Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore
Już dawno jest w Polsce ;) też mi się wydaje że skończy się jak zrobi się cieplej.
2
@MSN1998
Miałem Volvo s40 silnik t5 w gazie. Polecam, w najlepszej wersji wyposażenia kupisz nawet taniej około 15k pln pewnie teraz. Trochę stare ale w tej cenie dobra marka, stosunkowo niedrogie w eksploatacji i bardzo fajna moc.
2
@jacobFCB
Wiesz co, ja osobiście uważam że drugi sezon bardzo dobry więc bym się nie zniechecal na Twoim miejscu. Zależy co lubisz, przyznać muszę że jest całkiem inny bo już nie takie typowe śledztwo i z początku mocno zagmatwany się wydaje, ale klimat dla mnie świetny;)
0
@michaelson8
Nie rozumiem skąd takie oburzenie. Że tak powiem porównam to do polityki i sytuacji w Polsce. PiS robi w wuja miliony polaczkow na dużo większą skalę, tutaj już marnując bezpośrednio pieniądze każdego z nas, a jakoś wszem i wobec takiego poruszenia nie ma ;>
0
@dasouzar11
Dla mnie super serial. Mega mnie wciągnął. Jeśli oglądałeś film Hitchkocka Psychoza to musisz go zobaczyć:)
0
@Skaramuczi
Szkoda że PSG odpada w 1/8 Z BVB :p
1
@Divus
Z butów mnie normalnie wyrwało jak przeczytałem Twój komentarz. Matko boska... a ludzie jeszcze pytają skąd biorą się takie kwiatki głosujące na PiS. Jesteś żywym dowodem gratuluję:)
0
@bartek00717
Dzięki za polecenie. Wygląda bardzo malowniczo to miejsce na zdjęciach. Byłeś może z biurem podróży? Dasz jakieś wskazówki dodatkowe typu na jaki hotel zwracać uwagę czy warto brać all inclusive, zwiedzanie na własną rękę czy wycieczki?
0
@deszczyk89
Brzmi bardzo dobrze. Zaciekawiłeś mnie komentarzem. Możesz przybliżyć jeszcze w jakim okresie warto lecieć na kanaray i w jak ogarnąć cenowo w okolicach takich jak wspomniałeś? Na własną rękę rozumiem najlepiej szukać?
0
@Kuczek
Kwestia gustu i oczekiwań od miejsca. Mi się nie podobały i na pewno tam nie wrócę. Czarnogóre mam w zasadzie w małym palcu i rzeczywiście godne polecenia bardzo fajne miejsce chociaż większość miast i plaż mocno zatłoczona, ale jest jeszcze zatoka kotorska. Nie byłem jeszcze na południu Włoch, a w Grecji tylko na Korfu. Może coś w tych klimatach? Francja również mi obca, ale cenowo pewnie najdroższa opcja. Zastanawiałem się jeszcze nad Turcją. Jeśli byłeś w którymś z tych miejsc to chętnie wysłucham opinii.
0
@Kuczek
Nie uważam Malediwow za budżetowe, ba moim zdaniem jedne z gorszych 'rajskich' wysp. Tylko na obrazkach wygląda to całkiem ładnie, w rzeczywistości można się mocno zawieść.
0
@mrboom
Byłem już w Albani i Grecji :) natomiast chętnie wybrałbym się znowu tylko w inne miejsce. Masz jakieś konkretne miejscówki które zrobiły na Tobie wrażenie?
0
Panowie i Panie, tak z innej beczki żeby wyluzować. Jakie kierunki polecacie na fajne, a zarazem budżetowe wakacje? Co można ciekawego na własną rękę ogarnąć żeby pozwiedzać, a przy okazji wypocząć w ciepłym miejscu z plażą i morzem?:)
0
@Mechanik
Mój kumpel ma nissana Zetke z tym silnikiem 280 koni. Muszę przyznać idzie to niesamowicie natomiast spalanie pod 20l to norma :p
PS. Nie czytałem wszystkich Twoich wpisów. Był może tekst o silniku T5?
0
Da się gdzieś za darmo na necie obejrzeć Parasite?
0
@kordyl1010
Dzięki:)
0
Panowie. Pytanko do osób ogarniajacych TV i przesył obrazu 4k.
Mam TV Samsung qe55q60ra. W specyfikacji podane jest że są 4 wejścia hdmi 2.0. Czy jest sens kupowania kabla hdmi 2.1 który niby przepuszcza obraz 4k jeśli w tv gniazda mają wejście 2.0? Coś to zmieni?
0
@Waller
Z bólem zęba oczywiście wchodzi się bez kolejki. Najlepiej zadzwoń sobie jeszcze wcześniej
0
@NaFazieHitman
Co do wiedzy to prawda. Obecnie człowiek w ciągu jednej godziny przyswaja tyle wiedzy ile przyswajal w ciągu tygodnia jakieś 50 lat temu.
Edit może nie tyle wiedzy co informacji, natomiast jest to powiązane:)
0
@Kredon
U jakiego buka taki zakład?
13
@NeroTFP
Najlepiej podniesmy od razu płacę minimalna do tych 4000, po co czekać na 2022? Zarabiajmy wszyscy tyle samo lekarze, kasjerzy, inżynierowie czy nauczyciele. Megainflacja - do tego prowadzi polityka Pisu, ale niektorym zbyt ciezko to zrozumiec, bo tylko wyciagaja rece do panstwa chcąc wszystko za darmo, bo im sie nalezy.
#ByZyloSieLepiej
0
@TheNekro94
Nawet nie myśl o takim syfie ;) zdrowie jest jedno. Co do jagera z colą. Mi nie podchodzi, bo za słodkie. Ja dzisiaj zostanę chyba przy cuba Libre.
0
@puyol_presidend5
Polecam wydać te kilkadziesiąt zł i przetestować samemu. Jest z tym trochę zabawy, ale w trakcie imprezy na prawdę świetnie się sprawuje. Najtańszych za jakieś 10zl z Ali nie polecam zamawiać, bo szajs straszny i w rękach się rozleci.
0
@xJLx
To wiedźmina jeszcze nie widziałeś? ;p poza tym bates motel dla mnie mega
1
@domin682
Jeśli jesteś ciekawy można wejść na oficjalną stronę GUSu. Jeśli chodzi o ogólne PODSTAWOWE produkty spożywcze takie jak wymieniłeś czyli chleb, jajka, masło itp to właśnie GUS bada coś takiego w sklepach typu Lidl czy Biedronka. Co miesiąc wkładają do koszyka dokładnie te same produkty. Cena takiego koszyka względem zeszłego roku wzrosła bodajże o kilkanaście procent :) nie trzeba daleko patrzeć. Przykład z ostatnich 2 miesięcy. W październiku cena za litr gazu na BP 1.89 dzisiaj 2.51 ;)
0
@deyna2018
Bez doplacania masz Samsunga qled za 2799zl. Generalnie zależy pod co potrzebujesz tv i czego oczekujesz od niego. Sam zdecydowałem się właśnie na tego Samsunga, ale miałem kilka wymagań specyficznych.
0
@Bykunn
Wydaje mi się, że ilość klatek (60) zależy od gry (konkretnego tytulu).
1
@El dominatore
Bez przesady :p pamiętam jak w szkole pisałem wypracowanie na jego temat. Było to już ładnych kilkanaście lat temu, a już wtedy był znany :)
1
@Vxb93
Zdecydowanie nr 1. Oglądałem oba seriale, ale do roli 1 nie umywa się pozostała dwójka z prisona
7
Junior nie powołany jest za to Alba i Semedo. Dla mnie sytuacja jasna. Wszyscy widzieliśmy, że Jr niestety nie wykorzystał szansy swojej. Na dniach gramy również arcywazny klasyk. Alba musi złapać rytm dlatego wychodzi jutro w podstawie. W drugiej połowie zmieni go Semedo. Oboje muszę się rozgrzać i złapać rytm przed klasykiem.