1

@TheNekro94
Z Tedasem często gorzol lub whisky się leje^^ ale dwóch zupełnie innych ludzi

2

@YoNoEntiendoNada
Powiem Ci że mega spoko gość. Byłem zaskoczony bo podszedłem tylko z zapytaniem czy mogę foto zrobić, a on żebym się nie wyglupial wziął piwo i z nim do stolika poszedł :D spoko z jego strony, ale chyba był już lekko podchmielony ^^

2

@TheNekro94
Widzieć to z trybun gwiazdy Barcy czy Realu (Messi, Ronaldo etc.), z bliższej odległości jakieś 5m Niki Lauda. Lezalem tez na masce audi Pique^^ Z kontaktów osobistych to piwko z Fokusem, a w gronie znajomych np Tede czy Przemek Niemiec.

5

@SonBarcaGoku
Z czego te spodnie i bluzę robią z haftowanego jedwabiu czy pancerne są?:D w cenie 1500 mam 30 koszulek po 50zl zamiast 1, więc te 30szt posłuży mi znacznie dłużej niż jedna za 1500 jeśli już powołujesz się na trwałość i jakość:)

0

@MichVeB
Rozumiem, że sam pierwszy poleciales do szefa że chcesz wspomóc firmę i zrzekasz się 40% pensji, bo przecież nie jesteś gwiazdeczka w pracy i nie chodzisz do niej w celach zarobkowych? PSG to kierunek dla tych co chcą zarobić kasę, więc czemu się dziwisz?

0

@FCBRybnik
Ciekawe jak długo to potrwa, w sensie wymiar pracy 80%, bo nawet jak fabryki ruszą to nie będzie to na takim poziomie jak wcześniej, a rząd z tego co wiem to zezwala pracodawcom na dużo dłuższy okres "80%" niż obecny miesiąc czy dwa jak ogłaszają wstępnie firmy, biorąc ten okres na przeczekanke.

1

@juliacicha
Nigdy nie byłem kolekcjonerem herbów. Wyrażam tylko swoje zdanie jako zwykły szary użytkownik, który do tej pory od wielu lat czytał większość artykułów. Od momentu spamu w formie tiki taki na głównej tego po prostu nie robię i domyślam się, że nie jestem jedyny. W zasadzie tyle. Moderacja i tak zrobi to co uzna za słuszne, ale wyszedłem z założenia że im więcej takich postulatów tym lepiej, gdyż może akurat ktoś coś z tym w końcu zrobi. Jak nie to szkoda, życie bez artykułów również istnieje. Pozdrawiam

0

@Reiv111
Tylko nie Kidawa, nie ma gorszego kandydata obecnie.. nawet Bosak Hołownia czy Biedroń ja zjadaja..

2

@juliacicha
Przykro to mówić, ale na prawdę ta tiki taka na stronie głównej jest po prostu żałosna. Również przestałem z tego powodu wchodzić na główną i czytać większość artykułów. To jest po prostu udręka, której od blisko 10 lat nie doświadczyłem na tym forum. No trudno na la ramble zawsze jeszcze wejdę. Popieram w pełni @Cochise. Nie rozumiem dlaczego moderacja ma taki problem przyznać się do wtopy I własnego błędu . Każdy ma do tego prawo, a do tej pory robiliście świetną robotę. Tymczasem nie robicie na złość użytkownikom, a sami sobie strzelacie w stopę gdyż ludzie przestają czytać Wasze artykuły. Liczyłem na to, że moderacja pójdzie po rozum do głowy, ale wygląda na to że się myliłem, szkoda. Pomijam już fakt, że ten "spam" na głównej to nic innego jak krótkie newsiki które już ktoś po 2 razy zdążył wcześniej wrzucić na La Ramble.

3

@bartekvisca
Tak. Pracuje w branży automotive. Dzisiaj poleciało kilkanaście osób. W zeszłym tygodniu to samo. Zarówno produkcyjni jak i biurowi, a to nie koniec. W firmach "konkurencyjnych" w obrębie tego samego miasta również już dziesiątki osób zwolnione. Duże koncerny jeszcze się wstrzymuja, ale tam też to kwestia czasu z tego co wiem od znajomych ze stanowisk decyzyjnych. Po krótce ciemne chmury nadciagaja i koniec rynku pracownika. Będzie brakować miejsc pracy, a najśmieszniejsze jest to że rząd dalej blokuje wszystko, a sam wsparcie nie daje. Zezwala tylko prawnie przedsiębiorcom zwalniać pracowników i obcinac im pensje, ale nie tego chcą przedsiębiorcy ani ludzie. Zaslepiony naród elektorat pisdowcow nie rozumie tego i pójdą do urn na adrianka głosować i tak.

5

@FeloRPS
Ma jednoosobową działalność i sam siebie zwolnił:D

5

@kamilos1214
Tak, jeśli masz napęd na jedną oś to wypada zmieniać parami żeby równomiernie się docierały.

1

@Jacu327
Coco na pewno przynajmniej mocno wzruszyło. Bajka dla dzieci, a dla starszych coś dużo głębszego:) majstersztyk

8

@LuisSalvano
Nie ma czasem w historia -> ostatnio zamknięte karty?

0

@Kuczek
Ale po co? Napisałem jakie jest moje zdanie na ten temat, zresztą wyjątkiem raczej nie jestem:)

0

@Kuczek
Zawsze miałem beke z ludzi którzy nie odklejali tych naklejek. Metek z ubrań też nie odrywasz?:>

2

Oglądał ktoś wiadomości TVP? Skomentowali jakoś dzisiejszy temat zwolneinia dyscyplinarnego pani prokurator, która wszczela śledztwo w sprawie wyborów korespodencyjnych??

3

@Wojcio
Tak W Chinach jest super nie ma co, jedno z państw z najbardziej ograniczonymi prawami wolnosciowymi człowieka :)

2

@Lubczyk698
Koniecznie skosztuj podwójnego wiesmaca, a z ofert sezonowych kanapkę drwala. Najlepsze kanapki

9

@NeroTFP
Oczywiście. Uber z zasady fajnie działa, natomiast różne historie się przydarzaja, ale to już zależy od kierowcy. Raz zamówiłem ubera wersja standard dla cebulakow a podjechał po mnie dziadek Teslą:D

1

@puyol_presidend5
O Cię Panie. Diablo 2 battle net. 95lvl sorci czyscilem równo wszystkich na pvp ^^

Co było w tym wszystkim najlepsze? Prosta gra, ale ciężko było zdobyć najlepsze itemy. Trzeba było farmic i farmic pozniej tradowac lub tworzyć z Run ekwipunek. Coś pieknego:)

1

@Bykunn
No jeśli się bawili to ok, ale tego nie wiemy, a na dłuższą formę to nie wygląda chociaż chciałbym się mylić:> dzisiaj byli bezbłędni i oby tak wyglądali na worldsach

0

@konrad1661
Z taką czyli jaką?:) dzisiaj się fakt przejechali mieli formę dnia, ale dostali się do finałów z lucky loosersów gdzie wcześniej przegrywali przynajmniej 1 grę w każdym best of 5, a rywale byli dużo słabsi. Zazwyczaj grali po prostu słabo, a dzisiaj to jakiś fenomen. Praktycznie nie popełniali błędów, oby tak to wyglądało na worldasach.

0

@MichVeB
Też nie rozumiem jakim cudem tyle czasu gry w manu ma za sobą, ale jednak możemy mu tylko pozazdrościć

2

@contowsky
Super test! Wyszło mi 50/100 więc dopuszczający ;p znawca wielkim nie jestem ale myślę że poziom w sam raz. Jedynie co to nie podobały mi się pytania mocno historyczne typu kto zdobył majstra w 1956r. Pytania z XXI w o mundial i kluby bardzo spoko. Przyjemny test i fajnie że do wielu pytań są odpowiedzi. Dobra robota podsylam znajomym!:)

0

@Bykunn
Znam zakłady które już wydały komunikaty że zastosują takie rozwiązania. Przypuszczam, że musi to być zgodne z prawem

1

@lucca87
A oszczędności z nieba spadają?;p ktoś tu zaczął przeliczać na rok, ale ja ciągle pisałem o przeliczaniu z km. W każdym razie nie ma znaczenia. Jeśli Ciebie auto kosztuje max 400zl miesięcznie to zazdroszczę. Wychodzi na to że mi się nie opłaca firmowego xc60 brać, bo będę bulic prawie 600zl za niego plus paliwo. Jak będziesz sprzedawać daj znać chętnie pojezdze za takie pieniądze:)

0

@RichardWinters
Yy tego nie przelicza się na rok, a na km ;p jasne jeśli masz złotą rączkę i potrafisz sam fajnie naprawić sobie samochód to jest to niewątpliwie duży plus. Ja niestety się nie znam i oddaje zawsze auto do serwisu, ale zakładam że robi to większość bo fach w rękach mało kto ma.

0

@lucca87
Właściwie mam średniej klasy samochód dla doprecyzowania. Przedstawiłem natomiast dane którymi nawet sugerują się firmy leasingowe czy firmy mające floty własnych samochodów służbowych. Jeśli mnie auto + paliwo kosztowałoby 500zł miesięcznie to już bym kredyt bral na mietka amg. Natomiast jesli ktos wydaje rocznie na eksploatacje i serwisy samochodu max 1500 to albo ma nieśmiertelnego golfa 1995r 1.9tdi w którym nie ma co naprawiać albo fiata pande bo to udany model był. Zakładam natomiast średnie koszty jak wspomniałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?