0

@LaRoja nie musisz się zgłaszać. Kwarantanna automatyczna dla Ciebie 10 dni, a dla domowników 20.

0

@VamosGirl
Raczej covid. Izoluj się od dziadków..

0

@BarcaInfo
Większość ostatnich meczów wyglądałaby pewnie zupełnie inaczej, gdybyśmy sami sobie nie strzelali w kolano poprzez, babole, samobóje i bezsensowne karne.. w każdym meczu jakiś cyrk w obronie, a później nasza ofensywa musi nadganiac wali głową w mur i odsłaniamy się tylko na kontry. To jest skandal.

0

Przy kwarantannie puściłem sobie dzisiaj 2 kupony, wszystkodo tej pory powchodzilo, łącznie 9 zdarzeń, tylko niepotrzebnie na obu kuponach mam "pewniaczka" Barce. I takim sposobem zamiast 2k do przodu to 200 w plecy :>
Podsumowując grę. Zenada.

0

@kuz
Overek wchodzi jak w masło. Jeszcze Barca wieczorem i parę stowek do przodu:)

0

@Khajio
Skąd info?

0

@patry295
Współczuję, natomiast PiS robi takie cyrki od lat. Od lat dowala i przedsiębiorcom i osobom fizycznym w postaci zakazów, podatków etc etc.. szkoda wymieniać i strzępić ryja. Większość przypadków ludzie mają w dupie, bo albo udają że ich to nie dotyczy, albo po prostu są zbyt głupi i nie ogarniają podstaw ekonomii. Widać tylko te przypadki, ktore uderzają bezpośrednio i wtedy nagle wielki płacz. Tak było, jest i będzie z tą partią, a mimo to w dalszym ciągu Ci sami poszkodowani ludzie idą do urn głosować na tych barbarzyńców i oszustów, którzy nie mają za grosz szacunku i są dwulicowi.

1

@rayan_7
Szansę zawsze są, ale z reguły wiem że takie tasiemce nie wchodzą. Nie rozumiem sensu grania tak niskich kursów gdzie ryzyko jest stosunkowo wysokie :p

16

@Lubczyk698
Skarb kobieta. Pokaż gdzie taka znaleźć

1

@RIP_IABC
Dokładnie. Niech to coś da do myślenia tym wszystkim ingornatom wyborczym, bo gdyby ruszyli dupy i poszli głosować to prawdopodobnie nie byłoby dzisiaj Pisu z Jarkiem na czele.

1

@MaTt_BarcaFan
Randomy z Larambli niewiarygodni, Lekarze niewiarygodni, rząd który chce chronić lekarzy również niewiarygodny ehh jak żyć..

0

@MaTt_BarcaFan
PS. Random zwany minister zdrowia właśnie powtórzył to co napisałem Ci 2h wcześniej czyli wyjaśnił dlaczego wchodzi ustawa chroniącą lekarzy, ale rozumiem że tego randoma też nie słuchasz, bo masz temat rozeznany i wiesz lepiej :D hehe śmiechu warte

2

@Fabik87
Tak właśnie wygląda TOLERANCYJNA Europa. Świat zmierza w złym kierunku. Nie mówię, że powinno się potępiać wszystko to co jest inne (bo z pewnością lewaki tak to odbiorą i zaraz zaczną atakować jak to mają w zwyczaju, bo dziwnym trafem hejt zazwyczaj z ich strony wychodzi), ale nie wolno na wszystko dawać przyzwolenia czy to temat aborcji, lgbt czy imigrantów jeśli podłoże religijne odgrywa dużą rolę. Świat jak wszyatko w życiu musi mieć pewne zasady. W świecie bez zasad nastąpi chaos, będzie pełen wrogości i hejtu do drugiego człowieka.

3

@Derean
Jeśli trener któryś z rzędu mecz stawia na Pedriego mimo że jest dużo młodszy to chyba wnioski nasuwają się same. Puig powinien był odejść co jasno dał mu do zrozumienia trener. Najwidoczniej to nie jest zawodnik na miarę Barcy, a przynajmniej nie w sytuacji gdy zespołem dowodzi Koeman.

0

@MaTt_BarcaFan
Właśnie widzę, pozdro od randoma :D

0

@MaTt_BarcaFan
Zgadza się guzik wiem, pewnie sam w piwnicy się będziesz operować masz do tego prawo:)

Przykład z pilotem jak najbardziej trafny, ale skoro nie odpowiedziałeś na żadne z pytań i nie odnosisz się do niego to najzwyczajniej nie rozumiesz. Następnym razem rozeznaj temat zanim coś palniesz może wtedy zrozumiesz dlaczego podejmowane są takie, a nie inne działania w kraju.

0

@MaTt_BarcaFan
Jak musisz? Nie chodź wcale jak im nie ufasz i masz zastrzeżenia do ich pracy bo po co :D ciesz się zdrowiem póki je masz tyle Ci powiem, bo jak odpukac kiedyś coś się stanie to pierwszy do lekarza polecisz i będziesz prosić o pomoc:)

4

@MaTt_BarcaFan
Chłopie ale o czym Ty piszesz? Znasz sytuację w służbie zdrowia? Wiesz że żyjemy w Polsce, a nie u sąsiada z zachodu? Wiesz jaką jest obecnie sytuacja epidemiczna w kraju? Jak chcesz żeby ktoś ponosił odpowiedzialność jeśli wykonuje obowiązki niezwiązane ze swoją specjalizacją? Rozumiem, że jeśli przykładowo Ty byś był stewardem, ale kazali by Ci prowadzić samolot, bo zabrakło pilotów i dałbyś ciała narażając życie pasażerów to pierwszy byś się oddał pod topór tak?

5

@MaTt_BarcaFan
To nie chodź do lekarzy jak im nie ufasz :)

3

@MaTt_BarcaFan
Tak, a z drugiej strony pracują na kilka etatów i są przenoszeni do szpitali zakaźnych. Służba zdrowia leżała na łopatkach już kilka lat temu, a teraz jest do tego skopana totalnie. Myślisz, że im można tylko dowalać pracy nie dając przy tym żadnych ulg i będą szczęśliwie pracować zamiast brać l4 lub wyjeżdżać za granicę jak do tej pory?:)

0

@masq
Musiałbym zobaczyć jeszcze raz powtórkę ale czy tam czasem Martin nie zawalił sytuacji? Na żywo wydawało mi się że po prostu nie poszedł do końca za akcja tylko jak widział że Ansu ma okazję 100% to przestał biec do przodu przez to nie zdążył do piłki przy podaniu. Czy nie było tak?

0

@NaFazieHitman
No nie wiem. Wczoraj Inzaghi mówił co innego, że zobaczą dzisiaj i przed meczem zdecydują. W składach jest podany jako wątpliwy występ, a nie na pewno nie zagra

1

Panowie czy są jakieś przecieki czy Immobile i reszta polecieli dzisiaj do Belgii na mecz? Wczoraj mieli wstępnie pozytywny wynik covida, ale dzisiaj mieli powtorny test przejść. Czy zachowana cisza żeby zaskoczyć rywala I dopiero okaże się jak składy zostaną podane?

7

@bixmix
Większość z tych ludzi nie wie za czym strajkuje, albo strajkuje ogólnie przeciwko PiS bo w końcu nadarzyła się okazja, albo idzie tam bo taka moda na fb/insta teraz.

Fala hejtu i nienawiści w stosunku do drugiego człowieka. To co się dzieje to dramat tym bardziej, że szczerze mówiąc nie ma w tym momencie o co robić tyle dymu. Wiele poważniejszych spraw obecnie jest lub było już przez PiS przeprowadzanych, ale wtedy Ci ludzie siedzieli cicho. Lekko mówiąc mało poważne to jest i na pewno do niczego dobrego nie prowadzi.

1

@garbovski
Stryjeczny syn kuzyna siostry ze strony mamy jest wysoko postawiony i dal pewne info że wojsko z czołgami wkracza na ulice :D takie wiazanki leciały w marcu bezustannie:D

0

@Janiama
Użył jednorazowej mocy specjalnej limitless. Po tej kolejce skład powróci mu do takiego jaki miał wcześniej przed wykorzystaniem bonusu

9

Nie wytrzymam zaraz z tą reklamą. Każdy ruch na stronie generuje białą reklamę, która załącza się dopiero po kilku sekundach. Trzeba mieć stalowe nerwy

4

@cosinus90
Oczywisice że tak. Kilka milionów ludzi traci pracę i część z nich poleci pod most lub do garnka nie będzie miała co włożyć, ale ważniejszym problem wg niektórych jest to że 500 kobiet rocznie w kraju będzie musiało wyjechać dokonać aborcji za granica co i tak większość zrobilaby za granicą bo tam maja fachową opieką. SICK

2

@Amigo_Blanco
No przecież to jest temat aborcji i ciąży, a nie porodu tak? Przy porodzie w każdym wypadku jest jakieś zagrożenie dla komplikacji i życia. Jeśli takie zagrożenie wynika z płodu uszkodzonego to może kobieta się poddać się aborcji dalej. Mam wrażenie, że większość strajkujących osób nawet nie wie przeciwko czemu strajkuje.

1

@Amigo_Blanco
"Często zdeformowanego co zniszczy drogi rodne kobiety lub też spowoduje komplikacje po porodzie i jej śmierć."

Ale o czym Ty piszesz? Przecież ze względu na zagrożenie zdrowia i życia kobiety w dalszym ciągu można dokonywać legalnej aborcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?