Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Psg tak nisko? Sam Neymar i Mbappe powinni przebijać większość klubów :p A Chelsea też fajnie witamy w lidze Europy:)
3
Mile zaskoczenie z rana przejechać się na uberze Teslą :D
0
Alba jest świetny, ale ta jego najlepsza wersja występuje gdy ma u boku Messiego, który częstuje go w każdym meczu ciasteczkami.
0
Macie ktoś linka do tranamisji?
2
Chociażby właśnie z tego względu, że 3 jest tak wysoko to wypuszczenie kolejnej części nawet jak będzie niewypałem to dla nich złote jajo ;)
4
Jeśli lubisz ten kierunek to na prawdę warto. Pracy od groma i to super płatnej. Oczywiście nie chodzi tu o gry komputerowe czy znajomość pakietu MS, a programowanie. Przy tym dużo samemu w domu trzeba posiedzieć.
0
Byłem na rozszerzonej matmie, druga klasa była cięższa.
28
I tak Polsat jest jeszcze gorszy.
0
To normalne. Ludzie pracują w firmach, które też ze sobą rywalizują, a ludzie pracujący w nich nie są wrogami często nawet się przyjaźnią i mają dobre stosunki z racji tej samej branży lub przeszłej wspólnej pracy.
2
Pracuje ktoś w logistyce w przedsiębiorstwie produkcyjnym? Jeśli tak proszę o wiadomość na priv, miałbym pytanie.
2
Brzmi jak niezły żart;p
0
Ja mam tylko nadzieję, że Valverde przemyślał to, że Suarez w każdym meczu grać nie będzie (nie mówiąc już o jego formie) i będzie czasami wystawiał Messiego jako 9, a na skrzydłach Malcoma i Dembele.
0
Wolne nie są proste i bardzo dobrze. Dzięki temu są bardziej realne. Wyobrażasz sobie jakby wpadał Ci co 2gi strzał?:p
1
Musi wygrać czy wystarczy brązowy medal?
Edit już 1:1
0
Akurat co do tego konkretnego meczu to bym nie miał większych pretensji o te zmianę. Dembele miał najwięcej strat z całego zespołu. Biorąc pod uwagę, że było kilkanaście minut do końca wynik 0:1 (czytaj bardzo mało bramek w spotkankiu) i fatalny stan murawy to zmiana na defensywnego pomocnika, który zabezpieczy ostatnie minuty spotkania to wg mnie trafna decyzja.
10
W ostatnim meczu mimo sporej ilości strat to chyba najlepszy na boisku. Wcześniej również przyzwoity występ. Dużo daje z przodu widać, że z meczu na mecz wygląda co raz to lepiej. Ma dużo luzu i daje wiele rozwiązań z przodu. Brakuje mu skuteczności, bo do okazji wielu dochodzi.
1
Odkąd tylko pamiętam jest ciągle tak samo, a ludzie co rok wielce zdziwieni :) to nie są niespodzianki to jest norma.
0
Wszystkim nigdy nie dogodzisz, ale chodzi chyba o to żeby dopasować coś do większości, a większość ludzi w Polsce w sobotę wieczorem spędza czas towarzysko poza domem, a do pracy chodzi w Poniedziałek rano - nie w niedzielę w nocy :) dla mnie to jest jasne jak słońce, ale widzę, że panuje wielkie oburzenie o to :D nie wiem być może ma to podłoże tak zwanego bólu dupki :p
0
Komentarz usunięty
1
Dokładnie o tym samym myślałem teraz. Już wkurw mnie wziął drugi mecz z rzędu w sobotę o 22.15. Nosz karwa. W niedzielę jeszcze rozumiem na spokojnie przed położeniem się spać bo następnego dnia do pracy rano i tak, ale w sobotę? Większość ludzi ma jakieś spotkania, grille, imprezy ze znajomymi czy rodzinne i nie ma jak oglądać meczu. Niestety dzisiaj mnie ominie, a bardzo chciałbym zobaczyć.
0
Co nie? Przy Ter Stegenie jestem taki spokojny jak nigdy :) nawet jak leci seta to wiem, że może to wyciągnąć. Przy VV każdy jego kontakt z piłką powodował u mnie palpitacje serca ^^
0
Reszta jest już tylko historią..
Ah piękne aż się łezka w oku kręci. Kiedy to zleciało.
0
A to dobre:D
Jesli nie jestes smakoszem piwa to moja rada jest taka, żebyś kupował po prostu jak najtańsze. Wszystko to zwykłe sikacze z grupy eurolager i nie różnią się smakiem :)
0
Hej, podrzuci ktoś jakaś tapeta na kompa? Mam ciągle nieaktualna tapete z mundialu :p A póki co tapet z kalendarzem jeszcze nie ma prawda?
0
Poprosilbym linka do meczu na priv, z góry dziękuję!
0
Podrzucić ktoś linkiem?
0
Proponuję przyjrzyj się jeszcze raz parametrom, a przede wszystkim dostosuj ustawienia tv pod fife. Tam masz milion kombinacji, a fabrycznie ustawione są byle jakie pewnie.
6
Jednym słowem jak zachęcić do siebie największy target (czyli najliczniejszy, a zarazem najbiedniejszy sektor społeczeństwa, a samemu jak najwięcej się przez kilka lat nachapać. Skutki odczujemy za kilka lat, to jest autodestrukcja naszego kraju. Rzygać się chce.
2
Wiesz co różne rzeczy głupie się robi po pijaku. Jeśli załóżmy grupa stwierdza, że to nic złego i zużywają to regularnie i zapewniają że jest to bezpieczne i jest fajnie to ktoś może ulec pokusie, a prawda jest taka, że na każdego narkotyk działa inaczej. Problemem jest to, że ten syf jest dostępny, a nie tak dawno jeszcze półlegalny był.
0
W końcu doczekaliśmy się transferu z prawdziwego zdarzenia :) szybko po cichu i za fajna kasę dobry piłkarz na lata. Coś pięknego!
Osobiście pomyslalbym jeszcze nad zmiennikiem Sureza (przy całej sympatii Paco i Munira, ale to raczej nie ten kaliber na 9tke) i ewentualnie środkowym pomocnikiem coś a'la Rabiot właśnie.