0

Z PSG po 4:0 sie udalo to teraz tez moze sie udac nawet jak przeciwnik sie zabunkruje. Dopoki pilka w grze zawsze trzeba wierzyc :)

1

Nie gadaj, Vidal super gra i sporo pod gra jest. Co do Denisa zgoda.

2

Messi strasznie rozregulowany celownik poki co.

0

Spoko na jesien Ci sami beda wolac o zlota pilke dla Cristiano, co roku to samo banda hipokrytow.

0

Osobiscie nie polecilbym tego filmu najgorszemu wrogowi. Ale fakt mimo, ze film jest mega poryty ma cos w sobie. Jedynie dla tych co lubia posrane kino.

1

Nie no serio co tyle ludzi ma z ta dunkierka to nie wiem :D sredni na maksa film zeby nie powiedziec slaby. No ale ile ludzi tyle opinii, byc moze kwestia gustu ;)

5

Komentarz usunięty

36

Ta kontuzja to ciag dalszy sciemy. Cou po prostu wyczekuje odejscia Turana, zeby 7 wziac na koniec okienka :D

4

Jaki Ronaldo?

2

Dwa, trzy razy szarpnal do przodu od niego zaczela sie bodajze pierwsza akcja bramkowa. W innej sytuacji po indywidualnej akcji oddal bardzo grozny strzal, ktory bramkarz odbil, a Suarez nie wykorzystal dobitki - 99% sytuacja Luisisto na gola zmarnowana. Raz dobijal tez strzal Suareza ale trafil w obronce. Zaliczyl sporo strat, w tym dwie mogly przyniesc przykre konsekwencje, ale sporo probowal dryblowac. Poza tymi sytuacjami raczej malo widoczny i widac ze potrzeba mu minut. Ja jestem zadowolony z jego wystepu.

0

Wystarczylo go ogladac na U21. Juz wtedy ogladajac mecz polakow z kumplami mowilismy, ze nowy Verrati wkracza na salony zastanawialem sie tylko do jakiego klubu trafi. Ciekawi mnie jego rozwoj.

1

Ze co xd a co nas ten mecz obchodzi :D mam nadzieje, ze obie druzyny poleca z LM jak najszybciej.

9

W calym tym amoku transferowym zapomnialem ze dzisiaj gramy mecz :D fajnie, juz nie moge sie doczekac :)

1

Oby Perez byl rownie zadowolony i nie chcial go zwalniac :D prawda jest taka ze to mierny jak nie slaby trener, ktoremu jak wszyscy dobrze pamietamy w wiekszosci meczow pomagalo diabelskie szczescie. Niech zostaje jak najdluzej i stawia na swojego pupilka Benzeme :) bo zaloze sie, ze jak przyjdzie nowy trener do Karim poleci od razu na zbity pysk, a w jego miejsce sciagna kogos pokroju H. Kane.

2

Przy calej mojej sympatii do niego ale on to powinien sie juz pozegnac z klubem. Czlowiek szklanka zajmuje tylko miejsce w skladzie.

1

Ogladnalem tez 3 odcinki i ten sezon troche mnie zawiodl. Wczesniejsze bardziej mi sie podobaly. Mimo wszystko calkiem ok. Licze na to, ze kolejne odcinki beda lepsze.

0

Do 20/21.

9

Wiadomo cos wiecej juz co z prawami LaLiga w przyszlym sezonie?

1

Bates Motel. Swietny serial powiazany z klasykiem kina filmu 'Psychoza'. Polecam.

0

Podeslijcie ktos prosze obrazek tego popularnego tatuazu co przechodzi z ramienia na klatke piersiowa z motywrm trzyajacego puchar puyola i camp nou.

131

Komentarz ze strony bialych wg mnie trafia w sedno:

'' chcac nie chcac najlepszy gra w Barcelonie. My chcielismy wylaczyc Messiego, oni CR nie chcieli ot taka roznica.''

Trafna uwaga trafiajaca do widzow z calego swiata, a ZP i tak dla Ronaldo, ktory ma problem w ogole trafic w pilke.

0

Kurde mam podobno sytuacje i jestem w kropce. Jak to w ogole mozliwe, ze do tej pory nie wiadomo co dalej z prawami do LaLigi.....

18

Juz zdazylem zapomniec o Rafinhi. Niestety chodzby z racji tego, ze jest szklany to kariery nie zrobi. Przy calej sympatii do niego, ale powinien odejsc i zwolnic miejsce w skladzie.

1

Cooo ? Haha dobre sobie :D gosc jest tak darmeny, ze sam jego transfer do United to byl jakis przekret. Co ogladam przecietne United to gosc robi babola za babolem, a to ze w doslownie kazdym meczu lamie linie spalonego to juz w ogole jakis absurd jak on w ogole moze byc obronca. Dobre dobre, smiechlem ogolnie.

5

Barca Info poprosimy o statystyke pilkarza ktory w historii najwiecej razy obil obramowanie jesli taka statystyka istnieje :)

0

Hahaha Paulinho nie moge :D

79

Co przezywa socjopata zez swoim kuponem -4,5 :D

1

Singielek 350 czyli na czysto 150 jesli wejdzie, ale powinno byc ok.

0

Ja po pierwszych 5minutach meczu rzucilem 200 live na handi 0:2 :)

2

Nawet smiechlem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?