Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@feiticeira
Olbrzymia ilość plusów? Poproszę o konkrety potrafisz przytoczyć chociaż jeden przykład?:> Pewnie, że stać (NAS), bo , mojego portfela jak ktoś mądry kiedyś policzył w skali roku leci na ten program jakoes 2800zl, a sam złotówki z tego nie mam. Nie ma to jak wolny kraj żyć nie umierać ;)
9
@Chaoss
To tak samo jak u nas z PiSem. Też większość na nich głosowała, więc 'wola narodu'. Uroki demokracji nie zawsze znaczą dobry wybór, bo jak nazwać ludzi którzy sprzedają dobro narodu i przyszłość swoich dzieci za 500+? To i tak się skończy za parę lat, ale zmiany będą nieodwracalne.
1
@JohnA
Mangorita:)
2
@Coutinho007
Pochwalę się czymś.. brałem niedawno udział w familiadzie haha i powiem tak. Super zabawa i przygoda. Przed tv zawsze najmądrzejszy jestem, ale będąc tam już wiem dlaczego ludzie mówią hasła typu lama. Sam dwa razy walnalem głupotę po sekundzie klepiac się po czole podobnie jak moi znajomi także no :) zupełnie inna bajka przed TV każdy najmądrzejszy ale jak ma się czas reakcji niecałą sekundę przy beczce to mówi się co ślina na język przynissie bo czasu na zastanowienie się nie ma, a dochodzą tylko emocje;p
0
@kewin
On może chcieć pytanie czy trener go wystawi bo sytuacja Bayernu w lidze jest nieciekawa, więc może trener będzie chciał żeby Lewy mógł odpocząć czym ogranicza też ryzyko kontuzji
0
Myślicie że Lewy wyjdzie dzisiaj na totki?
0
@Adamski69
Skąd wiesz? Jest liczba głosów już podana?:p
2
@bixmix
Dodam jeszcze jedno. Młody synek atakuje uzbrojonego policjanta NOZYCZKAMI? To się kupy i dupy nie trzyma. Zastrzelilili chłopaka i znaleźli przy nim nożyczki (o ile nie podrzucili) to sobie dopisali bajeczke żeby nie iść siedzieć ;)
7
@NeroTFP
Mnie dziwi, że Polacy się jeszcze dziwią że jest jak jest, a w dalszym ciągu głosują na PiS. Niestety na ten moment wiemy jedno, a mianowicie będzie tylko gorzej. PiS nie przeznacza prawie nic na służbę zdrowia. Nikt wcześniej tak mało nie przeznaczał środków na ten sektor. Powód jest prosty trzeba brać skądś kasę na fundusze socjalne, ale cóż mało kto to rozumie. Jeśli chodzi o NFZ i nasze przyszłe emerytury to jest masakra jakaś. Nie chce wiedzieć co będzie za kilka lat. Płacimy podatki na NFZ a nigdy z tego nie skorzystamy, tak samo jak nie zobaczymy emerytur.
Zdrowia dla taty
2
@Janiama
No gołym okiem widać że każdy kibic łatwo jest w stanie rozszyfrować w trakcie meczu rywala i taktykę. Wszyscy tylko nie nasz treneiro od siedmiu boleści. Ściągnięcie Dembele który był chyba najlepszy na boisku było rzeczywiście zaskakujące. Vidal jest walczakiem jest drewniany. Tymczasem gra caly mecz w sposob taki jak napisales A Arthur siedzi na trynunach. Podobnie jak Cię po który jest równie szybki, ale w zamian tego w połowie został przesunięty na LO najlepszy na boisku Semedo, który momentalnie zgasł grając nie na swojej stronie, a na PO wszedł wolny Roberto. Wczoraj potrzeba było szybkości i techniki. Jakaś masakra. Praktycznie każda mała pojedyncza decyzja trenera była błędna wczoraj. Dramat.
0
Vidal daje nam bardzo dużo. Bardzo ważnym aspektem jest też motywacja piłkarzy. Vidal będzie już zawsze rezerwowym, ale żeby to zadowalac trzeba dać mu też co któryś mecz ligowy zagrać w podstawie. Zdecydowanie gra zbyt mało.
0
@Nolife1899
Też myślałem nad zrobieniem kilku zmian. Rozwazalem opcję użycia wildcard. Rozumiem że działa to tak że 1 raz w fazie grupowej mogę od nowa nielimitowane transfery zrobić racja?
0
Wiecie czy gdzie można obejrzeć narodziny gwiazdy (2018)?
0
@Bruttal
True detective?;)
1
@miszel1431
Miodowe lata
21
@nabial
Widzę że ciężko niektórym przetłumaczyć, że chodzi o zasady konkursu, a nie sam wybór hasła.
4
@Chwytliwy
Czy to jest oficjalnie stanowisko całej @Moderacja ??
1. Ustalacie najpierw zasady i restrykcje co do formy konkursu, a teraz tlumaczycie to tym że jednak miało to luźny charakter i żadne zasady nie obowiązywały? No świetnie, śmiejecie się ze wszystkich użytkowników którzy starali się dostosowywać zasadom narzuconym przez
Was.
2. Zwyciezca wziął udział w konkursie dwa razy umieszczając dwa hasła w jednym komentarzu gdzie tu sprawiedliwość wobec innych @Looky możesz to wytłumaczyć? Czy nie było czasem ograniczeniem w konkursie użycie TYLKO JEDNEGO hasła? To jest ta luźna forma? Gdybyście mówili o tym od początku to każdy by wypisał dziesiatki komentarzy w konkursie, a chyba nie o to chodziło prawda?
Pomijam kwestie "subiektywnego" wyboru skopiowanego najlepiej ocenianego komentarza innych użytkowników (np. @KamQiX ) który powielane był niemal codziennie na LaRambli.
Miałem to forum za trochę bardziej poważne, natomiast jeśli tak mają wyglądać urządzane przez Was konkursy to może lepiej je sobie odpuścić? Osobiście śledzę forum od wielu lat, ale raczej odpuszczę sobie kolejne "konkursy".
0
@Cave @Chwytliwy
Zrozumcie, że już nie chodzi o samą treść, bo ta mogła zostać wybrana, ale o to że konkurs miał zasady, których prawie każdy przestrzegał, a wygrał komentarz który złamał chyba wszystkie możliwe zastrzeżenia.
7
@Grzesior667
Matura to nie fizyka kwantowa. Na 30% każdy tłuk może zdać :p
0
@SHIBA
Wydaje mi sie czy chodzi o płaza jakiegos? Żaba? Podobno nie śpią, a i wydaje mi się że prowadzi się czasami na nich jakieś badania więc mogą nie chorować.
Edit aha jednak rekin :p
18
@KamQiX
Teraz zobaczyłem komentarz zwycięzcy w całości. Przecież to jest jakaś kpina z całym szacunkiem dla osoby wygranej, ale ta osoba wrzuciła de facto x2 hasła w jednym komentarzu podwając swoje szanse na zwyciestwo! Pierwsze zdanie o koszulce w kratkę, następnie o koszulce z sezonu 10/11. Kompletne zignorowanie zasad konkursu gdzie zwrócona była uwaga, że trzeba trzymać się narzuconych zasad i wytycznych. Jak to się ma do tych wszystkich użytkowników którzy zachowali format? Czekam na sprostowanie moderacji.
0
@Bykunn
Może coś w tym jest. Tzn ja osobiście zapisany jestem do niby innego programu PE, nie PPK. Reklamują się jako co innego ale to chyba jedna banda. Z dyrektorem swoim ostatnio rozmawiałem to też mówił że wg niego to ściema i szkoda tam kasę trzymać. Muszę poczytać jeszcze coś o tym
0
@Bykunn
Właśnie sam się zacząłem zastanawiać. U mnie pracodawca pokrywa znaczną część tego przykładowo z mojej wypłaty leci 50zl, a pracodawca dokłada 150zl. Natomiast jak to z tymi programami będzie za x lat cholera wie. Czy mimo takich składek nie warto czekać? Lepiej wypisać się?
1
@macio_944
Dopiero co odbyły się wybory więc daleko przykładu szukać nie trzeba :) W piłce też wiele się nie zmieni jeśli mentalność dalej będzie ta sama.
0
@dasouzar11
Chłopie weź się po prostu lepiej nie przyznawaj, bo aż wstyd :D
1
@kamilop
Oczywiście, że dla nich to raczej porażka. To że wygrają było pewne, ale zrobili to w bardzo kiepskim stylu. Jak na to ile pieniędzy rozdali na prawo i lewo to powinni mieć dużo wyższy wynik, jednak nie wszyscy dali się zbałamucić. Wydac tyle kasy i siac taka propagande, a w dalszym ciagu miec wynik porownywalny do ostatniego to zenada. Jest nadzieja na przyszłość.
0
@Yoshi94
No to powodzenia życzę. Mam nadzieję że rozwinie się jeszcze lepiej działalność, zanim będziesz musiał płacić pracownikom minimalnie 4k wprowadzone sztucznie przez PIS. Twój przykład jest jeden, ale miej na uwadze że różnie się ludziom w życiu układa. Wszystko zależy od rynku, raz na wozie, a raz pod wozem. To że firma w jednym roku fajnie prosperuje nie znaczy że będzie też dobrze w kolejnym, a państwo dowala co tylko się da w tym momencie.
0
@msmsms
No to nie chce straszyć, ale realia są takie że jeśli chciałbyś się wynieść to masz opcję w zasadzie dwie:
Wynajem mieszkania (ceny przez rozdawnictwo są obecnie chore i młodego człowieka zazwyczaj na to po prostu nie stac) lub kredyt na mieszkanie (tutaj niestety również psikus bo jak nie masz wkładu własnego 20% to zapomnij o kredycie. I koło się zamyka. PIS zlikwidowalo wszystkie możliwe programy typu MDM, mieszkanie plus to jakaś kpina bo nawet w 1% go nie zrealizowali (ciekawe dlaczego i na co poszły pieniążki;) przewidziane na ten program)
1
@msmsms
Dokładnie, ale czego oczekujesz jak tutaj średnia wieku pewnie jest w granicach 20 lat, a 75% użytkowników mieszka u rodziców :)
3
@Yoshi94
Czytanie ze zrozumieniem było Ci obce? Przecież wszystko w dwóch zdaniach na obrazku masz napisane. 3tys netto zarabia z czego sam ZUS 1300. A to że ktoś zarabia 3tys z działalności to nie wiem to znaczy że idiota? Z choinki się urwales? Myślisz że każdy kto zakłada własną działalność zarabia dziesiątki tysięcy? W takim razie śmiało zakładaj swoją firmę, do której przez lata na początku musisz w zasadzie tylko dokładać żeby coś z tego w ogóle było. Tak w tym momencie wygląda rzeczywistość, ale ona jest dla dorosłych nie dla przesmiewczych dzieci z Internetu. Fakty są takie, że za rządów PiS w ostatnich 4 latach liczba małych przedsiębiorstw spadła z 19 000 do 15 000, a to dopiero początek bo przedsiębiorcy najbardziej oberwa za tej kadencji.