Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@prokofiew
Hmm czy ja wiem, ja w dalszym ciągu nie korzystam już z głównej z tego powodu ;p
3
@Bykunn
Nie ma co dyskutować, bo wydaje mi się że Ty widzisz tylko w kategoriach czarne i białe, a w takim wypadku nie ma osob tolerancyjnych na świecie. No chyba ze podasz mi konretny przyklad takiej osoby, ale szybko idac Twoim tokiem rozumiwania uswiadomie te osobę że wcale tolerancyjna nie jest :p
4
@Bykunn
Tak to w życiu jest, nic nie jest zero jedynkowe. Patrząc na to jak Ty to nikt nie nie był, nie jest i nie będzie tolerancyjny i to pojęcie trzeba by wymazać ze słownika :) mój światopogląd jest centralny jeśli chodzi o takie kwestie co nie oznacza, że nie jestem toleranycjny bo w jednych tematach jestem, a w drugich nie.
7
@Zoker
Jestem "w miarę" tolerancyjny. Mam nawet znajomych odmiennej orientacji i to na prawdę świetni ludzie. Każdy zasługuje na szczęście jak dla mnie mogą robić co chcą, ale nie popieram pełnej legalizacji czyli zawierania zwiazkow malzenskich i posiadanie dzieci. Mowie toleruje i kazdy ma prawo żyć po swojemu, ale Lewicy i sztucznym manifestacjom LGBT mówię stanowcze nie.
0
@Chwytliwy
Jak to nikt się nie spodziewał? Pomijam że cała opozycja Pisu negowala te pomysły zanim weszły w życie to większość ludzi którzy mają chociaż minimalne pojęcie o ekonomii oraz tym w jakiej kondycji jest nasze państwo wiedziała do czego to prowadzi. Na taki social sobie moga pozwolic Niemcy, ale nie Polska.
2
@Janiama
Z programów 500+ / 1000+ również wszyscy się śmiali wiedząc, że to utopia i programy nie do zrealizowania które doprowadza kraj do ruiny, a popatrz mimo to udało się je wprowadzić;)
0
@Janiama
Kiedy ma być oficjalne info? Planują wystapienie w związku z tym?
3
@adi7adi8
Na początku zdecydowanie szło mu najlepiej jak 3tyg przed epidemia w Europie podpisał się pod spółkę brata i dofinansowal ja z rządu żeby później na epidemia zbić kokosy:)
0
@Kacper1432
Kosiniak robi dużo hałasu, jest dobrym mówcą i stąd jest kandydatem. To tyle, niestety wystarczy poczytać trochę o nim i jego partii. PSL już tancowal z każdym, dla nich liczy się przysłowiowe koryto. Kosiniak jest jak choragiewka na wietrze, teraz mówi co innego, a kilka lat temu podpisywał się pod czymś innym. Jest mocno zakłamany dlatego odpada.
0
@Mesi12
Bo trzeba wiedzieć, że jest to ironia kierowana w stronę PiSu i ludzi którzy godzą się na ich rządy:)
1
@FCMichalo
PiS poczynił najlepsze kroki. No normalnie nadaje się na pasek TVP. Rzeczywiście przekonałeś mnie ;p innymi słowy argumentów żadnych nie przytoczyłeś :)
2
@barcelonaLM
I znowu podział na równych i równiejszych? Nóż się w kieszeni otwiera. Kolejny program mam finansować? To, że zarabiam więcej niż przeciętny polak to znaczy, że państwo może mnie okradać z każdej ciężko zarobionej złotówki? Niech te państwo się już ode mnie odpi*****i i tylko tyle, nic więcej nie potrzebuje.
8
@Chwytliwy
Jak sam zauważyłeś ten ruch jest tu już od dawna. Zachęcam, a zarazem odsyłam do zapoznania się z programem gdyż jest on długi. Polecam również poczytać/posłuchać co mają do powiedzenia w najważniejszych tematach liderzy tej partii. I nie, nie mam tu na myśli kontrowersyjnwgo Korwina, którego każdy się może doczepić mimo iż ma sporo racji, ale przykładowo Mentzena. Jeśli nie chcesz wchodzić w szczegóły to zostawiam Tobie do przemyślenia własnego czy skłaniasz się ku prawicy czy lewicy jeśli chodzi o gospodarkę oraz światopogląd.
Ps. Tak tylko obrazując jeszcze. Nie po to ludzie jeszcze nie tak dawno walczyli żeby wyjść z komuny żeby teraz do niej wracać. Strach się przyglądać jak szybko obecnie szerzy się propaganda, socjalizm i komunizm. Cofamy się, a nie rozwijamy do tego na dłuższą metę dążą rządy obecnej partii.
25
Korwin prawie 1mln wyświetleń w ciągu nocy. hot16 w jego wykonaniu to niezły sztos :D
3
@IronSanHybrid
Oho Pan odważny się znalazł :D chciałbym Ciebie zobaczyć w lesie oko w oko z dorosłym dzikiem:)
0
@Triv44
Psychoza
1
@PIWOSZ89
Film nie przychodzi mi do głowy, ale nasuwa się od razu gra - Wiedźmin :)
0
@SHIBA
Świetny taras i ogródek. Mały, ale wystarczający. Marzenie też bym chciał taki w przyszłości:)
1
@Jaca27
Dlatego później jest jak jest, bo ludzie zamiast głosując zgodnie ze swoim sumieniem kierują się manipulowanymi informacjami, sondazami ktore kazdy uklada pod siebie bo to przyciąga kolejnych wyborców i na dodatek podaja je w skorumpowanych mediach :)
12
@masq
Jak zwykle konfederacja wypada świetnie merytorycznie co już nikogo chyba nie dziwi. Politycy tej partii to w większości bardzo dobrze wykształceni ludzi z zasadami, którzy na politykę cierpliwie czekali latami, a nie pchali się do której partii nie popadnie. Notowania Bosaka od wczoraj rosną, mam nadzieję że będzie w drugiej turze z Dudą, chciałbym zobaczyć jak niszczy go telewizji w debacie 1 na 1.
1
@Chwytliwy
Możesz podzielić się argumentem dlaczego nie?:>
21
@Janiama
Dokładnie. Tutaj akurat zgadzam się z Holownia. Nie bojkotujmy wyborów, a po prostu wszyscy zaglosujmy!
2
@GeraltzKatalonii
Jakie non stop. Widzisz co się dzieje w kraju i wiesz że powinny być za kilka dni wybory prezydenckie? Czy żyjesz w swojej bańce mydlanej i myślisz że Ciebie to nie dotyczy? Nawet jeśli nie masz jeszcze 18stu lat to prędzej niż wkrótce zacznie. Każdy tęskni za piłką, ale bez przesady z tym zdziwieniem że polityka to właśnie dzisiaj główny temat.
1
@Danny Gaucho
Wydaje mi się, że nie ma takiej opcji dla konkretnej serii. Pozostałe Twoje komentarze czytam z chęcią, bo jest w nich sporo dystansu i ironii co mi się podoba:)
1
@prokofiew
Dodałbym ostatnie posty danego gaucho czy jak mu tam o serii piłkarzy którzy nigdy nie zdobyli LM rozpisywanena 3 strony scrollowania.
1
@tobiasson92
"Jak w trakcie przerwy oceniła opozycja, senatorowie PiS grają teraz na czas. Z informacji Onetu wynika, że to kolejna strategia obozu władzy: jeśli w ciągu 30 dni Senat nie podejmie decyzji ws. ustawy dot. głosowania korespondencyjnego, trafi ona do prezydenta w brzmieniu przyjętym przez Sejm, a więc tegorocznej wybory będą mogły zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego". Onet
8
@Jaca27
Jak ma nastąpić zmiana czy tam 'rewolucja' jeśli w kraju jest pełno takich Januszy jak Ty "wisi mnie to". Wstyd.
0
@T_TG
Nie zgadzam się, problem w tym że nie mamy drużyny nawet na papierze. To jest zlepek piłkarzy, brak jakiejkolwiek taktyki, strategii i ustawienia. Od odejście Neymara gramy bez nominalnych skrzydłowych przez co nie możemy sprawnie konstruowac akcji ofensywnych i zaskoczyć przeciwnika jakkolwiek inaczej niż przeblysk Leo.
4
@T_TG
Bez Messiego to byśmy do play offow nawet nie wychodzili, o ile w ogóle nie walczylibysmy o LE. Czasami mam wrażenie, że niektórym tutaj się całkowicie w d**ach poprzewracało. Oj będziecie jeszcze płakać za Messim:)
0
@Jaca27
Ale czy to że ma 'na gotowo (z czym oczywiście się nie zgadzam) to jest jakiś przywilej czy jak? Tym gorzej, tym większa odpowiedzialność, presja i stres.