Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@deyna2018
Konfederacja over 6.0 po kursie 4.2 :>
4
@Kondziu_FCB
Pewnie to może podwyższmy wszyatkie podatki skoro nie ma to wpływu na nasze pensje? Chłopie z choinki się urwales? Wiesz co to wolny rynek i zasada popytu i podaży?
7
@xaviorek6
Brawo! Również popieram. Tylko Konfederacja może coś zmienić. To młodzi, przedsiębiorczy ludzi którzy sami się już dorobili i zależy im na poprawie w kraju, a do tego potrzebna jest zmiana systemu! Nie dajcie się dalej oszukiwać tym którzy rządzą od kilkunastu lat i pogarszają tylko naszą sytuację. Nie dajcie się zwariować kilkoma hasłami na wyrost Korwina gdyż CALY program Konfederacji jest znacznie lepszy niż wszystkich innych partii razem wziętych!
@bolo93
Popieram, że idziesz na wybory. Mimo wszystko zachęcam do oddania głosu na Konfederację, bo to nasza jedyna nadzieja, a nie mniejsze zło. Pamiętaj proszę, że nie oddanie głosu lub oddanie głosu pustego to tak na prawdę bierna głos na PiS czyli najgorszy możliwy wybór. Miejsca w senacie i sejmie muszą zostać obsadzone. Nieważne głosy zostaną proporcjonalnie podzielone dla zwycięzców, bo tak działa ordynacja wyborcza! Tylko głos na inne partie oddala, a nie przybliża PiS od władzy! Wszystkie 5 komitetów musi przekroczyć próg, aby zatrzymać PiS którego celem jest samodzielna władza. Konfederacja potrzebuje każdego jednego głosu.
0
@Maciej_T
Dokładnie. Chodźby z tego powodu warto spróbować, bo wcześniej partii z takimi poglądami nie było. Wszyscy kradli? Oczywiście, bo każdemu zależało tylko dobrać się do koryta i okradać obywateli żeby sobie zapewnić dostatnie życie. Dlaczego konfederacja zapowiada że wcale nie chce podatków i pieniędzy obywateli? Bo większość przedstawicieli konfederacji to młodzi przedsiębiorcy, którzy już dorobili sie w życiu i nie potrzebują pieniędzy państwa.
0
@olej3012 @MESSIah16
Ale głupoty gadacie i powielacie. Żyjcie w blogiej nieświadomości i słuchajcie dalej swoich ojców którzy są ignorantami. Otóż drodzy Panowie Wasi ojcowie śmiało tak mogą mówić, bo sami dorabiali się majątku w czasach gdzie Polska gospodarka rozwijała się cud miód malina. Mnóstwo przedsiębiorstw, każdy kto tylko ciężko pracował lub otwierał własną działalność dorabial się kroci . Kto miał łeb na karku to ustawił się na całe życie. Teraz jest to niemożliwe, a nasz kraj zmierza do skrajnego bankructwa i ubóstwa. Ale cóż ciężko to pojąć co po niektórym. Musicie przekonać się na własnej skórze, ignorujcie dalej, nie głosujcie, nie wybierajcie. Siedzcie wygodnie w fotelach, a za kilkanaście lat przypomnijcie sobie obecne czasy.
0
-08/09
-dom
Wcześniejszy sezon nieudany,
więc w kolejnym nadeszły zmiany.
Na Camp Nou zawitał Pep Guardiola,
Barcelona w każdym meczu strzelała gola.
Trykot ten na długo zapamiętamy,
bo pierwszy tryplet w nim został wygrany.
Wszystkich kibiców oczarowała tiki taka,
Barcelona została mistrzem świata!
0
@Repcak22
Mnie osobiście cieszy, że poruszane będą kwestie tylko gospodarcze, finansowe i ekonomiczne. To jest nasz REALNY zysk lub strata. Pieniądz. Zgadzam się, że niestety pojęcia w tej dziedzinie należą do najtrudniejszych i ciężko większości osób zrozumieć wypowiedzi Mentzena jednak mimo wszystko zachęcam do oglądania. Ta debata powinna wiele powiedzieć o realnym stanie, bo Mentzen merytorycznie to absolutne TOP i on powie fakty i prawdę jakie konsekwencje niesie ze sobą program PISu
0
@kamil9040
To są w większości skrajne poglądy. Polecam zobacz sobie najlepiej debatę dzisiaj o 20:00 Polsat News. Zapoznasz się z programem i stanowiskami jednych i drugich. Sam ocenisz kto w Twoim mniemaniu wypadł lepiej to pomoże bardziej otworzyć oczy na sytuację i będziesz wiedział na kogo głosować.
3
@Xwowrak
Oczywiście że Konfederacja się wypowiedziała i robi to w każdej debacie. Stanowisko jest jasne. Zostawić socjal tylko najbardziej potrzebującym. Koniec z rozdawnictwem i 500+, natomiast oczywiscie nie będą w stanie tego z dnia na dzień obalić
1
@kamil9040
O Cię Panie, masz rozstrzal :D
0
@fortunate_son
Ja też nigdzie nie wskazałem że glosujesz na Pis tylko przedstawiłem odwrotną wizję co się może stać po wygranej absolutnej pisu, bo to co planują zrobić z pracodawcami woła o pomstę do nieba. Odbije się to właśnie na najmniejszych przedsiębiorstwach w małych wsiach. Starałem się wytłumaczyć tylko swoimi powyższymi trzema wpisami mój punkt widzenia i argumenty konkretne jako zwolennika Konfederacji odnośnie do pytania jakie zadałeś. Mam nadzieję że uzyskales satysfakcjonujacą odpowiedź, bo pytanie zadałeś dobre i mało kto był w stanie na nie odpowiedzieć;)
0
@fortunate_son
Dokładnie. Powyżej odpowiedział Cochise.
Nadmienię, że to Ty teoretyzujesz na temat jakiegoś spisku, który przy wolnym rynku nie ma racji bytu. Pracodawca nie będzie chorych sum w podatkach odprowadzać do Państwa za pracownika i gwarantuje Ci, że wszyscy trzej będą w stanie zaoferować godną pensje dzięki której obie strony będą zadowolone.
Pomyśl teraz inaczej przez chwilę. Nie chce straszyć, ale zastanów się co będzie już niedługo może max rok czasu? Bo o ile znasz program Pis to pewnie wiesz jakie on ma podejście obecnie do przedsiebiorcow? Bardzo możliwe niestety że okaże się, że Ci trzej pracodawcy zostaną zmuszeni do zamknięcia swoich zakładów, bo pis ma w planach takie podatki i pensje minimalne sztucznie utworzyc. Zresztą sam się przekonasz jak niedługo z racji zbyt dużych kosztów będą redukcje etatów. Ciekawe co wtedy się stanie jak myślisz? Powstaną nowe miejsca pracy skoro od kilku lat firm na rynku ubywa?;)
1
@SteuerFreiMoney
Zgadzam się z Tobą. Chodzi tu o ludzi którzy raczej na stałe mieszkają w Polsce, a raczej na chwilę wyjechali gdzieś
1
@Maniek9444
Kto tu hejtuje?:D jak widać podobnie jak i PiS to Ty nie potrafisz wymienić chociaż jednego konstruktywnego argumentu dlaczego jesteś ZA tylko Twoimi argumentami jest wytykiwanie innych. Typowo pisiorskie :D
3
@barteq
Pofiltruj sobie sondaże. To w 80% emeryci plus ludzie ze wsi gdzie dociera tylko sygnal propagandy tvpis. Mało który mlody zdrowo myślący człowiek będzie na nich głosować. Niestety wielu z nas na wybory nie chodzi po prostu, a wśród emerytów frekwencja wynosi ponad 90% ;)
2
@Janas11224
Sondaże jasno pokazuja. Starszych ludzi plus tych niewyksztalconych ze wsi do ktorych dociera TVPis raz, ze jest ogolnie wiecej, ale dwa że większość młodych ludzi ma głęboko w poważaniu swoją przyszłość i wyboru i po prostu nie chodzą głosować. Obudzą się za kilka lat jak się im pod dupa będzie palić. Szkoda że tak późno
1
@Maniek9444
Z jednym i z drugim większość użytkowników tego forum się nie zgadza.
1
@xixi
Jeśli ja przy kolejnym plebiscycie złotej piłki będę co 10min wklejal "tylko Cristiano!" to wtedy też będziesz mnie bronić że mam inne poglądy i to żadna prowokacja?:)
4
@Maniek9444
Widzisz gdybyś chociaż trochę się udzielał w dyskusjach politycznych które toczą się tu od kilku dni to byś wiedział na kogo głosuje, a tak wychodzi na to że ich nie czytasz bo pewnie nawet nic do powiedzenia w nich nie masz. Mój ból jest ogromny rzeczywiście bo o ile jestem w stanie jeszcze zrozumieć stare pokolenie ludzi którzy zaslepieni są propagandą TVP to nie rozumiem jak młodzi teoretycznie wykształceni ludzie głosują na te bandę. To boli najbardziej. Tfu.
6
@Maniek9444
Prowokujesz innych użytkowników, bo większość ma tu inne poglądy to raz. Dwa spamujesz co chwilę nowym postem, które nie mają charakteru dyskusji bo żadnych argumentów w nich nie podajesz.
2
@Maniek9444
Nawet jeśli nie jest to tak jest odbierana. To tak jakbyś spamowal tutaj popieraniem Ronaldo w plebiscycie wyborze ZP To też nie przejdzie :p
Poza tym co chwilę tworzysz tylko nowy wątek nie podajac żadnych nowych argumentów tylko wykrzykuejsz jakieś hasła które się nie podobaja wiekszoaci
9
Zgłaszam petycje o przyznaniu kilku dni odpoczynku użytkownikowi @Maniek9444 za głoszenie herezji i prowokacje innych użytkowników:P forum jest oczywiście wolne do dyskusji, ale ten spam to już jest prowokacja innych, bo nikt tu nie podziela poglądów i reklamy tego użytkownika.
5
@Maniek9444
Moderacjo przedstawianie swoich poglądów to jedno, ale tutaj zwyczajnie ktoś głosi herezje i prowokuje innych. Zachęcam do rozpatrzenia tego pod tym kątem czy nie powinno się dać temu użytkownikowi kilku dni odpoczynku :)
5
@Colon
Generalnie to wydaje mi się, że nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć, że cała sytuacja na rynku wynika (lub powinna wynikać jeśli państwo się nie wtraca) z prawa popytu i podaży. Rynek sam wszystko wyreguluje. Mówimy tutaj o jakiejś wyssanej z palca teori znowy przedsiębiorców. W takich warunkach gdy ktoś na siłę chce sprzeciwiać się sytuacji na rynku to powstaje po prostu strajk. Możemy snuć do tego kolejna głupia teorię i zadać pytanie. Co zrobią Ci trzej przedsiębiorcy jeśli tych kilkudziesięciu chłopów ze wsi postawi się im i nie będzie pracować? Zakłady staną, bo nie będzie komu robić? Wątpię, to raczej przedsiębiorca musi dostosować się do pracownika nie odwrotnie ;)
0
@fortunate_son
Uważam, że nie ma nad czym dyskutować, ale skomentuje to tak:
Obecnie jest tyle zawodów dla mężczyzn, w których płaci się wielokrotność "minimalnej", i to bez większych kwalifikacji że to ta osoba sama sobie powinna zadać pytanie czemu zarabia minimalną. No chyba że ta osoba mieszka na Syberii i do najbliższego miasta ma 500km. Na wolnym rynku taka sytuacja miejsca mieć nie będzie. Zresztą realna wartość tntejieopodatkowanej "niskiej ze zmowy" wypłaty i tak będzie wyższa niż obecna minimalna która jest opodatkowana.
1
@Grzesior667
Oczywiście, że to nie to samo. Pomijając że brakuje wszystkim elementarnej wiedzy na czym polega ordynacja wyborcza to wychodzi jeszcze, że brakuje też podstaw matematyki. Pomijam, że powinno się zagłosować jednak na kogoś To nawet oddając pusty głos oddajesz go. Wlicza się on do ogólnej puli głosów i z prostej kalkulacji procentowej wynika, że zanizyles wyniki pozostałych.
0
@kerouac @Grzesior667
Brak udziału w wyborach powinien być karany surowymi mandatami tak jak w niektórych innych krajach.
A do Ciebie Grzesiu to nie idąc na wybory i tak przyczyniasz się do ich wyniku. Twój 'głos'z automatu zostanie odpowiednio rozporzadzony w pierwszej kolejnoaci dla partii ktora wygra czyli PIS brawo :)
10
@Rewolucja123
Ty serio czy to taki bait? Nie wierzę, że nie masz pojęcia o tym, że głosować możesz z każdego miejsca na ziemi
0
@Hanok
Ludzie żyją chwilą i są po prostu zbyt głupi, żeby pomyśleć skąd to się bierze i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Ktoś teraz ma 3 dzieci szarpie z tego 1500zl miesięcznie, więc nie chce żeby mu to zabrano. On woli somsiadowi zabrać 3000 oddać 1500 państwu i samemu przytulić 1500 nie licząc się z konsekwencjami, że ta jego trójka bombelkow będzie miała w przyszłości jednym słowem przesrane.
9
@Hanok
Wincyj urzędów i papierkowej roboty, wincyj! :) do tego dąży PiS poszerzając prawa podatkowe, nowe ustawy i całą biurokracje tak zeby żaden szary Kowalski nie mógł się w tym wszystkim połapać. Ludzie nie chodzą na wybory płaczą tu na forum że ich głos nic nie zmieni i w dupie mają politykę, a później płacz jak coś nas spotyka nawet w szarym zwyklym dniu.