Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie odnosnie PS4. Czy mogę grać multiplayer online ze znajomym który siedzi obok mnie na 2 pady jeśli tylko 1 moje konto ma ps plusa, a on gra z drugiego konta bez subskrypcji plus?
0
@malyras
A pytanie odnośnie wersji czy ta legend to fajna opcja? Da mi to coś w tym momencie do takiego luznego pogrania?;)
0
Grał ktoś w PES 20? Jest teraz do kupienia na ps4 za 24zl podstawowa wersja lub legend edition za 33zl. Poleci ktoś?
0
@Bykunn
No w porywach B może mieć, ale nie wiecej na pewno :p
0
@monsterrize
Może ma dziwny fetysz samych sutków, albo woli chłopaków w końcu każdy jest wolnym człowiekiem :D ale mówić że ma za duże to przesada, bo to trochę mało obiektywne zdanie ;p bez spiny:))
5
@Bykunn
Ta po prawej za duże? Yyy AHA :D
1
@MichVeB
Fajny przepis, natomiast polecam spróbować mój ulubiony z tego rodzaju nieco zmodyfikowany.
Zamiast mozzarelii i fety spróbuj roztopić grogonzole 200g. Dodać pomidory z puszki i tak samo szpinak. Pyszny sos z kurczakiem. Posypać można jeszcze grana padiano.
0
@Jaca27
Dzięki padło więc na Crasha:D
0
Polecacie jakaś gierkę na ps4 do pogrania z kumplem we 2 najlepiej na podzielonym ekranie? W fife graliśmy sporo, chciałbym cis innego może jakieś wyścigi?
0
@SonBarcaGoku
Miałem na myśli ogródek restauracyjny2z racji że otwarte są od tego tygodnia. W swoim ogrodzie jasne, że też już ze znajomymi siedzimy często, natomiast zastanawiamy się czy w knajpie się czepiać nie będą. Chcielismy w weekend na rynek wyskoczyc ;)
1
Pytanie. Był już ktoś ze znajomymi (załóżmy grupka 4-6 osób) w knajpie lub ogródku na piwku? Zastanawiam się jak to obecnie wygląda z racji że weekend się zbliża.
7
@NeroTFP
Najlepsze jest to, że my musimy się już zastanawiać czy to fejk czy nie. Do czego to doszło, to pokazuje tylko skalę propagandy, bo kiedyś byś nawet nie uwierzył że to może być prawda, a teraz?:)
1
@arasz1819
Mafia z Warykanu? Do Watykanu większość spraw nawet nie dochodzi? U nas w kraju panuje bezprawie, biskupi zamiataja wszystko pod dywan, bo nic im nie grozi. Dba o nich Ziobro i spółka.
0
@Chaoss
Przede wszystkim nie powiedziałeś najważniejszego czyli do czego glównie potrzebny Ci TV? Jedne bardziej nadaja sie do filmow inne do gier. W jakim stopniu oświetlone jest pomieszczenie. Pytań jest dużo, do tego wszystkiego można dobrać odpowiedni TV. Ja kupowałem jakieś pół roku temu tv pod mecze i konsole. Tak jak ktoś wyżej polecał Samsung Q65Q60R to jest top jeśli chodzi o taki budżet.
1
@kamilop
@IronSanHybrid już Ci powyżej odpowiedział. Poczytaj sobie archiwalne wypowiedzi i debaty. Większość partii i polityków potepiala mocno ten pomysł. Pis po trupach do celu niby partia prawa, ale wbrew swoim rdzennym zasadom dali kiełbasę pod postacią 500 żeby przekupić ludzi. Teraz każdy już musi to podtrzymać bo inaczej nie ma szans rywalizować z takim społeczeństwem.
1
@kamilop
Dokładnie. Żyło się dobrze, kraj się rozwijał, a teraz się cofamy do PRLu. Lud ślepy czy taka jego cena i sprzedał się za 500pln?
3
@mkord
Elektorat PiSu to przysłowiowe stado baranów. Natomiast KO szczyci się elektoratem ludzi wykształconych i sporym gronem przedsiębiorców które ostatnio Trzaskowski tłukł za pomocą milicji w Warszawie
2
@tobiasson92
Wierzę że te sondaże są wyjęte z czapy. Trzaskowski z takim poparciem to kpina w obliczu ostatnich wydarzeń z Warszawy
0
@tomono
PiS PO jedno zło to stwierdzenie trochę nad wyraz. Zgadzam się PiS jest gorsze, ale to nie znaczy że PO jest dobre:>
2
@Wojtah
To muszę Cię uświadomić że głos nieważny pomaga jeśli chodzi o wybory partyjne. To kwestia stosunku głosów które przeliczaja się na mandaty. Matematyka.
2
@ArdoFCB
Tak, natomiast jeśli wybierać to już z dwojga złego lepsze PO.
12
@kamilos1214
Bo druga część przedstawia nie tyle dramat ludzki i wywiady z pedofilami, a nieformalny układ miedzy prokuraturą krajową a episkopatem.
3
@Janiama
Jasne, żeby Cię uspokoić to ze swojej strony powiem Ci że od początku powstania partii Konfederacja należę do jej społeczeństwa i na prawdę większość jest mocno antypis, nie znam nikogo kto by powiedział że rozważa głos na dude w drugiej turze więc luz. Wiem że jesteś za KO, społeczeństwu Konfederacji na prawdę bliżej do KO niż PiSu.
1
@CZaras
A ja się cieszę. To znak że w końcu młodzi ludzie zaczęli się interesować tym co się dzieje w kraju, przyszłością i losem narodu. Oczywiście niestety nie wszyscy. Co do samej Bundesligi to super w końcu coś się dzieje w świecie piłki i jest również sporo tematów dzisiaj poruszonych w związku z tym.
25
@Janiama
Skąd Ty posiadasz te tajemną wiedzę, że wyborcy Konfederacji w drugiej kolejności będą za PiS?:D muszę Cię uświadomić, że wręcz przeciwnie. Oczywiście, że będę głosować przeciwko Dudzie w 2 turze niezależnie od kandydata i podobnie większość moich znajomych.
7
@NeroTFP
Pomijając te czyny które są głównym motywem i problemem filmu to dla mnie jakaś masakra, że Ziobro wydał jakieś specjalne prawo czy nie wiem jak to nawet nazwać dla kościoła. Normalny prokurator nic z tym zrobić nie może musi się konsultować z górą czyli prokuratura krajową. Wszystko trafia do Ziobry i spółki i sprawy przeciągane są niesamowicie długo, a sama kuria na wszystko może się przygotować bo jeszcze dostanie akta przed rozprawą. To jest skandal, kolejny przykład sądownictwa które jest co raz bardziej zależne od władzy. PiS robi na każdym kroku coś co przechodzi ludzkie pojęcie, ale w dalszym ciągu ich elektorat który ma wyprany już całkiem mózg myśli że żyjemy w krainie mlekiem i miodem płynącej.
1
Piszczu świetnie wyprowadził akcje bramkową:)
1
@Europejczyk1980
Sondaże to bujda, mają na celu "kupic" głosy. One nie są niezależne, zawsze beda promowac tego kto je niby wykonuje. Ludzie biorą je niestety na poważnie i następuje zjawisko owczego pędu.
0
@prokofiew
A to sorka nie załapałem. Nie ogarniam czy ta ilość to progres jeśli chodzi o tikitake na głównej bo nie śledzę od początku:p
7
@Bykunn
Ok to abatrakcyjny przyklad dla kontrastu. Przeszkadzaloby Ci gdybym chodził w miejscach publicznych nago? Przykładowo patrzylyby na to Twoje dzieci (które już niekoniecznie muszą być tolerancyjne, ale Ty zapewne byś to tolerowal). Na dodatek może bylbym po zmianie plci, bo co mi tam ktos toleranycjny ustawil takie prawo ;) Obecnie prawo na to nie pozwala, a może ja mam taką potrzebę. Rozumiem, że Tobie by to nie przeszkadzało bo jesteś toleranycjny?