Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RichardWinters
Bardziej zadbanego samochodu niz u mnie na osiedlu to raczej nie ma nikt, ale dzieki za pouczenie, że trzeba dbać chociaż ciężko by mi to było robić za 100zł miesięcznie :) Ok to nie pytaj więcej i zakładaj sobie max 500zł miesięcznie na auto już razem z paliwem :) A ja głupi wnioskowalem o służbowy samochód. Zaraz wyjdzie na to że taniej jest mieć własny haha :D
0
@draxidox
Nic Ci to nie daje. Unikaj pośredników, bo to kasa w błoto oni to pobierają bo ich praca jest znalezienie wynajmującego dla swojego klienta.
0
@RichardWinters
No tak doliczam, Bo samochód to jest koszt, a mi niestety nikt nie zasponsorowal. Jeśli mi kleknie to załóżmy za 5 lat będę musiał kupić kolejny. Naprawy to też kwestia indywidualna oczywiście, ja zakładam jakieś 300zl na miesiąc tyle odkładam i nie uważam żeby to była wygurowana kwota, bo w jednym roku wydasz 1500, a w następnym 4500 przy poważniejsze awarii. Lepiej budzetowac z lekka nawiązką niż nie doszacowac i mieć problem z utrzymaniem się później jeśli o to koledze z tematu się rozchodzi.
2
@bias
Jaką gownoburze chłopie idź się dotlenic :D jak się mają do jego pytania o utrzymanie Twoje zarobki? Ja również mogę mu napisać że mnie życie aktualnie kosztuje 8k (i to nie w Warszawce) i co pomogłem mu w jego decyzji wynajmu kawalerki?:)
2
@RichardWinters
Wydaje mi się że nie tylko mnie. Generalnie przy średnim standardzie samochód kosztuje w przeliczeniu prawie 1zl/km każdego. Jeśli Ty liczysz same paliwo to pozdro, ale przypominam że samochód to również koszt ubezpieczenia, amortyzacji i serwisu:)
2
@bias
Ja nie rozumiem o czym Ty piszesz, o pytanie dotyczyło kosztów życia przy najniższej krajowej. Kolega zastanawia się czy da radę się utrzymać za takie pieniądze, a Ty coś o własnych wydatkach wtracasz pytanie po co skoro jak sam powiedziałeś jeden wydaje 7, a drugi 100 tys?:)
0
@RichardWinters
Ponad 1000
8
@bias
Powiem tak. Sranie w banie:) w wawce za kilo kurczaka płaci się 50zl czy jak? Paliwo tam z kosmosu jest? Nie smiesz chłopie, życie jest droższe ale nie 300%
1
@D44H
Żeby się dowiedzieć czegoś musisz więcej o sobie powiedzieć. Jakie miasto? Czy masz samochód? Kawalerka w mieście to koszt około 1300zl już z opłatami. Samochód to wydatek miesięcznie prawie 1000zł. 700zł możesz doliczyć na jedzenie i sporadyczne przyjemności typu wyjście ze znajomymi jakieś alko bez szaleństw na barze oczywiście. Już masz 3000zł (bez auta 2000) Jeśli chcesz do tego kupić jakiś ciuszek czy coś ekstra no to odpowiedz sobie sam:) za najnizsza krajowa raczej ciężko.
0
@lukaszbarca15
Hmm uważam że tej inteligencji żyło się za PO lepiej. Mniej podatków i przedsiębiorstwa się mocno rozwijały, a teraz Państwo im dowala najmocniej
0
@lukaszbarca15
Nie żartuj nawet :) takich miejsc jest sporo gdzie w ogóle nie ma zasięgu i sieci. Przejedź się po wschodzie przez podlasie/lubelszczyzne to sie zdziwisz. O dziwo podlasie największe poparcie Pisu przypadek?:>
5
@mikael
Dla mnie natomiast to fenomen że ludzie pytają ciągle o to. Nie rozumiem jak można nie rozumieć że elektorat pisu to w większości mohery i ludzie ze wsi którzy Internet mają od czasu do czasu jak sobie naniosą go wiadrem.
1
@Bykunn
Jest to jakiś argument natomiast po to właśnie są listy :D kwestia organizacji. Polecam aplikację listonic. Wspoldzielona lista zakupów bardzo fajne i praktyczne narzędzie. Osobiście korzystam
1
@Bykunn
O ile rozumiem, że dla każdej osoby wymagany jest osobny wózek o tyle nie rozumiem co masz na myśli z tym zapominaniem mimo listy zakupów?;p ja również jestem bliżej tych co uważają za bezsens chodzenie do sklepu całymi familjami i wydłużanie sztuczne kolejek. Jadę wózkiem przez cały sklep kolejno wkładając produkty z danego dzialu więc wcale we 2 dużo szybciej nie idzie, bo te sama droge wykonują dwie osoby i co wtedy współmałżonka wsadza drugi raz te same produkty do wózka?:p
0
@FDJ
Podobno od tego roku pity są rozliczane przez urzędników i wszyscy mają już to zrobione. Kwestia sprawdzenia czy ma się dopłatę czy zwrot
0
@FDJ
Ja w zeszłym roku miałem korektę którą zgubiłem. Od kilku dni nie mogę się dodzwonić do urzędu, żeby mi wysłali rozliczenie z zeszlego roku co potrzebuje aby zalogować się w sieci i sprawdzić czy muszę się rozliczyć. Na infolini głównej ciągle info że w kolejce jestem mniej więcej 147 i mogę czekać;)
0
Jest tu jakiś spec od pielęgnacji samochodu? Chce nałożyć wosk na samochód jednak nie znam się kompletnie na tym i szukam porady w temacie. Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o info
0
@Koors
Właśnie sam też czytałem opinie na temat podróżowania że są nużące z czasem i brakuje szybkiej podróży. Czyli jednak jest szybka podróż wbrew temu co czytalem?
0
@MesQueUnClub_87
Ogralem właśnie przy okazji siedzenia na dupie serie uncharted, gow 3to i teraz kończę najnowszego god of war. Całkiem fajne gierki nie powiem, ale jednak do takiego wiedźmina dużo brakuje. Zastanawiam się nad kolejnym tytułem rdd 2 czy gta5?
5
@barcafan9512
Nie chce żeby zabrzmiało to jak czepianie się, ale jak już dokladasz większość składników jakie są na pizzy to sam byś sobie ciasto zrobił i własną pizzę która raz że będzie smaczniejsza, a dwa dużo tańsza. Dokładając wszystkie główne składniki wychodzi Cię to pewnie drożej niż pizza w lokalu ;p
0
@seba1324
Spróbuj jeszcze z sokiem jabłkowym. Najlepiej Jamsona
0
@DonAndresFCB
Źródło?
0
@gurales
Ma ma. Mnie kopie nawet po 1
0
@Jaca27
Ale z jakiej racji nauczyciele mają strajkować teraz? Teraz to im właśnie dobrze jest. Wysłać maila z materiałami, prezentacja 5min roboty i leżeć do góry kołami cały dzień z uśmiechem na twarzy. Teraz mogą się śmiać z Państwa skoro wcześniej nie otrzymało od niego pomocy to nich Państwo teraz patrzy jak wygląda życie bez nauczania.
0
@kuba1794
Co masz na myśli pisząc zakłady pracy? Przecież sporo zakładów już jest zamkniętych
1
@HighestInTheRoom
Być może Bravo chociaż ciężko ocenić, ale na pewno nie VV on miał dobry tylko ostatni sezon dopóki nie złapał kontuzji
1
@HighestInTheRoom
MaTS - Alves, Pique, Puyol, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
Ławka: Cilessen, Mascherano, Digne, Fabregas, Ronaldinho, Henry, Eto
0
@T_TG wystarczy Lewy skrzydłowy. Patrz sezon z Neymarem, Messi wtedy gral na prawym skrzydle i wychodziło to dobrze. Żeby utrzymać tam szybkość i dynamikę potrzeba dobrego prawego obrońcy który obiega Messiego i daje dodatkowe opcje gdy Messi schodzi do środka
1
@xVENUMx
A co ma do rzeczy jaki jest zysk z pojedynczej dostawy? Mogłeś nawet transportować towar o wartości 10 PLN i firma mogła być na tym stratna, ważne żeby w ogólnym rozrachunku się zgadzało.
0
@MesQueUnClub_87
Dzięki jest w czym wybierać, ale nie chce się brać za kilka tytułów jednocześnie dlatego potrzebuje pomocy żeby wskazać 1 tytuł:) uncharted, god of war i tlou ograne. Dzieki :)