Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stanio87
Nie pierdolamento bo dokładnie tak to wygląda przynajmniej jeśli chodzi o Pana Pawła z obrazka. Może masz inne doświadczenia jeśli chodzi o Pana Sebastiana i jego obraz został przesadzony. Natomiast co do Pawła to wypisz wymaluj rządy PiS. Sytuacja z życia większości moich znajomych i mojego własnego poniekąd.
0
@Kvothe07
Jakie atakujesz? O czym Ty mówisz? Pół żartem pół serio zadałem na luźno pytanie
5
@Sabrina_spellman
Nie powiedziałbym. PiS nie zyskuje wyborców, będzie ich tylko tracić. Ludzie ktorzy na nich glosuja to lemingi i jak tylko będą już w tej przyslowiowej czarnej dupie to się obudzą w końcu. Zmiana będzie kwestia kilku kadencji. Na ten moment można się śmiać tylko z tego stada baranów, szkoda tylko że taki wstyd na cały świat.
0
@heniek168
To jak sport miesza się z polityką to źle, ale jak robi to kościół to dobrze?:D
4
@macio_944
Wszyscy widzą co się dzieje u nas, wszyscy w kolo tylko nie my, a w zasadzie te stado owiec. Co za wstyd na cały świat, że ten durny naród znowu zagłosował na Pis. Dramat po prostu, niewiadomo czy się śmiać czy płakać.
2
@FC1899Barca
Ja-ro-sław Pol-skę zbaw!!! :D niech będzie pochwalony Jarosław Kacztński i Zbigniew Ziobro zawsze dziewica :D
Jak powiedział Zbysiu Stonoga. Śmiać się z Was tylko przez najbliższe cztery lata :)
0
@EmilZatopek
Tak tak, konstytucyjną większość od razu
0
@msmsms
Dziwi 29.5 przedsiębiorców. Firmy kogucik chyba, zarejestrowane na lewo na babke Jadzie;p
0
@Maker0
Ale w co nie uwierzysz? Przecież masz dostęp do wszystkich danych. Sprawdź sobie wyniki z podziałem na grupy które Cię interesują i masz wszystko czarno na bialym
0
@Maker0
Wyborcy PiS to emeryci, bezrobotni i ludzie którzy nie potrafią posługiwać się Internetem. Takich w kraju jest najwiecej
3
@Arkon
Ale prostych ludzi na wsiach nie przekonasz genialnym programem wyborczym, świetnymi inwestycjami, opowiadaniu o sytuacji gospodarczej i skomplikowanym prawem podatkowym. Ich przekonuje tylko rozdawnictwo bo nie są świadomi konsekwencji tego oraz słowo Boże w niedzielę z ambony "niech będzie pochwalony Jarosław Kaczyński"
2
@Lamora
Możesz sobie to sprawdzić. Najwięcej ludzie w kraju to nie Ci z wyższym wykształceniem, a Ci z podstawowym. To ludzie żyjący na wsiach odcieci od świata karmieni tylko wiadomościami TVP z ambony w niedzielę.
Wyborcy PiS to: podstawowe wykształcenie, emeryci i bezrobotni w znacznej większości.
0
@Chakalaka
Poczekajmy jeszcze czy w ogóle PiS na pewno będzie miał większość w sejmie:) niektóre źródła donoszą, że przeliczenie na mandaty mogłobyc niedokonca trafne. Mówi się o 230 mandatach na ten moment. Ciągle zliczane głosy w okręgach. Ja liczę rano na niespodziankę;)
0
@Kamilos84
Równie dobrze może iść w druga stronę. Tym bardziej, że w moim województwie podali jedna z najniższych średni, a tymczasem słucham że zliczaja dokładnie głosy w okręgach i w kilku konfa dostaje po 8, a nawet 11%. Nie ma co wrozyc z fusow póki co.
3
@NeroTFP
Co tam miliony jak setki miliardów uciekają na socjal przez co brakuje pieniędzy na podstawy takie jak NFZ. Zdrowie jest jedno, a tymczasem ludzie będą umierać w kolejkach, bo wolą żeby państwo przepralo ich marne 500zl które i tak przejedzą.
11
@Criss18Barca
Niby nie, ale kto do jasnej ciasnej głosuje na lewicę? To jest fenomen że partia z takimi poglądami otrzymuje tyle głosów. Wytłumaczenie jest chyba jedno. Idę o zakład że 90% ich wyborców nie zna ich programu, tylko jadą na hasłach typu "tolerancja!".
0
@Xwowrak
Nie, powinno w ogóle nie być bezrobocia. Wszędzie brakuje rąk do pracy. Mamy w dalszym ciągu rynek pracownika. Robotę można wybierać i przebierać, a mimo wszystko znajdują się krętacze którzy wolą w ogóle nie pracować i to właśnie oni stanowią te bezrobocie. Mam niestety kilka takich przykładów z własnego podwórka, ale nie ma się czym chwalić.
7
@LukaszFan
Szkoda że wyborcy KO w dalszym ciągu nie zrozumieli, że trzeba postawić na coś nowego, a nie kierują się zasadą "postawie na mniejsze zło bo tylko oni mają szanse". Otóż nie, oni nie mają żadnych szans. Trzeba skończyć wybierać mniejsze zło i zacząć głosować zgodnie ze swoim sumieniem.
4
@Death_voice
Mylisz kolego niektóre pojęcia i ubierasz to w takie słówka, że jeszcze otrzymujesz przy tym poklask. Nikt nie hejtuje bezrobotnego za sam fakt bycia bezrobotnym, bo takie sytuacje mogą się przytrafić każdemu, ale.za to że w naszym kraju 90% bezrobotnych jest z wyboru bo to w większości leniwe pijawki które kalkuluja sobie że lepiej siedzieć na zasiłku, bo Państwo da im więcej socjala jak nie będą pracować niż jakby mieli pójść do pracy. To jest chory system i tak się gospodarki na pewno nie buduje.
15
@Janiama
Autentycznie od lat trzyma się swoich wartości. Nie jest jak choragiewka na wietrze i nie stara się za wszelką cenę dostać do koryta jak znaczna większość. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba. Sam głosując za KO powinieneś wiedzieć jakie afery ciążą nad politykami tej partii i jak jeszcze wypowiadali się 4 lata temu na temat 500+. Mimo wszystko pewnie sam bym na nich głosował gdyby nie partia której program mnie przekonał. Grunt, że nie bronisz PiSu!;)
36
@Janiama
Jest mocno oderwany od rzeczywistości i ma niewyparzony język, ale przy tym wszystkim jest przynajmniej autentyczny, nie to co politycy popisu
10
@Sabrina_spellman
Mi również wstyd. Ludzie sprzedali się za głupie 500zl, mimo że państwo grabi ich na dużo większe kwoty żeby dać im te ściepy. Cóż.. można takich ludzi śmiało porównać do pewnych pań, które za podobne pieniążki sprzedają coś innego.
0
@Mathew86
To prawda. Sporo z tych ludzi "dorobilo" się za czasów rządów tej partii i myślę że w głównej mierze stąd ta sympatia chociaż złudna, bo to że się wtedy dorobili to poklosie czego innego ale cóż.
3
Dzisiejszy wieczór jest niesamowity. Poziom polskiej piłki jest odzwierciedleniem sytuacji politycznej i dzisiejszych wyborów. Jedno i drugie to jakaś kpina. Polacy awans, PiS wygrywa. Wszyscy wiedzą że to jest złudne i nie ma sensu, a jednak każdy udaje że jest super.
1
@Commando
Zandberg i Kamyk zrobili robotę lewicy i psl podczas debat. Nie wiem sam czy bardziej przeraża mnie wynik PiSu czy właśnie Lewicy i PSL
0
@Explode
No nie wiem powiem Ci, że mam na FB znajomych ze swojego rocznika, którzy byli i są straszną patologia. Takie typowe sebixy z gimbazy jeszcze, a jednak widziałem ich posty jak sami zachęcali do głosowania na Konfederacje. No chyba że to wyjątki;)
4
Cieszy taki dobry wynik Konfederacji. Jest jeszcze nadzieja, w końcu zaistnieją w sejmie i będą musieli być pokazywani w TV. Kolejne wybory muszą być tylko lepsze. Stara gwardia musi odejść. Pis króluje wśród emerytów oraz bezrobotnych. Również na wsiach, ale te wsie paradoksalnie zapłacą najwyższą cenę. Ciągle tylko wierzyć się nie chce co za lemingi wśród młodych głosują na Pis, ale tłumaczę to tym, że po prostu babcie za uszy swoich wnuków ciągną. Podsumowując idą zmiany, szkoda że proces ten będzie tak długi. Pytanie czy będzie co zbierać, bo ruina jaka zostawi po sobie pis będzie straszna.
27
Panie i Panowie jeszcze jeden apel. Proszę o głos na Konfederację! Zmieńmy coś w końcu w tym kraju. Postawmy na radykalne zmiany, całkiem inny front, zawalczmy o naszą przyszłość, bo niestety nasi biedni rodzice i dziadkowie ulegają propagandzie TVPis! Nie sugerujemy się sondazami. Dzisiaj na fb na stronie mojego miasta przeprowadzono sondę, w której zagłosowało ponad 10 000 osób i konfederacja zajęła w niej drugie miejsce tuż za KO. PiS był dopiero 3 i to z dużą stratą. Aż sie ciepło robi, wraca nadzieja w przyszłość, trzeba tylko uwolnić się od tej propagandy. Pamiętajcie każdy głos się liczy!
0
@Vxb93
Byc może, ale nie jest to na pewno 90% użytkowników, a kwestia zablokowania w tej ankiecie to 5 sekund :>
2
@Kidd
Co jest dziwne bardzo, bo wystarczy wejść i zaznaczyć np nie idę na wybory. To tylko świadczy o tym jakimi ignorantami jest większość z nas obywateli ;)