Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deraxium
Ale Wy płaczecie. Neymar stracił na wartości, za to Coutinho wcale nie stracił, wręcz zyskal prawda? Przecież on się nie starzeje, a jego dwa ostatnie sezony w Barcelonie to istna poezja i bajeczna gra nie to co w ostatnim sezonie w Liverpoolu prawda? Wzrost wartości ze 150 na 200mln co najmniej^^
Sorry, ale coutinho zaliczył równie duży, a nawet powiedziałbym że większy spadek wartości niż Neymar w PSG. Jak już tylko na to się powolujemy. Skończcie pisać herezje, bo robicie burze :) transfer skomplikowany, ale czysto finansowo Barcelona na pewno nie byłaby jakoś stratna.
0
@cules100pro
Byc może. Real zbiera kasę z transferów, którą dołoży i w rozliczeniu pójdzie Mbappe jeszcze :>
1
@mindbender84 @michal26
Fajnie się danymi powymienialiście, ale czy któryś z Was wziął pod uwagę główny czynnik czyli pokoleniowy niż demograficzny? To skutki pokoleń, urodzeń powojennych, ta tendecnja to sinusoida i zmienia się co pewien czas. I pomyślcie teraz, że dostęp i chęć sprawdzenia takich danych ma jedynie niewielki odsetek polaków, więc co tu się dziwić dziadkom. Do tego dochodzą podstawy wiedzy ekonomicznej co też jest rzadkim zjawiskiem i mamy co mamy.
Podsumowując 500+ to najgorsze co spotkało nasz ślepy naród i w żadnym stopniu nie chodziło w tym programie o wzrost urodzeń na rzecz przyszłych emerytur. Bzdura! Tu chodziło tylko o kupieniu wyborców i dostaniu się do koryta. Ludzie w rządzie nie są głupi. Władze się nahapią na pokolenia i tylko o to im chodzi. Nadchodzi powoli ogromny kryzys i jest to niestety nieuniknione.
0
Jest ktoś zainteresowany biletem na jutrzejszy ćwierćfinał w Bielsku? Senegal Korea sektor 32D. Bilet kupiłem już wcześniej jednak niestety nie dam rady iść jutro :/ W pierwszej kolejności zaproponowałem znajomym, ale jeśli do wieczora nikt się nie zgłosi to zapraszam na priv.
1
@Cochise
Znałem takiego, który zainwestował akurat tu we własny dźwig, bo kasa lepsza nawet niż na koparce. Zarobił przez 2 lata tyle, że dźwig się już zwrócił. Po czym taki psikus, że się zepsuł. O cholera jak to? A no złośliwość rzeczy martwych! Ok wylozyl na naprawe tyle co odłożył po tych 2 latach spłacania. Zaczął pracować "od nowa". Wychodząc na swoje po roku kolejna naprawa. I takim sposobem ma dźwig już ładnych kilka lat, a zarobku wielkiego tyle co nic ;)
0
@Odesseiron
W takim razie nic tylko kupuj koparke, zatrudnij operatora, przelicz ile Cię kosztuje amortyzacja, paliwo na taki ciężki sprzęt i zgarniaj te kokosy. Prosty zarobek przecież:>
0
@Michael_20
Sam jestem z Bielska i mogę potwierdzić, że jest to możliwe. Bilety dawno wyprzedane i tak jak mówisz. Moi znajomi kupowali hurtowo już przeszło dwa miesiąc temu bodajże. Dodatkowo bardzo dużo biletów jest u tych bogatszych sponsorów/przedsiębiorców którzy mają wtyki i załatwili bilety w dziesiątkach jak nie setkach i rozdają później. Znajomy z firmy, z którą współpracuje pytał mnie czy nie chce biletów na każdy mecz, bo może załatwić ile chce i na co chce. Podziękowałem, bo sam już miałem zakupione. Tak to stety lub niestety wygląda;)
0
@Solimalhio
Miała niecałe 300 ;p
1
Najciekawsze w pierwszej połowie to wbigniecie cycków na boisko. Kiepskie widowisko plus karny mocno naciągany, szkoda totko, bo atakują.
Swoją drogą co do tej laski. Ciekawa zagrywka. W ciągu tych kilkunastu minut pierwszej połowy przybyło jej 100tys followersow, a to pewnie początek fali. Kalkulujac karę plus zysk z insta być może wyjdzie na tym całkiem nieźle;)
7
Excel.
0
Z tego co kojarzę to na eleven będzie za niedługo godzinny skrót chyba
2
30 kwietnia bodajże i Barca jest gospodarzem
1
Widzę, że oferta dotyczy stażu. Co do programów bym się nie nastawial na nic. Idź sprawdź. Każda firma ma własny system ERP, więc wszystko do ogarnięcia. Na moje oko to w dużej mierze będziesz przygotowywać instrukcję, ogólnie trochę papierowej brudnej roboty. Od tego są stażyści. Być może nauczysz się czegoś przydatnego. To jako inżynier wsparcia technicznego gdzie będziesz pomocą inżyniera procesu, a co do jakości to pewnie podobnie z tą różnicą, że może będziesz bawić się w kontrolę prawidłowości wyrobów gotowych.
0
W sumie nawet podobna :D
7
Pomijając czytanie ze zrozumieniem. Co raz bardziej przeraża mnie łatwość w ubliżaniu drugiej osoby w Internecie. Co raz częściej są to wulgarne słowa, wyzywanie czy nawet groźby. W 4 oczy zapewne mało kto by się na takie coś odważył.
0
Możesz sobie wejść na oficjalną stronę Barcy i w sekcji biletów na mecz z United ustawić żeby przyszło Ci powiadomienie jak rusza do sprzedaży. Z tymi cenami to jakaś masakra. W Anglii bilety są takie tanie. Manchester kasuje 30-50 funtów za bilet, a Barcelona 600-1600euro. Przegięcie.
0
Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem, że przez Vivago teoretycznie można już zakupić bilety na mecz z United (ceny zaczynaja się od 1500zł) dlatego zastanawiam się czy to jest ta 1 pula dla socios gdyż na oficjalnej stronie barcelony jeszcze nie ma zwyklych biletow w sprzedazy. Druga sprawa rozumiem, że cena dość wysoka z racji takiego meczu, ale czy rzeczywiście nie są tańsze przez oficjalna stronę gdy już trafia do sprzedaży i czy szary człowiek jak ja może sobie w dniu sprzedaży taki bilet bez problemu zakupić? Kupowałem już bilety przez oficjalna stronę, ale jednak na zwykły mecz ligowy lub finał PK, a to jednak inna ranga. Byc może ktoś z doświadczeniem w kupnie biletów na LM mógłby przybliżyć jak to wygląda.
0
Orientuje się ktoś jak jest z dostępnością i cena biletów np na 1/4 lub 1/2 LM na camp nou?
0
To oczywiste. Też mam taką nadzieję, ale czy przejdzie coś takiego czy nie to już zależy kto i ile na tym zarobi :p
2
Aha a City nie jest w stanie się wślizgnąć do 1/2?:p
Osobiście uważam, że City w tym momencie to najgroźniejszy przeciwnik. Juve teraz też wolałbym uniknąć, bo jednak z Ronaldo w składzie ich siła "w powietrzu" znacząco wzrosła, a jak wiemy stałe fragmenty i wrzutki to nasza największa bolączka.
Reszta zespołów może być. Chociaż najmniej miałbym ochotę po raz kolejny oglądać totki, z którymi w tym sezonie już graliśmy.
0
dlatego korzystając z okazji Real wyłoży kasę i ich po prostu weźmie w dobrej cenie ;)
3
Kiepskie kursy. Każdy wymieniony typ to loteria.
1
Brawo za odgrzebanie tematu. Może walkowanie go otworzy chociaż trochę niektórym młodym ludziom. W końcu w Internecie siła. Wszystkie argumenty bardzo trafne. Jak na to, że jesteś tylko, albo aż studentem to jeszcze raz brawo ;) oczywiście dyskusja odbiegła lekko od tematu, albo dyskutuje się często o rzeczach, które nie mają związku z meritum sprawy, ale cóż czego tu od niektórych wymagać skoro nie trafia do większość argument, że 500+ nie bierze się z powietrza. Gdzieś kiedyś czytałem, że średnio na 500 plus płaci się około 800zł. Zaznaczam średnio. Patologia i tak nie płaci tylko pobiera wszystkie możliwe zasiłki. Tak więc kto płaci grubo ponad normę? A no wszyscy Ci, którzy mają w życiu ambicje, kończą szkoły i próbują uczcciwie zarobić. Ogólnie powodzenia po studiach :) chodzby z własnego doświadczenia mógłbym tu pisać epopeje na temat tego w czym pośrednio ukryte jest 500+ ale czy jest sens? Każdy ma swój rozum. Mam sporo znajomych, którzy prowadzą własne duże firmy i wiecie w co uderza dodatkowy koszt 500+? Nie w nich, a bezpośrednio w nas czyli konsumentów. Jeżeli mój znajomy prowadzi tartak, a państwo w ciągu roku zwiększa dla niego cenę drewna z wycinki lasu o blisko 40% (autentyczne liczby) to ten znajomy podwyższa o tyle ceny drewna i każde przedsiębiorstwo produkcyjne i tak musi zakupić surowiec po wyższej cenie, a co za tym idzie podwyższyć o tyle samo ceny swoich produktów. I pyk wraca to do nas oczysiscie z wielokrotnością, bo każdy w tym łańcuchu musi jeszcze uszknąć coś dla siebie z tej pajdy chleba ;)
1
Masz problem z odpowiedziami na proste pytania. Atakujesz innych i obracasz kota ogonem. No nic podyskutować się nie da. Z podziwu wyjść nie mogę skąd biorą się takie rodzynki ;)
1
Nie wierzę w to co czytam. Za przeproszeniem ile Ty masz lat i co robisz w życiu? Żyjesz w Polsce czy na drugim końcu świata?:>
1
6tys? Co to masz w obecnych czasach ledwo na waciki takie są realia. A skąd to się bierze, że życie jest takie drogie? A no stąd że, aby dać kowalskiemu 500+ to trzeba pierwsze mu zabrać 1000.
0
Produkt nie jest dostępny.
0
Hej czy w marcu miały trafić do sprzedaży jakieś specjalnie koszulki na 20 lecie współpracy z Nike? Nie chodzi mi o ten mieszany wzór. Wydawało mi się, że miał być jakiś klasyczny
1
Być może to moje błędne wrażenie, ale przyuważ, że piłka mu często odskakuje. Poza tym wszystko na plus u niego, dobry występ. Zobaczymy co pokaże w drugiej połowie
0
Widzę Twój już kolejny post odnośnie tej petycji. Mam pytanie, bo mam wrażenie, że nie jestem w temacie. Czy posypały się ostatnio jakieś perma bany czy tak po prostu chciałbyś amnestii dla tych którzy już kiedyś zostali zbanowani?