grac 433

3

Przeciez od poczatku Valverde sie o tym mowi..

1

Przeciez masz juz fichado Barca B ;p

0

Pomijajac fakt madritisty mniejsza o to. Di Maria jest obecnie cienki jak sik pajaka i tyle. Kiedys owszem mial wysoka forme, ale ona nie wroci, jest slabyto i przede wszystkim wypalony, nie angazuje sie w gre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?