Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@osa91
Przeczytalem do końca. Bardzo fajny i trafny post, właśnie takie przywracają mi wiarę w ludzi. Szkoda, że takich jest jedynie odsetek w tym kraju, większość jest po prostu zmanipulowana i własnego zdania nie ma, bo jak ma je mieć nie znając podstaw ekonomii? A nie czekaj.. gorzej, bo tabliczki mnożenia.
W skrócie nie trzeba być geniuszem żeby na logikę domyślić się, że coś jest nie halo jeśli jedna osoba w państwie jest głową trzech (niezależnych?) organów sprawiedliwości.. ręka ręke myje o zgrozo.. Druga sprawa gdzie wydawałoby się że też nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że pieniądze na drzewach nie rosną, a mimo wszystko tyle ludzi popiera 500+.. Nie chce się wierzyć, ale jednak to jest niesamowite co ludzie robią z tym krajem i na kogo głosują...
2
@Ramos9248
Napisałeś każdy jest kowalem własnego losu. Otóż to, brawo zacytowałeś motto konfederacji, a to zupełnie skrajne poglądy w stosunku do PiSu. Jak my zwykli ludzie możemy być kowalami własnego losu jeśli PiS nas tak ogranicza i doprowadza swoim socjalem do ruiny całe państwo? Cofamy się do komuny, a wszyscy do skrajnego ubóstwa, bo wkrótce ponad połowa Polaków będzie zarabiać minimalną pensje. Ceny i koszta już niebawem odczujesz.
0
@afe5834
Za tydzień są jedne z ważniejszych wyborów w naszym kraju ostatnich kilkudziesięciu lat. To chyba zrozumiałe, że teraz to główny temat? Nie pojmuje jak możesz pisać w tym czasie cokolwiek o zasmiecaniu forum. Rozumiem, że nie wszyscy użytkownicy mają 18 lat i nie biorą w tym udziału, a szkoda chociaż nie większa szkoda niż ta, że większość młodych ludzi jest totalnymi ignorantami swojej przyszłości, więc gorąca prośba do Ciebie. Wytrzymaj jeszcze te kilka dni i nie pisz głupot, bo pewnego pięknego dnia gdy mama przestanie gotować ciepłe obiadki obudzisz się z ręką w nocniku i sam będziesz nawoływać do wyborów.
Pozdro i również miłego dnia :)
1
@July_6_BcN
To jest nic nie warte. Sprawdzałem to z ciekawości już. Straszny ściek.
9
Jesteście niesamowici. Byle obalić PiS? Bądźcie poważni, nie sugerujcie się zaklamanymi sondazami, ani propagandą telewizji. Przeczytajcie po krótce program wyborczy każdej partii ogladnijcie kilka debat i głosujcie zgodnie ze swoim sumieniem. Sami sprawdźcie do jakich poglądów Wam najbliżej i na tych głosujcie. Od X lat ludzie głosują jedni przeciwko drugim i co to daje? Wygra KO wcale nie lepsze od PiSu i za 4 lata ta sama śpiewka w druga stronę? Będziemy znowu na PiS głosować? Gratuluję wytrwałości wszystkim zwolennikom POPISU
1
23:59 La Rambla upada po raz ostatni
4
Kolejny rok marnując Messiego. Raz, że bez pomysłu na grę/taktyki w ataku to dwa bez żadnego nominalnego LS.. do kogo Messi będzie swoje ciasteczka zagrywac? Wygląda na to, że znowu jedynie do Alby. Sam Messi całej edycji LM nam nie uciagnie, niestety. Aż sie prosilo o kogoś szybkiego na lewe skrzydło, ale cóż..
4
Rafinhia jest tak rzadki, że się nie dziwię że Valencia go za nic nie chce
0
@dawo17
Powiedziałbym że słabo. Niczym się nie wyróżnił poza wieloma stratami. Sporo też niecelnych podań. Poza tym nie widać go, poza grą. Z przodu ciągnie akcje sam Lewy. Strzelają obrońcy
1
@MiczenS
A no i dodałbym jeszcze nas :) to było moje wymarzone zestawienie. Kilka godzin wcześniej gadałem z kumplem w pracy i mu mówiłem że liczę na te 3 zespoły że trafimy i cyk trafilem wszystko ;p Super meczyki się szykują nie mogę się doczekać :)
9
@MiczenS
Według mnie RB Lipsk. Losowani z 4 koszyka, a są faworytami do wyjścia z grupy.
0
@konrad1661
Myślisz że może być ciężko o bilety? Kurde zastanawiam się;>
0
@kuz
To już byś nie miał 100zl :>
1
@kuz
Pewnie wkrótce też sobie zrobi :p
0
@patrykzmc2000
Raz, że nike, a dwa dlaczego nie? W dalszym ciągu jest ich najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem i zarabiają na nim z reklam najwięcej.
0
@Hushovt
Tak jak kolega wyżej wspomniał. W Lidlu hagen dazs. Spróbuj, nie pożałujesz. To chyba najlepsze lody na świecie;) kubek kosztuje chyba 21,99, ale raz od czasu na prawdę warto!
0
@messi663
Nie chce Cię martwić, ale on żyje i spokojnie może z niego wyjść ^_^
0
Ma ktoś urywek tiki taki z wczorajszego meczu? Chodzi mi o sytuację z 1 połowy gdzie Rafa odgrywal pietka.
1
@kunmateo93
A widziałeś ba jakiej pozycji dzisiaj grał?:/ nominalnie to 6 lub pivot..
3
@KamQiX
Może akurat przegapiles? Pod koniec połowy piłka do rafinhi. Ostra wrzuta na 3m - seta ale rafa nie trafil w piłkę.. ogólnie bardzo aktywny, według mnie super gra.
0
@LuisSalvano
Niekoniecznie by jasno powiedzieli, że zostaje gdyby odrzucili naszą ofertę (A takie info poszło). Jest też opcja, że po cichu real dopina transfer. Właściwie to żaden scenariusz mnie nie zdziwi już. :)
0
@Thiago83
Podeslesz też? Mój kot też jest ciekawy :)
1
@xofcbxo
Aż dziw, że nikt jeszcze nie wymienił małego Wiednia czyli Bielsko-Biała :p
1
Hmm czy delta player będzie mi działać na tv (smart tv z androidem)?
Jeśli nie to czy ktoś może polecić inne rozwiązanie? Chodzi mi o tv, nie mam wykupionej żadnej tv (jedynie ps4 podłączony z wifi), ale chciałbym mecze oglądać na dużym ekranie.
1
@LuisSalvano
Zdradzisz tajemnice jak to robisz?:) jestem ze Śląska więc najlepiej mi latać z Katowic wizzem (koszt około 500zl w dwie strony). Nocleg na bookingu hmm w granicach 100-200zl za noc taki rozsądny. Bilet na mecz swoje też kosztuje.. oczywiście kupno przez oficjalna stronę lub w kasie na miejscu. Jedzenie, picie plus zwiedzanie to też koszt spokojnie około 30euro dziennie.
0
@piotrek1315
Hostel. Łóżku w pokoju 10os. 200zl/noc w szczycie sezonu ciężko znaleźć taniej w ostatniej chwili. Najlepiej rezerwować wcześniej
1
@Criss18Barca
Ja na 5 dni (4 noce) wydałem 4k (noclegi, transport, jedzenie na mieście, impreza, zwiedzanie, mecz i koszulka). Ogolnie nie ograniczałem się, ale nie szalalem też.
0
Przypomni ktoś jak nazywała się telewizja internetowa lub stronka gdzie można wykupić za 20zl/msc pakiet eleven i canal plus?
1
@TR3YWAY
Zabłysnąłaś kolego ;>
@ElSuchar używam Philipsa, ale inny starszy model. Jestem zadowolony, mam już maszynkę długo, a ciągle jest niezawodna. Szybko i przyjemnie goli, polecam philipsa;)
2
@kuz
Haha dokładnie. Dobrze ujęte. Przeważnie zamiast merytorycznej dyskusji jest wbijanie szpili i walka o rację lub tytuł śmieszka, co żeby sobie zielone złapać :D
Zgadzam się też z tym, że jako kibic i nie tylko zresztą powinno się pozytywnie podchodzić do wszystkiego. Co do głównego tematu dzisiaj Neymara nie powiem trochę jestem podekscytowany, ale jeśli nie przyjdzie płakać nie będę:) zapowiada się i tak super sezon!