4

@tobiasson92
Oczywiście że tak. Próbował z ramienia PO coś podzialac, ale nie pyklo. Nabrał mase ludzi, a teraz zniknie tak szybko jak się pojawił. Podobna sytuacja jak z Kukizem ostatnio.

3

@Hushovt
Oraja to się na przemiennie wyborcy popisu od kilkunastu lat. Konfederacja to jedyna partia która nie udzieliła nikomu poparcia, więc nie wiem gdzie tu samozaoranie. Niech ich mieszają z błotem przynajmniej nie dają się ładować w kakao jak wyborcy popisowych sił.

1

@tobiasson92
Raczej stety niż niestety. Oby się to potwierdziło i było nagłośnione. Niech cały ciemnogród Pełowski w końcu przejrzy na oczy. Tej partii już podziekujemy i mówimy stanowcze nie. Są inne ugrupowania i trzeba zacząć w końcu masowo głosować na nową siłę, a nie bawić się w kotka i myszkę Popis od 20 lat. Sam byłem głosować dzisiaj, ale szanuje tych którzy pozostali w domach. Trzeba pokazać siłę sprzeciwu.

0

Czy ktoś może polecić jakaś fajna grę planszową do pogrania z dziewczyna? Najlepiej coś niezbyt skomplikowanego raczej prostego do ogarnięcia szybko. Gry typu Double, Ego Love, Scruble, Monopoly już mamy ograne. Jeśli ktoś ma coś fajnego do zaproponowania to z góry dzięki!:)

0

@MarioVeB!
Skoro ma umiejętności to powinien więcej zarabiać. Normalna sprawa, ale jednak niektórzy zarabiają za zasługi co według mnie z punktu widzenia biznesu jest bezsensu.

2

@Kuracjusz
Judasz? Sam bym postąpił jak on. Jeśli obecny pracodawca nie docenia moich umiejętności, a inny je dostrzega i proponuje mi kilka razy wyższa pensje to co? Ty byś nie zmienił roboty?;) jedna sprawa kasa, a druga kwestia motywacji - poczucie że ktoś dostrzega Twój potencjał.

Nic tylko ogromna strata i wina naszego zarządu, że go puścił za bezcen.

1

@FC1899Barca
A po co to komu. Rzond daje pincsyt plus to je pieniondz i prawdziwa pomoc. Ino PIS!

1

@Mario96w
A skąd wiesz, że on też nie? Skoro podchodzi profesjonalnie to pewnie streamuje czy coś tam i też ma:)

1

@BarcaInfo
A wiesz po ile zostało zaliczonych i/lub przyznanych karnych? Barcelona vs Real?:> ciekawe jak to wygląda suma sytuacji z Varu dla obu zespołów w tym seoznie

4

@Jaca96
Każda akcja sędzia słucha minutę, wszystko co się dzieje w danej akcji analizują no to w końcu znajdą. Dziwne że przy kontrowersjach na niekorzyść realu varu nawet nie ma ;)

1

@yzyr
Jak to nie była kierowana jak chwilę później poszło dośrodkowanie na gracza Bilbao ktory juz leżał na ziemi

1

@ksobi
Karny dla nich prawidłowy, natomiast 10sek wcześniej w tej samej akcji Militao skasował gracza Bilbao (ostre wejście niedokonca czyste wg mnie powinien być faul i koniec akcji Realu, z której dostali karnego)
Brak karnego dla Bilbao za taki sam faul (również poprzez nadepniecie), ale w tej sytuacji nawet VAR w ruch nie poszedł za to przy faulu na Marcelo sędzia biegł do monitora jak trzasniety piorunem :)

Podsumowując kolejny już chyba 3 czy 4 mecz z rzędu z mocnymi kontrowersjami i stykowym wynikiem jak zawsze na korzyść Realu.

0

Czy macie doświadczenie w polerowaniu samochodów? Zastanawiam się nad kupnem elektrycznej polerki samochodowej. Czy do tego trzeba mieć jakieś doświadczenie czy specjalne zdolności czy taki amator, który będzie to robić pierwszy raz ogarnie?:>

0

@norbo80
Nie pokazali nawet powtórki. Miałem wrażenie że był faul, zawodnik Bilbao leżał na ziemi dobre 30sek. Według mnie nieodgwizdany faul, więc nie powinno być dalej akcji.

0

@Raiden
Chodzi o te sama akcje. To jest ciągłość, więc nie wyjeżdżaj z jakimiś absurdalbymi 30min :)

3

Nie wrócił na tym varze powtorki 10 sekund wcześniej żeby zobaczyc jak Militao w powietrzu zmasakrowal gracza Bilbao? Bo z tego poszła akcja z karnym

0

@pt9
Szczerze mówiąc wizualnie chyba tylko tuscon z huidai mi się podoba w miarę. Trochę kiepskie wykończenie w środku.
@AV0CAD0 - miałem okazję Grand S jeździć super samochód, mega wrażenie zrobił, ale nie mam pojęcia jaki w utrzymaniu jest.
@mat32 - rzeczywiście volvo najtańsze w utrzymaniu nie jest. Mam obecnie, natomiast mam świetnego mechanika specjalizującego się tylko w Volvo co traktuje jako duży plus..

Dzięki wszystkim za pomysły, przyjrze się tym modelom.

0

Pytanie dla zmotoryzowanych. Jakiegoś suva jesteście w stanie polecić w przedziale najlepiej 50-100k. Używany kilku letni. Myślałem nad Volvo 60, ale może jest coś innego wartego uwagi?

0

@SeeleyBooth
Dokaldnie tak samo. Ostatnio Julia jeszcze oznaczała artykuły główne na La Rambli lamentujac, że musi je promować, bo mało kto czyta. No ale cóż skoro moderacja wie lepiej co dobre dla użytkowników:)

0

@Ratamahatta
Zupełnie nie o to mi chodziło. Również tego nie popieram, ale wygłaszanie przeciwnych haseł nie odwoła tych bzdur, wręcz przeciwnie napietnuje je. Lepiej nie zwracać na to uwagi wtedy nie będzie problemu. Podobnie jak z korona gdyby media o tym nie trabily A ludzie się nie nakręcili to nie byłoby takiego problemu gospodarczego bo jak widać da się żyć z tym wirusem normalnie

0

@masq
Według mnie ok. Po co na siłę nawoływać to? Lepiej dla wszysktuch nie rozdmuchiwac tego i przestać pisać teksty w tym stylu.

1

@pt9
Ja również 2 razy podchodziłem do tego. Za 1 razem całkiem nieźle mi szło, bo kilkanaście godzin rozegralem łącznie, ale podobnie jak krew z nosa. Chciałem odświeżyć ten tytuł po latach, ale nie da się. Niesamowita nuda, a zachwyty nad ta gra niesłychane.

0

Co ten obrońca odwalil to nie mam pytań. Carvalaj wypuścił piłkę w taki sposób, że musiał na zamach ja wziąć. Proste do przewidzenia, a ten jeszcze noge ciągnie do niego. Dramat

0

@Pablopicasso27
Wiadomo że Grander, konkurencji nie ma niczym Duda ^^

1

W takim momencie to trenerowi trzeba podziękować z miejsca chodźby za to, że nie robi zmian. Krew mnie zalewa gdy widzę jak Simaone wykorzystał już wszystkie 5 zmian, a my mamy jednego rezerwowego na boisku I to Roberto. Zmiany ofensywne w 85 i 90min gdy zmiennicy nawet piłki nie zdążą powachac. Śmiech na sali jak dla mnie to podstawa do zmiany trenera, bo to po prostu sabotaż i działanie na szkodę w takim meczu jak ten.

1

@student97r
Tak bronmy Setiena, bo Bartek zły. To nie Bartek kolejny mecz z rzędu czeka ze zmianami do 90min. Simaone 5 zmian, a my w tym czasie z jedna i to nie ofensywna bo Roberto. Śmiech na sali. To samo było wcześniej. Z Sevilla gdzie na bokach byka autostrada Fati nawet murawy nie powachal. Niech wylatuje na zbity p**k, mi go szkoda nie będzie.

0

@Cochise
Dokładnie. Tak jak z celta polobrot i szybkie uderzenie. Griez za niego nic nie da. Przy takim ustawieniu Atletico również zniknie tak szybko jak wejdzie.

7

@Messinio82
Ja doskonale wiem czym, a jeśli Ty nie znasz programu Konfy to odsyłam na ich stronę. Są w sejmie już jakiś czas, więc trochę zainteresowania z Twojej strony i znajdziesz odpowiedź z pomocą wujka Google. O partię Holowni pytam, bo nie wiem to ma być nowy twór

0

@Hushovt
Czym ona sie będzie różnić vs Pis/PO?

3

@Kapitan hawk
Żartujesz? To by nie przeszło, Bartomeu bez szans. Według większości ludzi w Polsce można wybierać tylko między PiS i PO inaczej to głosy zmarnowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?