0

@Deraxium

Ale Wy płaczecie. Neymar stracił na wartości, za to Coutinho wcale nie stracił, wręcz zyskal prawda? Przecież on się nie starzeje, a jego dwa ostatnie sezony w Barcelonie to istna poezja i bajeczna gra nie to co w ostatnim sezonie w Liverpoolu prawda? Wzrost wartości ze 150 na 200mln co najmniej^^

Sorry, ale coutinho zaliczył równie duży, a nawet powiedziałbym że większy spadek wartości niż Neymar w PSG. Jak już tylko na to się powolujemy. Skończcie pisać herezje, bo robicie burze :) transfer skomplikowany, ale czysto finansowo Barcelona na pewno nie byłaby jakoś stratna.

0

@cules100pro
Byc może. Real zbiera kasę z transferów, którą dołoży i w rozliczeniu pójdzie Mbappe jeszcze :>

1

@mindbender84 @michal26
Fajnie się danymi powymienialiście, ale czy któryś z Was wziął pod uwagę główny czynnik czyli pokoleniowy niż demograficzny? To skutki pokoleń, urodzeń powojennych, ta tendecnja to sinusoida i zmienia się co pewien czas. I pomyślcie teraz, że dostęp i chęć sprawdzenia takich danych ma jedynie niewielki odsetek polaków, więc co tu się dziwić dziadkom. Do tego dochodzą podstawy wiedzy ekonomicznej co też jest rzadkim zjawiskiem i mamy co mamy.

Podsumowując 500+ to najgorsze co spotkało nasz ślepy naród i w żadnym stopniu nie chodziło w tym programie o wzrost urodzeń na rzecz przyszłych emerytur. Bzdura! Tu chodziło tylko o kupieniu wyborców i dostaniu się do koryta. Ludzie w rządzie nie są głupi. Władze się nahapią na pokolenia i tylko o to im chodzi. Nadchodzi powoli ogromny kryzys i jest to niestety nieuniknione.


0

Jest ktoś zainteresowany biletem na jutrzejszy ćwierćfinał w Bielsku? Senegal Korea sektor 32D. Bilet kupiłem już wcześniej jednak niestety nie dam rady iść jutro :/ W pierwszej kolejności zaproponowałem znajomym, ale jeśli do wieczora nikt się nie zgłosi to zapraszam na priv.

1

@Cochise
Znałem takiego, który zainwestował akurat tu we własny dźwig, bo kasa lepsza nawet niż na koparce. Zarobił przez 2 lata tyle, że dźwig się już zwrócił. Po czym taki psikus, że się zepsuł. O cholera jak to? A no złośliwość rzeczy martwych! Ok wylozyl na naprawe tyle co odłożył po tych 2 latach spłacania. Zaczął pracować "od nowa". Wychodząc na swoje po roku kolejna naprawa. I takim sposobem ma dźwig już ładnych kilka lat, a zarobku wielkiego tyle co nic ;)

0

@Odesseiron
W takim razie nic tylko kupuj koparke, zatrudnij operatora, przelicz ile Cię kosztuje amortyzacja, paliwo na taki ciężki sprzęt i zgarniaj te kokosy. Prosty zarobek przecież:>

0

@Michael_20
Sam jestem z Bielska i mogę potwierdzić, że jest to możliwe. Bilety dawno wyprzedane i tak jak mówisz. Moi znajomi kupowali hurtowo już przeszło dwa miesiąc temu bodajże. Dodatkowo bardzo dużo biletów jest u tych bogatszych sponsorów/przedsiębiorców którzy mają wtyki i załatwili bilety w dziesiątkach jak nie setkach i rozdają później. Znajomy z firmy, z którą współpracuje pytał mnie czy nie chce biletów na każdy mecz, bo może załatwić ile chce i na co chce. Podziękowałem, bo sam już miałem zakupione. Tak to stety lub niestety wygląda;)

0

@Solimalhio
Miała niecałe 300 ;p

1

Najciekawsze w pierwszej połowie to wbigniecie cycków na boisko. Kiepskie widowisko plus karny mocno naciągany, szkoda totko, bo atakują.

Swoją drogą co do tej laski. Ciekawa zagrywka. W ciągu tych kilkunastu minut pierwszej połowy przybyło jej 100tys followersow, a to pewnie początek fali. Kalkulujac karę plus zysk z insta być może wyjdzie na tym całkiem nieźle;)

7

Excel.

0

Z tego co kojarzę to na eleven będzie za niedługo godzinny skrót chyba

2

30 kwietnia bodajże i Barca jest gospodarzem

1

Widzę, że oferta dotyczy stażu. Co do programów bym się nie nastawial na nic. Idź sprawdź. Każda firma ma własny system ERP, więc wszystko do ogarnięcia. Na moje oko to w dużej mierze będziesz przygotowywać instrukcję, ogólnie trochę papierowej brudnej roboty. Od tego są stażyści. Być może nauczysz się czegoś przydatnego. To jako inżynier wsparcia technicznego gdzie będziesz pomocą inżyniera procesu, a co do jakości to pewnie podobnie z tą różnicą, że może będziesz bawić się w kontrolę prawidłowości wyrobów gotowych.

0

W sumie nawet podobna :D

7

Pomijając czytanie ze zrozumieniem. Co raz bardziej przeraża mnie łatwość w ubliżaniu drugiej osoby w Internecie. Co raz częściej są to wulgarne słowa, wyzywanie czy nawet groźby. W 4 oczy zapewne mało kto by się na takie coś odważył.

0

Możesz sobie wejść na oficjalną stronę Barcy i w sekcji biletów na mecz z United ustawić żeby przyszło Ci powiadomienie jak rusza do sprzedaży. Z tymi cenami to jakaś masakra. W Anglii bilety są takie tanie. Manchester kasuje 30-50 funtów za bilet, a Barcelona 600-1600euro. Przegięcie.

0

Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem, że przez Vivago teoretycznie można już zakupić bilety na mecz z United (ceny zaczynaja się od 1500zł) dlatego zastanawiam się czy to jest ta 1 pula dla socios gdyż na oficjalnej stronie barcelony jeszcze nie ma zwyklych biletow w sprzedazy. Druga sprawa rozumiem, że cena dość wysoka z racji takiego meczu, ale czy rzeczywiście nie są tańsze przez oficjalna stronę gdy już trafia do sprzedaży i czy szary człowiek jak ja może sobie w dniu sprzedaży taki bilet bez problemu zakupić? Kupowałem już bilety przez oficjalna stronę, ale jednak na zwykły mecz ligowy lub finał PK, a to jednak inna ranga. Byc może ktoś z doświadczeniem w kupnie biletów na LM mógłby przybliżyć jak to wygląda.

0

Orientuje się ktoś jak jest z dostępnością i cena biletów np na 1/4 lub 1/2 LM na camp nou?

0

To oczywiste. Też mam taką nadzieję, ale czy przejdzie coś takiego czy nie to już zależy kto i ile na tym zarobi :p

2

Aha a City nie jest w stanie się wślizgnąć do 1/2?:p

Osobiście uważam, że City w tym momencie to najgroźniejszy przeciwnik. Juve teraz też wolałbym uniknąć, bo jednak z Ronaldo w składzie ich siła "w powietrzu" znacząco wzrosła, a jak wiemy stałe fragmenty i wrzutki to nasza największa bolączka.

Reszta zespołów może być. Chociaż najmniej miałbym ochotę po raz kolejny oglądać totki, z którymi w tym sezonie już graliśmy.

0

dlatego korzystając z okazji Real wyłoży kasę i ich po prostu weźmie w dobrej cenie ;)

3

Kiepskie kursy. Każdy wymieniony typ to loteria.

1

Brawo za odgrzebanie tematu. Może walkowanie go otworzy chociaż trochę niektórym młodym ludziom. W końcu w Internecie siła. Wszystkie argumenty bardzo trafne. Jak na to, że jesteś tylko, albo aż studentem to jeszcze raz brawo ;) oczywiście dyskusja odbiegła lekko od tematu, albo dyskutuje się często o rzeczach, które nie mają związku z meritum sprawy, ale cóż czego tu od niektórych wymagać skoro nie trafia do większość argument, że 500+ nie bierze się z powietrza. Gdzieś kiedyś czytałem, że średnio na 500 plus płaci się około 800zł. Zaznaczam średnio. Patologia i tak nie płaci tylko pobiera wszystkie możliwe zasiłki. Tak więc kto płaci grubo ponad normę? A no wszyscy Ci, którzy mają w życiu ambicje, kończą szkoły i próbują uczcciwie zarobić. Ogólnie powodzenia po studiach :) chodzby z własnego doświadczenia mógłbym tu pisać epopeje na temat tego w czym pośrednio ukryte jest 500+ ale czy jest sens? Każdy ma swój rozum. Mam sporo znajomych, którzy prowadzą własne duże firmy i wiecie w co uderza dodatkowy koszt 500+? Nie w nich, a bezpośrednio w nas czyli konsumentów. Jeżeli mój znajomy prowadzi tartak, a państwo w ciągu roku zwiększa dla niego cenę drewna z wycinki lasu o blisko 40% (autentyczne liczby) to ten znajomy podwyższa o tyle ceny drewna i każde przedsiębiorstwo produkcyjne i tak musi zakupić surowiec po wyższej cenie, a co za tym idzie podwyższyć o tyle samo ceny swoich produktów. I pyk wraca to do nas oczysiscie z wielokrotnością, bo każdy w tym łańcuchu musi jeszcze uszknąć coś dla siebie z tej pajdy chleba ;)

1

Masz problem z odpowiedziami na proste pytania. Atakujesz innych i obracasz kota ogonem. No nic podyskutować się nie da. Z podziwu wyjść nie mogę skąd biorą się takie rodzynki ;)

1

Nie wierzę w to co czytam. Za przeproszeniem ile Ty masz lat i co robisz w życiu? Żyjesz w Polsce czy na drugim końcu świata?:>

1

6tys? Co to masz w obecnych czasach ledwo na waciki takie są realia. A skąd to się bierze, że życie jest takie drogie? A no stąd że, aby dać kowalskiemu 500+ to trzeba pierwsze mu zabrać 1000.

0

Produkt nie jest dostępny.

0

Hej czy w marcu miały trafić do sprzedaży jakieś specjalnie koszulki na 20 lecie współpracy z Nike? Nie chodzi mi o ten mieszany wzór. Wydawało mi się, że miał być jakiś klasyczny

1

Być może to moje błędne wrażenie, ale przyuważ, że piłka mu często odskakuje. Poza tym wszystko na plus u niego, dobry występ. Zobaczymy co pokaże w drugiej połowie

0

Widzę Twój już kolejny post odnośnie tej petycji. Mam pytanie, bo mam wrażenie, że nie jestem w temacie. Czy posypały się ostatnio jakieś perma bany czy tak po prostu chciałbyś amnestii dla tych którzy już kiedyś zostali zbanowani?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?