1

Macie jakiś pomysł na 30 urodziny dla kumpla? Świętowanie w małym gronie myślę że 4 osoby kobiety i mężczyźni. Myślałem o jakimś spontanicznym wyjściu niespodziankę do restauracji może do tego jakiś prezent. Macie pomysły na coś oryginalnego lub jakaś miłą niespodziankę, z której można się ucieszyć gdy materialnie ma się już wszystko co chce?

2

@Salwik92
Mieszkam w mniejszym mieście i z jednej strony tak jak mówisz pojawiają się oferty, ale wymagania z kosmosu. Próbowałem zmienić ostatnio pracę, byłem nawet z polecenia na 2 etapie rozmowy. Mam doświadczenie, kilka przydatnych kursów i szkoleń, ale dalej to za mało. Lub moje wymagania zbyt wysokie jak dla firm. Nie wiem sam, ale faktycznie dziwne to trochę jest, a pracy podobno wszędzie pełno ;) niby każdy ma robotę, ale przeskoczyć gdzieś na lepsze warunki to nie jest prosta sprawa.

0

@masq
To się ciesz, lepiej pracować niż nie. Skąd wiesz jak to u nich dokładnie wygląda, może mają 50% płatne?:> ja tam nie narzekam, że mam co robić:)

1

@masq
Tak, to czytałem. Fakt, że nie przedłuża też musi z czegoś wynikać. Może otrzymał info że City na niego nie będzie stawiać lub nie zaproponują mu lepszego kontraktu, dlatego pytam czy on jest rzeczywiście dobry i czy ktoś oglądał jego występy:)

0

Pytanie o Erica Garcia czy to rzeczywiście taki wymiatacz? City ma problem z defensorami to dlaczego chętnie się go pozbywają?

0

Czy rzeczywiście okienko transferowe kończy się dopiero w październiku? Dla mnie to nieporozumienie. Sezon będzie już rozkręcony na dobre, a tu dalej ruchy między klubami? Trochę to słabe. Nie mówiąc, że męczące są już te codziennie doniesienia i przeciągane na maksa transfery każdego jednego piłkarza.

0

@GeFcIo
Właśnie chodzi o to, że podstawkę używaną na płycie kupiłem. Teraz kwestia dokupienia dodatku kombat (6 spoko postaci za 84zl) lub aftematch łącznie chyba 9 postaci plus tryb fabularny z tym że cena już ok 160zl. Grałem z dziewczyna w fabule z podstawki i podobało nam się dlatego zastanawiam się które rozszerzenie warto kupić kombat czy aftematch wg Ciebie? Grałeś w fabule z dodatku? Podobało się?

0

@TheNekro94
Niedokonca się z tym zgadzam. Jeśli laska od początku poczuła te iskre to się nie zrazi. Oczywiście wszystko z wyczuciem, nie mówię żeby na 1 randce mówić jej że chce się z nią dzieci mieć ^^

0

Pytanie do osób które grają/grały w mortal kombat 11 ps4. Mam podstawkę i zastanawiam się czy kupić rozszerzenie (kombat lub aftermatch) czy ktoś może przybliżyć mi temat lub dać opinie czy warto? Aftematch bodajże koło 160zl kosztuje, a to całkiem sporo jak na dlc.

2

@TheNekro94
Dlatego ja nauczyłem się kiedyś zaznaczać na początku mocno swoje zainteresowanie i otwarcie o tym mówiłem od początku. Druga sprawa, że kobiety najczęściej są takie że lubią mieć opcję rezerwową.

1

@bixmix
Oczywiscie, że tak. Messi nie ma z kim grać aktualnie. Brakuje po odejściu Neymara skrzydłowego do którego Messi mógłby zagrywac piłki oraz brakuje rozgrywających od których Messi mógłby je otrzymywać (kiedyś Xavi Iniesta) i w tych latach to funkcjonowało, a teraz można powiedzieć że Messi jest sam sobie na boisku i nie dziwota że dzieje się co się dzieje.

0

Rzetelne angielskie źródła podały dzisiaj, że Wijnaldum blisko Barcy.

1

Powodzenia dla Rakiety! Jakoś tak mimo wszystko mam sporo sympatii dla Ivana. Super gość, nie narzekał, charował dużo na boisku kryjąc często strefę Messiego który nie wracał i zdobył kilka pięknych i ważnych bramek. Pozostaje życzyć z uśmiechem na twarzy wszystkiego dobrego!:)

1

@Mat_Cat
Mój znajomy ma. Również polecam. Wydatki wcale nie takie duże jak powyżej napisała Lola. Owszem pies duży to i sporo je, natomiast same utrzymanie nie jest bardzo drogie. Psy te na ogół są zdrowe, więc nie trzeba z nimi co chwile latać po weterynarzach. Żyją stosunkowo długo to też na plus.

1

@Junngeas
Nie znasz swoich potrzeb i nie potrafisz ich nazwać. Szklanka słodkiego napoju zaspokajasz potrzebę cukru, a nie gasisz pragnienie. To że wypijesz szklankę wody i za 15min Ci się znowu chce to normalne, w taki sposób reaguje organizm na pragnienie. Spokojnie możesz wypić dziennie nawet 20 takich szklanek.

0

@Mazi
Oczywiście, że przeszkadzał. Mówił to już wcześniej, a teraz cóż nie ma wyjścia innego raczej. Powinien odejść

3

@OnlyBarcelona
Krzywdę to wyrządziła w ostatnich latach Barcelona z Bartomeu na czele Messiemu, a nie odwrotnie.

Sam Messi wiele razy upomnial się, że chce lepszego projektu sportowego. Jak można mieć w składzie najlepszego piłkarza na świecie który poniekąd sam ciągnie ten wózek co nie przełożyło się oczywiście na większą ilość trofeów.

Jak czytam te żale to zastanawiam się o co chodzi. Sytuację te można porównać do życia gdy zaniedbuje się partnera przez lata, on próbuje sam to naprawiać na próżno, a później wielki szok że odchodzi. Jeszcze się to potępia. Zastanówcie się czasem co piszecie. Messiemu można być tylko wdzięcznym za to co zrobił dla Barcelony, a i tak długo wytrzymał :)

0

@TeKa
Zgadzam się, a jednocześnie słyszałeś powiedzenie że nie ma ludzi brzydkich ($$$ ;)) ?

2

@ArterkHD
W głębi lasu. Polski krótki całkiem ok

1

@volume4443
Dasz radę ucząc się w trakcie, natomiast sporo indywidualnej pracy Cię czeka. Jeśli chcesz mieć łatwiej, a masz teraz trochę wolnego czasu i chęci to polecam zacząć sobie już samemu coś programować.

0

@usztafik
Nie, bo z gorgonzola:)

0

@masq
Spoko, ale mi się podoba Rebbeca ma to coś ;d

0

@Kyman
Da się gdzieś zagrać w kajko i kokosz?^^

1

@Edoss
Kurde przeczytałem tylko nazwisko Sarr, a chodziło mi o tego z watfrodu :p moje niedopatrzenie

0

@cules100pro
Liverpool też się nim interesuje, ale za duża kasa, więc nas tym bardziej nie stać.

0

@mateusz33
Setiena Betis grał tak jak i jego Barca, więc nie wiem o czy mówisz.

1

@IronSanHybrid
Na podstawie reprezentacji bym nie oceniał jego poczynań. Ja pamiętam jego poczynania w Southampton i Everton. Jak dla mnie obie drużyny grały przy nim bezbarwnie i słabo żeby nie mówić beznadziejnoe.

1

@zuchinho
1. Z obecnego składu zostać powinien Mats, Lenglet, Alba (pod znakiem zapytania?), De Jong, Riki, Ansu, Messi i to chyba tyle.
2. Gdzie powinien grać Messi? Tam gdzie wczoraj Muller. Podwieszony napastnik pozycja "10". Powinien zrobić w końcu miejsce na skrzydle, ale o czym ja mówię od lat niemal każdy to powtarza.

0

@Messibestplayerintheworld
Czy aby na pewno? Leglet przy 1 bramce miał kluczowe podanie, poza tym chyba 5 bramek wczoraj tylko na konto Semedo. Ciekawy jestem jak to dokładnie wygląda kto zawinił przy ilu bramkach, bo nie wszystko wylapalem. Jest gdzieś analiza?

0

@draxidox
Tak jak ktoś wyżej napisał, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Mam w rodzinie osobę po medycynie. Obecnie po studiach 2/3 lata i już teraz 5 cyfrowa wypłata. Inżynierów budownictwa też znam kilku w podobnym wieku i nikt takich pieniędzy jeszcze nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?