Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T_TG wystarczy Lewy skrzydłowy. Patrz sezon z Neymarem, Messi wtedy gral na prawym skrzydle i wychodziło to dobrze. Żeby utrzymać tam szybkość i dynamikę potrzeba dobrego prawego obrońcy który obiega Messiego i daje dodatkowe opcje gdy Messi schodzi do środka
1
@xVENUMx
A co ma do rzeczy jaki jest zysk z pojedynczej dostawy? Mogłeś nawet transportować towar o wartości 10 PLN i firma mogła być na tym stratna, ważne żeby w ogólnym rozrachunku się zgadzało.
0
@MesQueUnClub_87
Dzięki jest w czym wybierać, ale nie chce się brać za kilka tytułów jednocześnie dlatego potrzebuje pomocy żeby wskazać 1 tytuł:) uncharted, god of war i tlou ograne. Dzieki :)
0
Z racji sporej ilości wolnego czasu chce zakupić gierkę na ps4. Myślałem nad RDR2 lub Horizon. Grał ktoś w oba tytuły? A może możecie coś polecić niekoniecznie z tych 2 tytulow? W wieska gralem:)
1
@Janiama
Widzisz spore grono ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i nie lekceważy tych zakazów. Bardzo dobrze rząd reaguje, pochwalam mimo że lekko mówiąc nie trawię go
15
@matteoFCB
Bardzo dobrze zrobił ten ktoś. Sam bym dzwonił
0
@barcafan9512
Ja to nie rozumiem jak w ogóle można kupić telefon za 2/3 kafle jeśli tak na prawdę na niego kogoś nie stać. Później obchodzę się jak z jajkiem, a znam ludzi którzy na kredyt brali. Lans na jabłko musial być:D
1
@zawsze_barca
Kolega pyta w której minucie filmu?;>
0
@kamilo0066
Co to zmienia? Ktoś ma katar i też ma osłabiona odporność. Ludzie starsi też mają niską, to znaczy że musimy ginąć, bo większość osób ma w poważaniu kwarantanne i popołudniami jak wychodzi słońce tłumy w parkach są takie jak w wakacyjny weekend? Masakra to cholerstwi zabija jak leci. Na każdego może trafić. Przez ten czas co wszystko jest zamknięte powinny być zaostrzenia i kary za wychodzenie z domu w celach rekreacyjnych.
3
@sonek
Czy pracodawca może pracownikowi zabrać urlop wypoczynkowy? Znowu czytam tutaj że takie rzeczy się dzieją, a jak dla mnie nie ma takiego prawa. Powinno być płacone postojowe według mnie
0
@barcafan9512
Dałeś się wypchac na urlop? O ile się nie mylę to pracodawca nie ma takiego prawa, a musi płacić postojowe.
0
@Jaca27
Oczywiście, że tak jest. Lekarze teraz musowo mają pracować przy koronawirusie po naście godzin. Wysyłani są na delegacje w różne miejsca w których brakuje lekarzy. Nikomu się to nie podoba i sami biorą zwolnienia
0
@LuisSalvano
To sytuacja ciężka zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Dlaczego pracodawca ma płacić kilka miesięcy pensje bez świadczenia pracy? Nikogo na to nie stać, mali już brankutuja, a więksi mogą to dopiero odczuć. Nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Masakra
0
Czy ma ktoś zabookowany nocleg przez booking.com na terenie naszego kraju? Osobiście mam wykupiony nocleg z niedzieli na poniedziałek, natomiast chce odpuścić wyjazd. Wszystko jest pozamykane, a państwo apeluje aby pozostać w domach. Ktoś z Was ubiegal się o taki zwrot? Jest o co walczyc w ogóle czy kasa utopiona?
3
@jeyx77x
Wróci, nie masz się co martwić
0
@Qlewer
A o co?:>
1
@Cochise
Zgadza się ja też pochwalam rząd, natomiast władze są pod ścianą i nie mają innego wyjścia. Strzelili by sobie mocno w kolano gdyby inaczej się zachowali więc to takie trochę wymuszone działania ale dobrze że się nie sprzeciwiają jak ze wszystkim innym.
0
@Lama20
Wystarczy pomyśleć. Jeśli ludzie nie będę chodzić do pracy to kto Ci będzie ksiegowac te przelewy? Skąd kasa na koncie? Myślisz, że za obsługę tego krasnoludki odpowiadają? Odpowiedź jest prosta, niemniej to w tym momencie panika i tyle.
3
@barcafan9512
Bo problem z maseczkami nie wynika z tego, że ludzie w panice zaczęli je skupowac ;)
0
@jeyx77x
No przecież zawieszajac lub odwołując mecze unika się takich sytuacji. Odwołanie publiki i rozgrywanie meczów przy pustym stadionie nic nie zmienia
0
@jeyx77x
A widziałeś co się działo wczoraj pod Mestalla?
1
@Lola120
Bez urazy, ale matury to jest akurat najmniejszy problem. Nic się z tym nie dzieje, a w najgorszym wypadku będą przesunięte. Cały kraj dotyka paraliż, służba zdrowia, bezpieczeństwo, firmy tracą miliony ludzie nie wiedzą co robić z kim dzieci zostawić, więc szkoła przy tym wydaje się blachostka:)
0
@zmiter912576
No nie powiedziałbym:) dużo więcej czasu w tygodniu spędzam na siłowni i ilość sprzętu jakiego dotykam i ile innych je dotyka jest nieporownywalnie większa do koszyka czy produktów w sklepie
0
@Bykunn
Tutaj również nie mogę się z Tobą zgodzić. Przypadek z dzisiaj. W Cieszynie zamknięto szkoły. Nauczyciela polskiego ma koronawirusa, wczoraj cały dzień nauczania i cholera wie czy ktoś od niej nie złapał tego. Do tej szkoły chodzi brat mojego najbliższego kumpla. W domu mieszka z rodzicami i dziadkami wszystkich w domu może pozarażać teoretycznie.
0
@Bykunn
Tak, natomiast wydaje mi się że nie można też wszystkich do jednego worka wrzucać. Media szukają sensacji opowiedzą o pojedynczym przypadku typu ludzie kupują prezerwatywy na palce lub wykupują cały zapas makaronu, następnie wszyscy to lykaja jak pelikany i przekazują dalej. Czytaj plotka tak właśnie one się rodzą. Osobiście robię zakupy w wielu sklepach i jeszcze nie spotkałem się żeby rzeczywiście spozywki miało w nich brakować. Wszystko jest na swoim miejscu no może poza środkami higieny typu mydło itp ale to chyba normalne i nawet dobrze że ludzie zwrócili większą uwagę na higienę w tym czasiw:)
10
W temacie paniki/lekceważenia wiadomego tematu.
Dyskusje tutaj są wyolbrzymiane tak samo jak pojęcie paniki. Działania rządów w poszczególnych krajach to nie panika, a działania zapobiegawcze. Z paniką to nie ma nic wspólnego. Ja pochwalam działania zapobiegawcze typu zawieszenie imprez masowych, odwoływanie zajęć grupowych itp. Prewencja i działanie z chłodną głową to najlepsze co można robić obecnie.
0
@KamQiX
Sklep, a siłownia to jednak coś innego uważam. Sam się zastanawiam nad siłką. Każdy spocony dotyka co chwilę tego same sprzętu, prysznic itp więcej kontaktów bezpośrednich. W sklepie ubrany wchodzę z nikim się nie dotykam produkty do koszyka i tyle.
0
@Uukasz_93
Wyrazy współczucia, natomiast co tu ma w tym wypadku wirus do rzeczy? Polacy sami doprowadzają do takiego stanu, służba zdrowia się stacza, ale każdy dostaje 500 i jest zadowolony. Później wielkie zdziwienie i narzekanie jak to ten nfz może na prawde tak działać.
1
@gontex
Nie żartuj:) A kto tym monitoringiem steruje? Nagrania mogą ulec zniszczeniu zawsze lub kamera akurat może tymczasowo ulec awarii. I tak ze wszystkim w zaleznosci jak komu tam na górze będzie pasować
3
@Majkel34
Chcieli Polacy ustawe kagancowa to mają. Za niedługo sędziowie nie będą mogli palcem kiwnac. Nie ma co liczyć na sprawiedliwość, a tym bardziej czuć się bezpiecznie we własnym państwie. Taki mamy klim.. znaczy rząd;)