0

@msmsms
To by nie miało sensu. Nie dało by się kupić głosów, a zarazem program by upadł bo nikt nie chciałby go finansować. Tak jest narzucone i ja czy Ty czy ktokolwiek inni musimy płacić na programy socjalne nawet jak z nich nie dostajemy ani złotówki.

5

@Piotr777
Spokojnie konfederacja to nie partia, która się sprzedaje. Spore grono członków już dawno mogła być w polityce, ale wierni są swoim wartościom. Cieszy to, że siła prawdziwej prawicy rośnie i prędzej czy później doczekamy się tego, jestem pewien. To że może już nie być czego zbierać po rządach Popisu to inna sprawa, ale trzeba do tego dążyć żeby naszym potomnym kiedyś żyło się lepiej:)

0

@Nou
Głupi wpis. Ja się osobiście cieszę, że co raz więcej kobiet idzie po rozum do głowy i nie patrzy na hasła jednego Korwina tylko patrzy na ugrupowanie znacznie szerzej i chce zmian na lepsze w tym kraju. A co do drugiej części to chyba nie da sie nie zgodzić, że od zawsze głównie mężczyźni rządzili światem co zresztą nadal ma miejsce, czy komuś to przeszkadza? Chyba nawet Lewicy nie skoro ich główna siłą partyjną są mężczyźni. Zapytałaś i odpowidziałem, a teraz jestem ciekaw Twojego zdania?

0

@lucas/catalan
Na szczęście nigdy tego nie zrobili i teraz również ie popierają żadnego kandydata. Jedyna partia z zasadami. Jeśli będą się trzymać swego to może za 10-20 lat dojdą do władzy. Póki co spore szanse na 3 siłą w sejmie w kolejnej kadencji, więc wszystko na dobrej drodze. Muszą częściej dochodzić do głosu żeby ograniczeni ludzie mogli ich wysluchiwac i przekonać się, że to wcale nie sami faszyści czy narodowcy jakie latki przypinaja im media.

6

@Ghotti
W sumie jedna i druga partię więcej łączy niż dzieli więc przekonania tu wiele do rzeczy nie mają :D

1

@kamil9040
Kolego coś mylisz. Matura to nie wykształcenie wyższe. Z kim graniczy Polska to również wiedza podstawowa, a nie wyższa. Wyższa to przykladowo dobra znajomość prawa czy ekonomi, a takiej wiedzy nikt z wyksztalceniem podstawowym nie posiadai stąd efekt jest jaki jest i rzadzi PiS w demokratycznych wyborach.

0

@Adey
Ankiety i sondaże, głównie z grup facebookowych. Oczywiście sporo osób popierających Holownie pójdzie na Trzaskowskiego, ale na pewno nie będzie to 100%. Max 80 przy dobrych wiatrach takie moje zdanie.

0

@kamiVeB
Szymon czy nie Szymon. Każdy kandydat miał większe szanse niż przedstawiciel hejtowanej partii której większość w kraju ma już po prostu dość.

0

Z drugiej strony może to i lepiej, że większość ludzi z Konfy i od Holowni nie pójdą do wyborów w drugiej turze. Może teraz dotrze do co po niektórych co znaczy pojęcie głosu zmarnowanego co było bardzo często ich jedynym argumentem w trakcie stawiania X przy nazwisku Rafała.

1

@Bykunn
Być może jednak skala pewnie pozostanie. Niech to będzie 50% ludzi którzy nie zagłosują na żadnego z nich. Od Holowni też 100 nie pójdzie w ogóle do wyborów. Małe szanse daje Trzaskowskiemu na wygraną w 2 turze, ale sporo zależy też od najbliższych 2 tygodni.

0

@kewin
Dopóki ludzie widzą tylko dwie opcje rywalizacji dopóty oni będą wygrywać. Tak jak robisz to wlasnie Ty. Dlaczego Duda wygral z Trzaskowskim, a nie z Holownia lub Bosakiem? Sami pompujecie ten balonik i dajecie sie juz lata w kakao ladowac:) Koniec końców o tym im chodzi. Ci sami ludzie w tych partiach byle się nachapac i nie dać innym dojść do władzy.

11

@zadafcb
Już przestał być wyjątkowy jak inni geje i lesbijki wyszli z jaskiń. Długo jechał na byciu mainstreamowym, ale się skończyło. Szybko jak prawie cała Lewica co mnie niezmiernie cieszy.

0

@cosinus90
70 + po równe 10% dla jednego i drugiego kandydata (10+10=20) + 10 jeszcze nie wie.
70+10+10+10=100

1

W gronie konfederatów powstała na FB ankieta. Próba kilkaset osób. Szczerze to spodziewałem się nieco innych wyników, a tak dla zobrazowania sytuacji:

Łacznie 70% odda glos niewazny lub nie pojdzie na wybory
Równo po 10% zagłosuje na Dude i Trzaskowskiegom
Pozostałe 10% jeszcze nie wie co zrobi.

0

@DaPi
Obstawiam tak:
Trzaskowski - Biedroń i Kosiniak w 99%, Hołownia 80-90%, Bosak 40%
Duda - Bosak 20%

Będzie wyrównany pojedynek. Ważne 2 tygodnie.

1

@Bykunn
Tak, policzyli :D haha padłem :D przedsiębiorcy to również zwykli ludzie i bardzo często bez wykształcenia wyższego. To po prostu ludzie zaradni lub tacy którzy nie bali się zaryzykować lub mają biznesy rodzinnie co nie oznacza, że ogarniaja temat wolnorynkowy.

0

@Mathew86
Było do przewidzenia. Bardzo dobrze :)

12

@PrinceDamon
A przerażające ile młodych osób nie głosowalo na Bosaka

1

@BaroPodertos
Szanuje, natomiast w tym wypadku powinno się schować dumę i poglądy do kieszeni i starać się zablokować większość Pisu w sejmie co oczywiście wspomoże Konfederację.

0

@Mathew86
Moim zdaniem słuszna i korzystną decyzją dla Konfederacji jest głos na Trzaskowskiego. Jezeli wygra trzaskowski, to jarek bedzie musial lizac konfie dupe, bo trzaskowski bedzie mogl walic weto na kazda ustawe jarusia. A zeby przebić weto, sejm musi przeglosowac 3/5 - czyli 60%. A tyle nie ma - bedzie wiec musial sie podlizywac konfie, a to daje szanse na to, ze uda się przepchac Konfie jakaś sensowna ustawę.

51

Jako wyborca Bosaka w 2 turze mam wybór na zasadzie czy wdepnac w gowno prawym butem czy lewym. Cóż w normalnych okolicznościach bym nie głosował, natomiast w tym konkretnym wypadku ja i spore grono znajomych konfederatow poprze Trzaskowskiego. Nie kwestie poglądów, ale logiczne myślenie. Trzeba odciąć układ Pisowski który przpeycha jak leci każdą największą głupotę jaką nie wymyśli.

0

@Kamiloza91
Te same Bilbao które w meczu z nami i nasza słaba gra nie oddalo celnego strzału na bramkę? Dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć w każdym meczu, natomiast nie upatrywalbym nadzieję w Bilbao

5

@Tomo1989
Zapomniałeś dodać że jest faszystą. To już wszystkie Twoje argumenty?:>

1

@Mns21
Żenada podobnie jak 17 dla Dudy :D ja wychodzę z założenia, że to w większości ludzie których rodzice lub babcię do urn prowadzą i każą podpisać pod Adriankiem, albo na Rafalka bo dobrze się prezentuje i poliglota. Cóż strasznie wolno w tym kraju zachodzą zmiany więc nie liczę że się poprawi za mojego życia, ale może kiedyś moje dzieci dożyja czegoś lepszego.

1

@Kapitan hawk
Ale koszulkę z dragon balla u młodego szanuje :D

2

@IronSanHybrid
Problem w tym że jego pozycja na boisku to pozycja Messiego. Dzisiaj ogólnie niezły występ, miał ciężko oddać dobry strzał bramkarz szybko wyszedł. Wystawiał się fajnie do podań, a to że ich nie otrzymywał to ekhmm..pomijany jest zazwyczaj przez Messiego i Suareza A czasami aż się prosi o podanie.

2

@ShawnC
Rozpedz się kolego, a ściana sama Cię znajdzie :>

0

@XaviHeart
Co przejrzyjcie? Dlatego nie wszedł w meczu z Sevilla gdzie na lewym skrzydle była autostrada bo postawili autobus w środku pola i walilismy głowa w mur?

9

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ten Fati nie gra w podstawie. Co gra to najgrozniejszy w atatku i rozciąga grę świetnie. Właśnie jego brakło w meczu z Sevilla

9

Wystarczyło że Rakitic wrócił do swojej dawnej fryzury i przeżywa druga młodość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?