0

No niestety Pogba przepadl rok temu, teraz przepadnie Verratti. Wczesniej jeszcze mialem nadzieje, ale teraz wiem ze nic z tego. Nie ma innego gracza takiej klasy na ta pozycje obecnie na rynku. Z Iniesta z roku na rok co raz to gorzej. Mamy najlepsze trio ofensywne na swiecie i marnujeny jego potencjal, bo za nimi jest ogromna dziura. Wyobrazacie sobie co by sie dzialo gdyby za nimi byli Xavi z Iniesta za swoich najlepszych lat? Malo optymistycznie zaczyna sie kolejny sezon, a Real sie wzmacnia.

0

Kupilem dzisiaj bilet na El Classico. W pdfie pod biletem mam rowniez dwa okienka/bilety do wyciecia. Jeden dajacy 5% znikze do restauracji Roma na Camp Nou, a drugi z napisaem Tour & Museum. Co to takiego, mozliwe zeby w cene biletu wliczone bylo zwiedzanie muzeum camp nou?

1

Na tv puls wlasnie zaczal sie Zodiak, bardzo dobry thriller. Z horrorw to polecam obecnosc lub autopsje jane doe.

0

Tez to wlasnie zauwazylem, ale dzieki :) no to jutro trzeba chyba szybko kupic i z glowy :p

0

Chyba wiekszosc z nas go ogladala. Przeciez ledwo co sie ME w Poslce skonczyly, a te 3 wazne mecze sporo mowia.

0

Ciezko powiedziec 50-100€

0

Rowniez czekam i sprawdzam. Trzeba byc czujnym, jak bedziesz wiedzial daj znac, chcialbym szybko I bez problemu kupic :p

0

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Nasi rowniez graja ostro i czesto fauluja tylkk wtedy tegi nie dostrzegasz, wrecz sie cieszysz ze przerwana zostala kontra.

0

Pozdro z Tychow! Calkiem fajny mecz. Licze na karne siedze od razu za bramka Niemcow :)

0

PC za dwojke i wiesiek na ultra 60fps mow mi tak dalej heheheheh nie mamy co dyskutowac :) milego dnia!

0

60fps full hd i wysokie detale na 2,5 letnim kompie, który kosztował wtedy 2300 ^^ komuś tu rośnie nos :)) żeby grać na takich warunkach wtedy trzeba było zapłacić lekko piątaka :D ja szczerze mówię wydałem na konsole 1500 gra mi się świetnie na 50' tv nawet przy tych 30 fpsach gra działała bardzo płynnie :)

0

Problem w tym, ze do PC odkladac mozesz systematycznie i to sporo. Nie mam nic do PC, ale argument ze kazdy ma to Cie chyba troche ponioslo :p odkad poszedlem na studia, a pozniej do pracy potrzebowalem miec wylacznie laptopa i od tego momentu nie mam PC, bo i po co? Z klatkami tez Cie troche ponioslo :) grales w wieska na kompie? Pochwal sie ile miales klatek i ile wydales na PC? :)

1

Drozsze? Uwielbiam ten argument :D moze porownamy kto ile wydal w ostatnim czasie na topowe tytuly? Bo mnie Wiedzmin 3 z dwoma dodatkami, GTA V, Fifa 17, the last of us, until dawn (chociaz w te tytuly nawet na PC nie pograsz^^) I skyrim (8 top pozycji) wyszly cos okolo 400zl. Nie ma co :p

7

Taa, bo kazdy zmienia PCeta co rok. Porownaj sobie koszta i komfort gry na konsoli, a PC. Czlowiek kupi raz na 8 lat konsole za 1500zl i smiga mu doslownie wszystko. Dla porownania kupujac sredniego PC za dwa razy tyle pogram w gry dwa razy krocej, ba po roku juz moga pojawic sie tytuly ktorych nie odpale.

0

PS4 wchodza juz normalnie legendy na obie platformy, wg mnie pad duzo lepszy i przede wszystkim duzo wiecej ludzi gra na ps4

0

O jezzu, a ja sie natknalem na opinie, ze ufo istnieje potwierdzone info, jakis typek w necie napisal, ze widzial statek. Uwaga bylo to w samym USA, a na polu rolniczym sa dziwne slady!

7

XDDDD Popłynąłeś

0

Poczekajmy z tym do jutra. To samo mialo byc dzisiaj przy zwyciestwie 3:0 Portugalii, a widzimy jak sie to skonczylo. Malo prawdopodobny scenariusz jednak.

0

Wiem, że mamy tu speców od wszystkiego. Stąd moje pytanie. Oddałem już prawie 2 miesiące temu PS4 na gwarancje do media markt, bo tam też zakupiłem konsolę. Do reklamacji wystarczył mi dowód zakupu czyli paragon. Usługa w dalszym ciągu jest w realizacji konto PS plus czyli abonament, za który płace oczywiście mi przepada, a sklep ociąga się z diagnozą/naprawą sprzętu. Tu pytanie mam jakieś prawa o coś się upominać? Czy jest ogólnie przyjęty jakiś termin/czas realizacji reklamacji? 2 miesiące wydaje mi się całkiem długim okresem, a ze strony media markt w dalszym ciągu cisza. Kiedy dzwonie się dowiadywać nikt nic konkretnego nie wie jedynie co w obsłudze są mi w stanie sprawdzić to właśnie tyle, że zlecenie ciągle w realizacji..

21

Problemy mowisz.....xd

0

Zgadzam się, a za kilka lat wyjdzie ps5, więc i tak się będzie wymieniać sprzęt. Wtedy już pod TV z 4k

2

Szukam b6 juz od 3 miesiecy, malo ciekawych ofert wyskakuje. Byly dwa fajne egzemplarze to nie zdazylem dojechac, zniknely w kilka godzinrazy. Reszta ogloszen kisi sie w kolko od pol roku.

0

Szkoda tylko, ze sam Mbappe chce do Realu ;)

5

Z czego tu sie cieszyc, ja tam wole przyjsc jak dzisiaj na 7 i skonczyc o 15 ;)

0

Kwestia zaokraglen.

0

Dobrze wiem jak sie gra, a wlasciwie sie nie gra bo mam stycznosc z tym I z tym. fifa nie zyje na pc jesli chodzi o online i sa same boty. Porownanie jak niebo I 3 metry mulu to malo powiedziane. Chyba, ze mowisz o single player.

0

Na pc to w fife sie grac w ogole nie da zacznijmy od tego :)

1

Tez chcialem w tym roku kupowwc PESa, bo dosc Fify, ale zostane jeszcze jednak przy niej. Moze poprawia Fut champions, a przede wszystkim gram na ps4 i od tego roku do futa wchodza legendy, a to mega plus. Ponad to ciekawa zmiana od tego roku kroki zawodnikow nie beda jednorodne, tzn Messi bedzie robil wyraznie mniejsze kroczki od takiego Ronaldo. Wizualnie super, a czy wplynie to na grywalnosc to nie wiem.

33

Na youtube to i Wawrzyniak dobrze wygląda :D

0

Wcale wiekszosc tak nie uwazala. A co do pozycji to dobrze mowisz. Veratti jest typowym srodkowym pomocnikiem/rozgrywajacym i wlasnie takiego nam potrzeba, nie ofensywnego. Od ofensywy pilkarzy mamy najlepszych na swiecie. Problem w tym, ze oni musza sami sie cofac wlasnie do rozgrywania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?