Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Na chłodno po meczu. Was też tak wkur***ło po raz kolejny nierobienie zmian??? Kiedy rezerwowi mają złapać jakikolwiek rytm czy zgranie? Dembele z niesamowitym potencjałem co mecz siedzi po 80min na ławie nosz do ku*** nędzy! Ten karny też już chyba był przejawem jego frustracji. To samo tyczy się Denisa. Gość wchodzi na 5min no śmiechu warte. Nic dziwnego, że później traci wszystkie możliwe piłki, bo chcąc się pokazać ma do wykorzystania dwa kontakty z piłką i MUSI grać samolubnie żeby go zauważono. Wynik 2:0 u siebie, a Valverde czeka do 80min z pierwszą zmianą, pluje na takie coś.
0
442 Busi Rakitic Iniesta/Andre Gomes i Roberto w drugiej lini. Trzeba bronić przewagi w lidze.
8
Lubię dżem.
0
Ja na codzień nie ubieram, ale jak wychodzę na mecz na miasto to zawsze zakładam
3
Sekundę wcześniej Ronaldo położył ręce na Sandro skacząc do główki. Też mi wielkie rzeczy :D
1
No i Isco na spalonym. O co chodzi?
21
O proszę od razu podwójna zmiana. Można? Można..
0
Bayern 4:1. Real 2:1 .
0
Zejdzmy na ziemię Juve gra na wyjeździe i nie ma szans na awans :) Sevilla gdyby grala u siebie może by coś ugrala, ale tu raczej też bez niespodzianek . Bayern wychodzi ofensywnie czyli będzie grać swoje nie biorą z nas przykladu ;)
0
Wiemy wiemy ;) co jak co Real może przegrać, ale nie sfrajerzy i nie odda awansu tak jak my - tego jestem pewien.
1
No co oni... to nie bronią korzystnego wyniku z 1 meczu? Nie czaję.
7
Rotację rotacjami. Według mnie nie świeżość zawodników wczoraj zawiodła, a taktyka i nastawienie do meczu. W du** sobie wsadzić można to całe 442 i wyjście na boisko z ewidentnym przekazem bronienia się. Nie o taką Barcelone walczyłem :/
6
Pomyślcie teraz o Kloppie jak on by rozegrał to spotkanie? ;> Taki Lvpool od nastu lat nie mógł się przebić do fazy pucharowej LM przychodzi Klopp z miejsca ofensywa piłka, zaangażowanie przy lini bocznej, gość jest częścią drużyny i żyje meczem, A przede wszystkim reaguje i ma jaja grać swoje, a nie jakieś pseudo autobusy TFU!
0
O czym Ty mówisz:D od początku wielu z nas powtarza, że grany do du*y i wyniki nic nie zmieniają. -19 w Madrycie ? To zasługa Valverde? Real pogubił na początku tyle pkt z własnej winy, A nie przez nas. My też sporo pkt pogubilismy, żadnych rekordów pkt nie bijemy.
0
Miałem dokładnie tak samo. Tak czułem, że tak będzie. Słaba gra i styl mnie do tego przygotowały więc też nie jest mi przykro. Trener bez charakteru, porzucił nasz piękny styl..
0
Spójrz realnie na to. To był kryminał. To nie był nie jest i nie będzie styl i dna Barcy za Valverde. Co to miało być w ogóle, piłkarze jak odcięci od tlenu z nakazem obrony nie mogli grać tego co potrafią najlepiej. Valverde z miejsca powinien zostać zwolniony i taka jest prawda.
1
A ja o dziwo na spokojnie do tego podszedłem jako tako. Szkoda mi piłkarzy, to niedokonca ich wina starali się. Sory ale takiej Barcy się nie da oglądać. 442? Super gratuluję! Co teraz powiedzą Ci co na przestrzeni całego sezonu wychwalali Valverde mimo braku stylu za taktykę defensywe i przekładali 'wyniki' nad brak stylu???
0
Taaa kupujcie Canal plus obejrzycie jeszcze całe półfinały i finał bo od przyszłego sezonu LM w Polsacie.
Technologia tak poszła do przodu, że obecnie już lepiej się streamy ogląda niż naszą polską telewizję za którą buli się co miesiąc ciężkie pieniądze ;)
2
Kurde szkoda że bez Dembele. Nie żebym narzekal, ale nie podoba mi się ten skład. Cóż trener wie lepiej. Mam nadzieję że to nie głupota z tym Busim chociaż on na pewno też potrzebuje regularnych występów żeby czuć się pewnie na boisku.
1
Osobiście pracuje 5dni w tygodniu od 8-16, a na swoje życie prywatne i towarzyskie nie narzekam, ale różni się ono od tego z przed paru lat za czasów szkoły. To już nie jest to samo jeśli wiesz co mam na myśli ;)
6
Praca jest super, ale beztroskie czasy szkoły imprezy dziewczyny znajomi i wieczny luzik tego już nigdy nie zaznasz.
0
Fakt ustawienie obrazu to podstawa. W tv jest teraz tyle parametrów obrazu że szok. Ja swój ustawiłem zgodnie z poradnikiem na Youtube typowo pod ps4. Wpisz swoj model tv i poszukaj w sieci tutaj nikt Ci raczej nie pomoże
0
Suarez nie ma konkurencji na 9 i nie ma go kim tam zastąpić. Potrzebny jest drugi napastnik. Suarez jest teraz bez formy i jest lipa A co jak złapie kontuzje? Messi będzie sam sobie podawał?
0
Nie czepiam się dla zasady tylko tak było. Pisałem ten komentarz około 70min później pewnie go przeczytali i się poprawili hehe ^^
0
Czyli co majster będzie na mecz z Realem czy Nie?
0
Udało się dokładny wynik 1:1 wytypować szkoda że tylko za piątaka :) super idealny wynik. Walka o Zamora trwa nadal
13
Na prawdę źle się słucha komentarza gdy komentujący są kibicami danej drużyny. W kółko powtarzane anegdotki z innych meczów i wychwalanie piłkarzy jednej drużyny do pożygu po prostu. Żenada. Było dzisiaj chociaż jedno pozytywne zdanie o Griezmanie chociażby? Rozgrywki La liga, a tu ani słowa o obecnej sytuacji w tabeli? Co mnie obchodzi w tym momencie LM? Jeszcze raz powtórzę żenada przez duże Ż! Żałuję, że wykupilem Eleven. 100 razy lepiej słucha się komentarza Hudsona mimo, że niestety nie w języku ojczystym.
0
Aj, ale Saul zepsuł teraz
3
A co mają nie wykładać jajek? Są bezradni już dawno przegrali ligę mogą ja sobie co najwyżej oglądać teraz też mi komfort ;)
0
A koniec końców Messi ciągnący cały zespół i tak ma więcej bramek, a ZP dostaje CR :>