Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A szczelil z przefrotki czy nie?^^
0
Tyle pkt przewagi to niewystarczający spokój na kilka ostatnich kolejek?
1
Haha :D Arsenal na kuponie na przelamanie Co?:D
3
Dembele świetne ma te wrzutki, zresztą w ogóle ma wizję gry super prostopadle podanie też ma i robi wiatr na skrzydle. Powinien grać jak najczęściej.
0
Nie prowokuje, ale wiem co masz na myśli:) piękny to w ogóle ostatnio taka patelnię w kosmos wystrzelił więc każdemu się zdarza. Pije tutaj do obecnej formy El Pistolero
0
Nie widziałem:D
6
Szkoda tej pięknej akcji, w której Messi wystawił patelnię Suarezowi. Jak widać patelnię też trzeba umieć strzelić. Wystarczyło lekko podciac lub uderzyć po ziemi no wszystko, ale nie w środek bramki na wysokości bramkarza :p Suarez potrzebuje przerwy.
2
To tak jakby Busiego czy Rakietę na skrzydło ustawić.. z Gomesa by coś było gdyby był naturalnym zmiennikiem tej dwójki.
0
Suarez chyba najsłabszy dzisiaj. Wszystko co dotknie to traci, lepiej go pomijać przy rozgrywaniu. Messi też sporo strat, ale to zawsze Messi robi różnicę. Super Dembele i Semedo powinni jak najczęściej grać.
Mam nadzieję, że nie zacznie się treningowa gra w dziadka tam drugiej połowie, liczę na dalsze widowisko, VeB!
7
Rakitic na minus? Chłopie ogarnij się ostatnio Rakitic jest w wyśmienitej formie i dzisiaj też po jego inteligentymnym orzechwycie druga bramka padła
0
Bar Rafaeli i Adriana Lima chodzace ideały nie tylko pod względem nieziemskiej urody:)
27
Tak jakby szyli ręcznie każda z osobna :D nie wierzę czasami w to co czytam xd
0
Rozgrzewa się kto?
2
Bardzo oryginalny. Zdecydowanie warto. Obejrzyj jeden odcinek i zobaczysz nie pożałujesz, a i tak każdy to inna historia
0
Ma ktoś ten obrazek z meczu z Sevilla gdzie Messi z boku na rozgrzewkce patrzy jak naśladuje jego celebracje Muriel?
1
Horrory przeważnie mają zanizone oceny bo mało kto je lubi więc spoko.
Dzięki wszystkim ;)
1
Tak super film widziałem to jeden z tytułów, które trzeba zobaczyć i większość ma już go za sobą :)
0
Pewnie, obstawiam, że spokojnie z kilkaset filmów jak nie lepiej ma ocenę powyżej 7 i sporej części nie widziałem.
0
Poleci ktoś jakiś ciekawy mało znany film? Najlepiej ocena filmweb powyżej 7 i max do 2h? Coś nie popularnego, bo sporo już znam
0
Nie powiedziałbym, że tracił. Raczej ewoluował i stał się bardziej psychologiczny, a utracił na swojej tajemniczości. Co kto lubi jak dla mnie bomba :>
0
Godzina to jedno, ale dwa to niekończące się reklamy na takich filmach. Szkoda czasu lepiej oglądać przez neta. Tv jest o kant du*y rozbić. Osobiście w tv oglądam jedynie mecze.
0
Właśnie kupiłem CP też jestem ciekaw. Taktyczny komentarz
0
Nie mam nic przeciwko może być i w tym roku :)
0
Pytanie też jakie masz przeliczniki na studia wtedy wiesz czy warto się w ogóle tego uczyć.
Ja z rozszerzenia miałem 64% jakoś, a z podstawy 98% i w ostatecznym rachunku więcej pkt dała mi podstawa niż rozszerzenie, bo przelicznik miałem jakoś 0,7 pkt do 1..
0
Zdalem, ale co powtorzyc to nie pomoge, bo sam nic nie powtarzalem :p zadan jest na tyle duzo, ze potrzeba szczescia zeby siadlo to co potrafisz. Jesli matma to nie jest Twoja mocna strona to miesiac przed matura nic Ci nie pomoze :p
1
Rzyciowe przemyślenia dosłownie :D
A w którą ma iść? Cywilizacja się rozwija, postęp technologiczny nabiera pędu i bardzo dobrze. Mamy co raz to większe możliwości samorozoju większość już dawno wyszła do świata z ciemnej nory, a kto jeszcze nie zdążył to polecam ;)
0
Rakitic jest swietny!
11
Niby profesjonalni piłkarze, a nikt ich nie uczył, żeby nie siedzieć na piłce, bo jajo będzie?
0
Orientujecie się za ile będzie można kupić bilety na LM na Camp Nou z Roma? W miare dobre miejsca? Nie gdzieś wysoko czy w rogu. Nigdy nie byłem na meczu LM rsczeji tylko ligowe, ceny się różnią?
0
Odnosiłem się ogólnie do ostatnich kilku, w których przeważnie trafiali na słabsze zespoły, a teraz mają tylko najmocniejsze :p podobnie jak nasza ostatnia zwycięska droga przez samych mistrzów top5 lig :) w tej edycji prawdopodobnie jak Real będzie chciał wygrać również musi pokonać samych mistrzów, a nie jakieś Wolfsburgi, Romy czy inne średniaki ;)