0

@bixmix
Nie widziałem tego, ale po tym co piszesz to wynika że chodzi o kontrowersje związane z zagraniem ręką, a nie Varem, więc czemu czepiasz się tego drugiego. Jeśli coś trzeba uregulować to rzeczywiście zagranie ręką, bo tu się zgadzam wychodzą z tego cyrki już któryś sezon z rzędu, a każdy arbiter interpretuje po swojemu.

3

@dafik85
Czy palenie lub rak płuc jest zaraźliwy?

0

@lucca87
To to czy to jest z wesela, sprzedaży samochodu czy samo się odlozylo jest do zweryfikowania, bo na większość są pisma i umowy sprzedaży/dochodu.

@messi564 stosunkowo kwota nie wydaje się dużą więc raczej nikt się nie przyczepi, ale jak ktoś wcześniej napisał to zależy od Twoich dochodów i rozliczeń z fiskusem. Jeśli wiesz że czegoś Ci brakuje to najlepiej na poradę prawną się umówić.

12

@magic10
Uważam, że jeśli coś sprawia komuś przyjemność i go cieszy to nie możemy być nazwane stratą czasu.

2

@BarcaInfo
Eh i znowu łezka się w oku kręci. Jeden z moich ulubionych zawodników w historii.

¡Gracias Luis!

1

@LuisSalvano
Widać niektórym tutaj brakuje rozmiaru gdzie indziej i muszą się dowartosciowac :>

0

Gdyby udało się sprzedać Busiego i w jego miejsce podebrać Realowi Camavinge to byłby miód. Szkoda, że tak nie kombinujemy jeszcze w tym okienku.

2

@MESSIah16
Słaby sezon Messiego. Wykręcił tylko w miernej Barcelonie staty 20+/20+ ehh lepszy Kevin czy Neuer.

0

@Ghotti
Thaigo nie kwapił się żeby do nas wrócić. Mało tego, okazało się że mógł być dogadamy z Liverpoolem już sezon temu.

0

@ObiektywnyKibic121
Mbappe będzie twarzą. W przyszłym sezonie transfer do Realu

0

@patry295
Spoko, ostatnio byłem w douglasie lub sephorze i mieli na pewno. Z ciekawości odpisz czy się spodobał;)

1

@patry295
Bleu jest specyficzny. Może lekko słodki też i jednocześnie taki ostry orzeźwiający. Nadaje się według mnie na wszystkie okazje, ale robi robotę wieczorami ;)

Zgadzam się, natomiast duża pojemność bleu nawet na notino ponad 800zl kosztuje trochę sporo Ale warto

0

@patry295
Hmm trzeba to poczuć nie potrafię opisywać zapachów:D będziesz w perfumerii to sprawdź sobie. Miałem już dużo perfum ale to mój ulubiony. Tani niestety nie jest. Trzyma długo i intesnywnie

2

@zadafcb
Ok wszyztko fajnie, ale co to tak na prawdę oznacza? Idąc krok dalej jeśli te osoby miały by zostać wydalone z partii i sejmu, to czy ktoś na ich miejsca wskoczy w sejmie czy zostaną puste krzesełka?

0

@patry295
Mam go również i również śmiało mogę polecić. Mam typ wody perfumowanej. Bardzo mocny i długo trzyma, a w zasadzie nie schodzi, bo żeby się go pozbyć z ubrań to trzeba je wyprać, bo tak daje. Co do nuty zapachowej to słodka bardzo więc pewnie nie każdemu podejdzie. Na zimę i święta idealna. Polecam Ci również blue de channel wypróbować jest jeszcze lepsza jak mój gust:)

0

@Criss18Barca
Mam Aqua, Diora, ale najlepszy i najbardziej trwały to Blue De Channel- mój faworyt.

5

I stukło 2000dni w serwisie!

Jako cichociemny czytacz hmm może być już z 10lat. Jak sobie pomyślę to nieźle do przodu stonka poszła. Tyle czasu minęło, że aż śmiechy z notatnika ustały :p

2

@Mario96w
Ramen
Barszcz ukraiński
Z owoców morza
Rosół
Pomidorowa (w formie kremu)

0

@PJ1985
Myślę, że to mogą nie być jeszcze oficjalne ceny i w zależności od rynku będą się różnić. Zobaczymy

0

@AlexDark00
O co chodzi z Multi, bo nie czaję Czemu mnie do niego porównujesz. Dwa, gdybyś tylko wszedł w moje konto to byś na 1 rzut oka zobaczył, że nie ma takiej opcji:)

0

@PJ1985
Zgadzam się, a do tego różne daty premiery dla USA i EU...

5

@PJ1985
Zapamiętaj zasadę, chytry traci 2 razy ;) jeśli coś się z konsolą stanie to rozumiem że na gwarancję będziesz bawić się z wysyłką do sklepu z którego zamówiłaś czyli USA lub od nich domagał się wyjaśnienia/zwrotu? To tylko pierwszy z brzegu przyklad, ale jeśli Ci się chce bawić, żeby zaoszczędzić 100/200zl to spoko.

0

@Kettger
Jak się mają wsteczne exclusivy z ps4? Podobno byl przedstawiony jakiś PS Plus Pass? Mam na myśli exclusivy z ps4 na początku w cenie abonamentu? Czy zle slyszlaem?

0

@PJ1985
Brawo, dobrze kombinujesz jak na Janusza przystało :D

0

@Bykunn
1349zl? Przecież ma kosztować tyle samo co ps5 czyli 499euro

0

@aleksande_r
Po 1 cena o ile się nie mylę taka sama obu konsol.
Po 2 nie opowiadaj, bo w ps plusie było dużo fajnych gier w tym exclusivy.
Ja się pewnie skuszę. Może nie od razu ale w przyszłym roku. Mega zaciekawił mnie Hogwarts Legacy

1

@NaFazieHitman
Qled qledowi nie równy. Tak samo jak Samsung Samsungowi i LGik LGikowi. Najlepiej doradzić konkretny model i porównać statystki i opinie w Internecie. Jest sporo porównywarek:)

0

@tommyVERceti
Osobiście nie pchalbym się na siłę w amerykańca jeśli nie byłoby mnie na niego stać. Weź pod uwagę, że jeździ ich mało, mechanicy mają niewielką wiedzę, a i same części nie zawsze muszą pokrywać się z tymi europejskimi i za naprawy może Ci wyjść dużo więcej płacić.

1

@ToshyFCB
Osobiście kupiłem niecały rok temu Samsunga QE55Q60RA za 2800zl bodajże. Szukałem TV dokładnie pod to co Ty. Czytałem wiele opinii i porównań. Ten TV wymiata chyba najlepszy w swojej kategorii i cenie. Pod ps5 będzie się nadawać na pewno. 4K QLED, HDR i jedno z najszybszych odświeżań klatek. Jedyny minus jaki zauważyłem to niestety ale jak dla mnie brak Androida nie ma wielu apek takich jak np Twitch. Uzytkuje od roku zarowno do filmow jak i gier petarda. Moja ocena 9,5/10 jak za te cene na prawde polecam. Widzę że trzyma cenę. Myślałem też nad 65 cali, ale niestety cena zawazyla chociaż mogłem się pokusić bo pokój mam spory.

0

@Striker
A kto bierze udział w głosowaniu?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?